Unenäod

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

Re: Unenäod

PostitusPostitas CM-Girl » 17. Veebruar 2012, 15:36

Nägin unes Cooperit ja Shermanit seriaalist "Southland". Lõunatasid. Ootasin kuni nad söödud saavad ja siis läksin küsisin autogrammi. Olid väga sõbralikud ja kirjutasid pühendusega autogrammid. :)
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Unenäod

PostitusPostitas LiveForThis » 18. Veebruar 2012, 00:54

Ralf kirjutas:Nägin unes, et lugesin foorumist maani täis LiveForThisi postitust, et tema ja ta vend on "apokalüpsise lapsed". :D See oli vist väike osa tervest unenäost, aga ainus moment, mis selgelt meeles on.


"Apokalüpsise lapsed" - kõlab hästi. Hetkel läheb minu jaoks isegi teemasse ka (Y)

Nägin ka paar päeva tagasi üsna eredat, aga kiirelt hägustunud unenägu. Olin grupi inimestega hommikuvalges ruumis, korteris, igatahes seal olid üsna suured avatud aknad. Ühe seina ääres oli ka voodi, selline vana metallist raamidega. Igasugust muud kraami oli ruumis veel, aga ei tea täpselt mis need olla võisid.
Üsna avatud kaader, millesse mahtuski aknad ja voodi ning mingid ebamäärased inimesed, minu POV-s nagu tavaliselt. Veider oli see, millega tegelesin. Ruumi keskel istus koer, tundus hundikoera moodi, miskipärast seostasin teda kohe oma naabri koeraga, kes on ka selline jässakas, lühikeste jalgade ja rohke karvaga hundikoer. Kaela ümber oli tal mingisugune aparaat, rihmana ümber kaela. Ta lihtsalt istus seal, hingeldas, keel väljas. Nendel koertel on alati väga lahke ja armastav pilk, olek. Mina siis kükitasin ta ees, paitasin teda ja vist kas siis valjult või mõttes korrutasin kogu aeg, et kui suureks ta on kasvanud ja kui vana ta on. Ta meenutas mulle kohutavalt naabrikoera, seepärast ka sõbralik tunne tema vastu. Midagi toimus veel, aga ei meenu hetkel rohkem. Aga kogu aeg oli tunne, et koeraga on midagi lahti. Ehk on ta isegi suremas. Või midagi taolist.

Ärgates tundsin koera vastu kohutavat kurbust. Mis see tähendada võib? Noh jah, üsna selge, keegi, kes on sulle armas on juba vana ja sa tead, et varsti teda enam ei ole. Kuigi antud hetkel oli kogu unenägu rohkemat kui ainult seda. Kuigi jah, eks nii ongi, et unes näed seda, millest päeval mõelnud oled vms.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Unenäod

PostitusPostitas Ronet » 18. Veebruar 2012, 01:08

CM-Girl kirjutas:Nägin unes Cooperit ja Shermanit seriaalist "Southland". Lõunatasid. Ootasin kuni nad söödud saavad ja siis läksin küsisin autogrammi. Olid väga sõbralikud ja kirjutasid pühendusega autogrammid. :)


Aww. See on küll tore unenägu. Kas see tähendab seda, et hakkasid fänniks või sari lihtsalt seedib su ajukuklas?
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Unenäod

PostitusPostitas CM-Girl » 18. Veebruar 2012, 02:02

Level kirjutas:
CM-Girl kirjutas:Nägin unes Cooperit ja Shermanit seriaalist "Southland". Lõunatasid. Ootasin kuni nad söödud saavad ja siis läksin küsisin autogrammi. Olid väga sõbralikud ja kirjutasid pühendusega autogrammid. :)


Aww. See on küll tore unenägu. Kas see tähendab seda, et hakkasid fänniks või sari lihtsalt seedib su ajukuklas?


Mõlemat ;-) Üks osa vaadatud, meeldis, vaatan millalgi kõik osad ära.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Unenäod

PostitusPostitas Kadii » 25. Veebruar 2012, 13:03

Dream, Soprano ja Ralf tulid minu juurde hängima ja igast asju juhtus, millest ma kindlalt mäletan ainult seda, et Sopranol oli korralik ja ülikõvv rekkamehe lenks ees.
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58

Re: Unenäod

PostitusPostitas Soprano » 25. Veebruar 2012, 15:17

Kadii kirjutas:Dream, Soprano ja Ralf tulid minu juurde hängima ja igast asju juhtus, millest ma kindlalt mäletan ainult seda, et Sopranol oli korralik ja ülikõvv rekkamehe lenks ees.

Ehk siis...
Spoiler :
Pilt
? :irw:
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Unenäod

PostitusPostitas Kadii » 25. Veebruar 2012, 18:45

Soprano kirjutas:
Kadii kirjutas:Dream, Soprano ja Ralf tulid minu juurde hängima ja igast asju juhtus, millest ma kindlalt mäletan ainult seda, et Sopranol oli korralik ja ülikõvv rekkamehe lenks ees.

Ehk siis...
Spoiler :
Pilt
? :irw:


:D :D
Tegelt rohkem nagu
Spoiler :
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58

Re: Unenäod

PostitusPostitas Ronet » 27. Veebruar 2012, 16:47

Nägin unenäo sees unenägu ja ärkasin 2x. Esmalt unenäo unenäos pidin mingi lause meelde jätma, et ärgates selle kirja paneks. Esimeses ärkamises ei tulnud meelde ja nüüd tuli.

"Narration is where you meet yourself from other dimensions"

WAT!

Also, Philip Seymour Hoffman ja Stephen Colbert tegid appearance. Viimane jooksis korra mööda ainult.

Nüüd kirjutades tuli meelde, et sattusin mingi Spider-Man'i memorabilia poodi ja Paul Rudd töötas seal.
Peaks mainima, et ainult Colbert mängis iseennast.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Unenäod

PostitusPostitas Zinera » 27. Veebruar 2012, 21:15

Nägin unes,et ärkasin hommikul pärast Oscarite jagamist ning avastasin, et prillidel on mingi jubin katki. Ja miskipärast läksin seda kooli parandama. Aga oh häda, pühapäevane päev oli ja õppejõud saatis mind koju. Läksin kesklinnast buss nr 28 peale, aga kogemata läksin hoopis buss nr 68, mis läks täiesti võõrasse kohta. Otsustasin järgmises peatuses maha minna, aga järsku tekkis väike tunnel ja läksin seal maha. Aga see oli hullult kitsas ja autod vaevu mahtusid üksteise kõrvale. Vaatasin tunneli alguse poole ja sealt vajus tagurpidi auto alla, mis sõitis teistele otsa ja siis kõik vajusid seal nagu torus. Pääsesin autode vahelt kuidagi kuskile torusse, mingi mees veel karjus järgi, et "mine kiiresti, muidu lömastatakse sind ka ära". Saingi peaaegu välja nendest väikestest torudest, aidati veel ülevalt päästjate poolt. Seisin sinna autode vahele ja ikka lendasid autod sealt alla. Huvitav. Ja siis jäin mina üles ja uni hakka jälgima ühte naist, kes läks sinna alla vaatama, kuidas inimesi päästa. Ja tal oli kaasas väike tiibadega rott, kes roomas mööda maad. Siis ta läks autode vahelt, need autod vajusid igalt poolt ja siis tuli suur varing, see naine vist pääses ka kuskile kõrvale torusse, aga rotike lömastati ära. Ning oligi ärkamisaeg.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Unenäod

PostitusPostitas lostinthemist » 27. Veebruar 2012, 21:59

Üleeile nägin unes, et sõitsin lumelauaga ühest Himaalaja mäest alla. Üsna pikalt. See oli sõnulseletamatult võimas.
Aga ma olin kurb, sest mäepilet maksis 189 eurot. ;_;
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Unenäod

PostitusPostitas Defexer » 27. Veebruar 2012, 22:03

Kuna elan argipäeviti ühiselamus siis näen tihti hommikuni unenägusid kuid need on kõik sarnased üksteisele. Kuna vahepeal käib üldiselt kella üheksast üks tädi, kes ajab ülesse siis tihtipeale peale äratust vajun tagasi magama ja oletame, et ärkan kell 09.10 siis on kohati mindfuck küll, kas ma nägin seda unes ja luuletasin selle tädile midagi või oli see reaalsuses.
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Re: Unenäod

PostitusPostitas CM-Girl » 05. Märts 2012, 17:28

Olin eramajas. Teisel korrusel. Nägin akna taga karu, jooksin alla, seal oli ka karu akna taga. Tormasin taas üles. Mõtlesin, et kas on 1 (väga kiire) või 2 karu. Helistasin kellegile ja kutsusin kähku enda juurde. Veidi aja pärast oldi kohal. Karud läinud. Küsisin, et kas karusid nägite. Mehed vastasid, et nägime. Rääkisime veidi ja siis ütlesin, mis mu nimi on ja, et olen selle kaksikõde kelle maja see on. Mehed olid üllatunud nägudega. Istusime veidi aeg. Tekkis ühega hea klapp ja olin kurb kui nad minema pidid. Üpris reaalne unenägu ja hirm oli ka päris reaalne ning meeldejääv. Selliseid unenägusid just tihti ei näe mis väga reaalsed tunduvad ja ...noh..ei oskagi kirjeldada seda tunnet päris hästi. Anyway..äge unenägu oli.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Unenäod

PostitusPostitas CM-Girl » 13. Märts 2012, 21:35

Kolm ööd järjest olen unes näinud vestlusi ircus. Esimesest korrast ei mäleta midagi, teisel korral üks kaksikutest lobises peamiselt ja kolmandal korral Forza lobises peamiselt. :irw:
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Unenäod

PostitusPostitas Zinera » 13. Märts 2012, 22:13

CM-Girl kirjutas:Kolm ööd järjest olen unes näinud vestlusi ircus. Esimesest korrast ei mäleta midagi, teisel korral üks kaksikutest lobises peamiselt ja kolmandal korral Forza lobises peamiselt. :irw:


Ma olen näinud ircu unes vaid mõned korrad ja siis räägivad seal Forza ja Soprano. Eriti Forza. Nightmare. :))
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Unenäod

PostitusPostitas lostinthemist » 08. Aprill 2012, 18:13

Käisin kaubanduskeskuses suure pundi inimestega. Ma pidin kassitoitu ostma. Kassitoidu riiul oli nii imelik. Hakkasin kassitoidu pakke ükshaaval läbi uurima, mis sobib kõige paremini. Ühel kassitoidu pakil oli umbes nii kirjas: "Not for feeding the cats." srsly wtf? Ja siis avastasin, et enam kui pooled kassitoidud polnud kasside toitmise jaoks mõeldud. Lõpuks leidsin selle, mida otsisin.
Otsisin keset suurt kaubanduskeskust kassat. Ja avaras kohas nägin Girls' Generationi esinemas ja tantsimas Oh!'i. Ma olin nagu niii "OMG OMG OMG." Tiffany märkas ka mind ja tegi mulle eye smile'i. :3
Hämmastaval kombel leidsin täpselt samasuguse eye smile'st, mida ta unes tegi.

Pilt
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist