Unenäod

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

Re: Unenäod

PostitusPostitas Ralf » 19. November 2014, 15:06

Eip, tegemist polnud isegi vist tagahooviga, vaid mingi suurema väljakuga a-la "The Maze Runner"...
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Unenäod

PostitusPostitas lostinthemist » 21. November 2014, 01:26

Nägin maailmalõppu unes.
Inimkond oli jõudnud sellisesse punkti, kus naftavaru oli igast maailma otsast ära ammendatud. Selle tulemusena tekkisid maakoore sisse kolossaalsed tühjad koopad, sest nafta imeti neist välja. Planeet otseses mõttes varises kokku. Olin kõrghoones ning vaatasin aknast välja. Nägin silme ees, kuidas järsku maa varises jupp jupi haaval järjest sügavale.. väga sügavale kuristikku. Hooned ja ehitised purustati silmapilkselt ning uppusid sügavale maa sisse, vähemalt mitmekümne kilomeetri sügavusele. Planeedi ühes otsas kuskil toimus varing, mis tekitas omakorda ahelreaktsiooni. Ning ahelreaktsioonina terve maailm vajus sisse. Aknast välja vaadates toimus see nii kiiresti, aga jõudsin mõelda, et sellest ei suuda keegi elusana välja tulla.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Unenäod

PostitusPostitas JazZ- » 24. November 2014, 17:00

Nägin unes, et tuli välja, et Ralf on mu vend, aga ma ei tohtinud seda talle öelda. Lisaks tahtsin Rassult Corey Feldmani biograafiat laenata, aga ma ei saanud selle nime hääldamisega hakkama ja seega kukkus mu katse raamat kätte saada haledalt läbi. :(
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Unenäod

PostitusPostitas CM-Girl » 24. November 2014, 17:21

Huvitav kas Ralfi on filmiveeblastest enim unes nähtud v? :irw:
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Unenäod

PostitusPostitas Rasmus » 24. November 2014, 17:25

JazZ- kirjutas:Lisaks tahtsin Rassult Corey Feldmani biograafiat laenata, aga ma ei saanud selle nime hääldamisega hakkama ja seega kukkus mu katse raamat kätte saada haledalt läbi. :(

Kas see juhtus päriselt?
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Unenäod

PostitusPostitas tuusla » 24. November 2014, 17:29

CM-Girl kirjutas:Huvitav kas Ralfi on filmiveeblastest enim unes nähtud v? :irw:


Vastus peitub siin:


lostinthemist kirjutas:
Wisegirl kirjutas:Aga täna tuldi mulle ütlema, et mind nähti unes. Ja väga oluline oli see, et ma olin vanemleitnant. Unenäonägija on juhuslik inimene töölt, kellele saab aeg-ajalt 'tere' öeldud. Väga äge. :pööritus:


Võin selle peale mürki võtta, et see konkreetne inimene on sinusse armunud/sinu salajane austaja.


Seega Losti kristallkuul väidab, et kõik FV naised* on Ralfi armunud...?

*(kes on R-i unes näinud, ja näinud on kõik)
Kasutaja avatar
tuusla
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 406
Liitunud: 22. August 2009, 00:21
Asukoht: Metsamajake

Re: Unenäod

PostitusPostitas JazZ- » 24. November 2014, 18:02

Rassu kirjutas:
JazZ- kirjutas:Lisaks tahtsin Rassult Corey Feldmani biograafiat laenata, aga ma ei saanud selle nime hääldamisega hakkama ja seega kukkus mu katse raamat kätte saada haledalt läbi. :(

Kas see juhtus päriselt?


Ei, kuigi sisuliselt poleks selles tõesti midagi ebatavalist olnud (kaasa arvatud tõsiasi, et ma pole Corey Feldmani nime õiges häälduses päris kindel).

tuusla kirjutas:Seega Losti kristallkuul väidab, et kõik FV naised* on Ralfi armunud...?


Vähemalt minu besos y lagrimas stiilis "sa oled mu vend, aiii nooo" unenägu küll millelegi muule viidata ei saa. Järgmine kord, kui silmad sulen, kukub Ralf ilmselt hobuse seljast maha.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Unenäod

PostitusPostitas tuusla » 24. November 2014, 18:09

Mida rohkem me Ralfist räägime, seda enam on kindel, et näeme teda täna täies hiilguses unes.
Valmistuge, seltsimehed naised, valmistuge!

Over and out.
Kasutaja avatar
tuusla
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 406
Liitunud: 22. August 2009, 00:21
Asukoht: Metsamajake

Re: Unenäod

PostitusPostitas Ralf » 24. November 2014, 23:33

Möh?
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Unenäod

PostitusPostitas tuusla » 24. November 2014, 23:45

Ralf kirjutas:Möh?


Kannatust. (Ralfi)unenägusid loeme homme.

Tahtsin veel lisada, et...

JazZ- kirjutas:Vähemalt minu besos y lagrimas stiilis "sa oled mu vend, aiii nooo" unenägu küll millelegi muule viidata ei saa. Järgmine kord, kui silmad sulen, kukub Ralf ilmselt hobuse seljast maha.


..see on tegelikult väga libe tee, JazZ, sest kui sa sinna üles üksi jääd, siis ära unusta, et Ralfile meeldibki, kui naine on hobesega.
Kasutaja avatar
tuusla
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 406
Liitunud: 22. August 2009, 00:21
Asukoht: Metsamajake

Re: Unenäod

PostitusPostitas Ralf » 25. November 2014, 00:33

I'll let you be in my dreams if I can be in yours!
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Unenäod

PostitusPostitas tuusla » 27. November 2014, 15:51

CM-Girl kirjutas:Huvitav kas Ralfi on filmiveeblastest enim unes nähtud v? :irw:


Üritan juba mitu päeva Ralfi skoori tõsta, aga ei õnnestu.

Selle teema statistika on järgmine:

Filmiveeb üldisemalt (sealhulgas "FV meeskond" ja "kasutajad, keda ei taheta nimetada"): 10 korda
Soprano: 7 korda
Forzelius (Forzanovitš): 6 korda
Ralf: 5 korda
Spellbound ja LiveForThis: 4 korda
Kadii, Level, JaZz, uLtImAtEcRiTiC: 3 korda
Dream, Lostinthemist (AvP_75): 2 korda
Zinera, CM-Girl, rauls, IlseV, Hülss, Robert, Trash, Kaido, Pixie, tuusla, Priit, Oll, Rassu, Garli, Px, evatsikk, filmiarvustus, Jolt: 1 kord
Kasutaja avatar
tuusla
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 406
Liitunud: 22. August 2009, 00:21
Asukoht: Metsamajake

Re: Unenäod

PostitusPostitas Ralf » 29. November 2014, 03:47

Nägin unes kedagi, kes mulle kunagi kallis oli ja keda ma nägin viimati umbes aasta tagasi... ja siis nägin teda sama päeva õhtul päriselt vilksamisi. Kuigi olin püüdnud teda tükk aega unustada. FML. :(

Spoiler :
Pilt
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Unenäod

PostitusPostitas JazZ- » 14. Detsember 2014, 15:06

Nägin unes, et olin Young@Hearti solist ja millegipärast tegime proovi minu maakoha kartulipõllul, mille lähedal Jaagup Kreem oma traktoriga kündis. Tegin "Portselanist tüdrukust" nii muljetavaldava esituse, et Jaagup ronis traktori otsast maha.

*
Naljakal kombel tundub, et kartulipõld hakkab mu unenägudes juba korduvaks nähtuseks kujunema. Kirjutasin mitu kuud tagasi veel ühe seda elementi sisaldava unenäo üles, aga postitamiseni varem ei jõudnud:

Osalesin "Survivoris", kus seekord oli neli tiimi, millel olid erinevate Sigatüüka majade nimed (mina olin Ravenclaw's). Siis tuli ühe kartulipõllu peal immuunsusvõistlus, kus igale tiimile anti üks vagu ja võistluse võitmiseks pidi lihtsalt oma vaolt kõige kiiremini kartulid võetud saama. Lisa-twist'ina oli igasse vakku peidetud mõned Samsung Galaxyd, mille leidmisel võis telefoni salaja endale jätta või kui kõik samasse meeskonda kuuluvad telefoni leidnud liikmed selle Jeff Probstile andsid, sai terve tiim immuunsuse. Ma leidsin ühe, aga tahtsin selle endale hoida, mitte Jeffile anda.
Gryffindor võitis jälle. Fucking etteaimatav.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Unenäod

PostitusPostitas tuusla » 14. Detsember 2014, 15:17

Kartulipõld tähendab halba (rasket haigust), Jazz, nii et koli unenäod kaalikapõllule.

A, ja nutitelefonide nägemine ennustab, et sinust saab Maxima kaubapaigutaja. Su matemaatikutausta arvestades on enam kui kindel, et kõik hernepurgid on siis piinliku täpsusega ühel joonel ja aegumiskuupäevade (ning keeruliste valemite) järgi reastatud.
Kasutaja avatar
tuusla
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 406
Liitunud: 22. August 2009, 00:21
Asukoht: Metsamajake

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist

cron