Unenäod

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

Re: Unenäod

PostitusPostitas Dream » 13. Jaanuar 2012, 21:42

Nägin unes, et vaidlesin Emma Stone-iga. Alguses oli ta kõrk ja üleolev, pärast mõningast nääklemist saime juba päris hästi läbi.
Filmipäevikud | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015
filmigurmaan.blogspot.com
Kasutaja avatar
Dream
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 321
Liitunud: 13. Märts 2011, 11:36

Re: Unenäod

PostitusPostitas CM-Girl » 25. Jaanuar 2012, 17:15

Nägin unes, et olin rahvast täis suures saalis. Näitlejad, lavastajad, nende lähedased. Hakati teatama kes kandideerivad Oscaritele. Tõusti püsti, aplodeeriti kui kellegi nimi öeldi.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Unenäod

PostitusPostitas Soprano » 28. Jaanuar 2012, 12:46

Olin bändi Tolmunud Mesipuu (või mingi hübriid TM'st ja No-Big-Silence'st) trummari asendaja kuskil suurel kontsertil ja olin hästi närvis, sest ei osanud vähemalt pooli lugusid mängida. Suutsin kaks esimest lugu vastu pidada ja siis tuli keegi mind asendama.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Unenäod

PostitusPostitas Cochrane » 29. Jaanuar 2012, 21:25

Hull tripp

Osalesin Afganistanis* toimuval rattamaratonil, kandsin seejuures Elmo-kostüümi. Mingi peatuse ajal unustasin seljakoti maha ja üks tüüp, kellega sama juhtus, pakkus, et läheb toob ka minu oma ära. Jäin künkale ootama, kuid nägin, et tüüp pani mõlema seljakotiga hoopis teises suunas minema. Põrutasin mööda kallakut alla (ilmselt mingi 80 kilti tunnis) ja kui kätte sain, põrutasin laksu kirja. Tüüb kadus kusagile ja ilmus uuesti välja, käes triikraud ja ähvardas sellega peksa anda. Siis ärkasin üles.

* Vaatasin just enne külili keeramist Delfist videosid Afganistanist (teadsin, et Delfi on vaimsele tervisele kahjulik), nii et see osa on selge. Aga ülejäänu... päeval leidsin maast ühe kruvi, ehk see seletab :) .
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

Re: Unenäod

PostitusPostitas CM-Girl » 29. Jaanuar 2012, 22:11

Üks päev nägin unes, et lugesin käsikirja (vms), see läbi loetud, siis sai kõik loetu tõelisuseks. Oli pere (ema, isa, poeg, tütar). Ema ja poeg ei saanud omavahel läbi. Pojal pole kõik mõistusega korras kui nii öelda.Õde (u 8 aastane) peitis kuskil metsas lehtede all mingit nukku. Poiss leidis selle, õde tappis ta. See on see kui vaadata filmi "We Need to Talk About Kevin". Filmiga siiski üks ühele unenägu ei olnud.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Unenäod

PostitusPostitas Cochrane » 01. Veebruar 2012, 11:20

Seekord õnnestus üsna detailselt meelde jätta.

Sõidan mingi neiuga rongis, mingi tähtis missioon käsil (spioonivärk), meiega on veel kaks vanemat spiooni. Mingi hetk läheme kõik kaubavagunisse, vanemad spioonid lükkavad ukse lahti ja hüppavad langevarjudega välja ja lendavad minema. Ise ronime mööda rongi välisküljel asuvat redelit kaubavaguni teisele korrusele, haarame sealt seljakotid ja hüppame (langevarjudeta) rongist välja. Rändame mööda post-apokalüptilist külamaastikku, jälgime kompassiga suunda, kuid järsku lakkab see töötamast. Neiu püüab seepeale õhust ühe kärbse kinni, paneb ta mingisesse tuledega masinasse ja kui välja laseb, laskub kärbes peopesale. Sulgen pihud ja putukas hakkab seal lendama ning ühes kindlas suunas põtkima, seda kompassina kasutades sammume edasi. Hiiglasliku jõe äärde jõudes (teisel pool on suur, futuristlik, kuid räsitud välimusega linn) läheme lahku, et tabamisriske vähendada ja jõge eraldi ületada - neiu ületab jõe mootorpaadiga, mina võtan lagunenud silla. Betoon on lagunenud, kõnnin mööda metalltaladele pandud õõtsuvaid planke. Liivasele kaldale jõudes pean kõndima mööda müüri, enne kui jõuan lagunenud linnamüüri ühe avani. Poolel teel hakkan probleeme aimama, kuid õnneks on liiva sees üks poole meetri kõrgune roostes metallist kaisukaru. Pea ülemine osa käis tal klapiga lahti. Avan karu, hakkan sinna paaniliselt liiva sisse toppima, ise kuulen, kuid müüri peal sammud lähenevad. Napilt enne, kui ülevalt minu pihta püssitorud suunatakse, saan karu liivaga täidetud, löön peas oleva luugi kinni ja karjatan "Ründa!". Metallkaru kargab liiva seest välja ja virutab peaga kahele ilmunud tüübile täiega vastu lõusta ning kaob siis üle müüri.

Jõuan siis linnas mingisse rongijaama, mis meenutab mõneti Half-Life 2 alguses nähtut. Kõikjal liiguvad inimesed, Half-Life 1 turvamehed ja Portali stiilis robotid. On näha, et edasine tee on tõkestatud HL2 energiaväljadega. Marsin ühe energiabarjääri juurde ja virutan jalaga, kasutult loomulikult. Lõpuks sammub minuni mingi teadlane, ja selgitab, et minu DNA jäi läbipääsuks kodeerimata, kuid võtab siis mingi vidina ja põhimõtteliselt lõikab energiavälja pooleks, mis langeb kõrvale nagu riie. Liigun edasi ja jõuan mööda kõrvalteid ühe ruumingi, keeran valvuril kaela kahekorra, võtan püstoli, kuulek kõrvaltoast mingeid karjatusi ja...

pagan... ärkasin üles. Seda lugu oleks küll veel edasi tahtnud vaadata.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

Re: Unenäod

PostitusPostitas Cochrane » 06. Veebruar 2012, 08:25

Nägin mingit kolme-nelja erinevat, kuid suutsin vaid kilde seekord meelde jätta.

Ühes põgenesin filmi Hugo jaamavalvuri eest rongi peale (hmm... jälle rong), mis sõitis ameerika mägede stiilis, kuni ma lõpuks ujusin läbi mingi veekogu ja jõudsin oma kodukülla. Ainult et see oli kuidagi oluliselt moonutatud. Ühes küla servas laius tohutu suur soo. Siis mingi aeg kuulsin seal kellegi plaani vahtralehtilehti põletada ja olin mures, et tuli võib levida. Vana koolimaja mängis mingit rolli... see on kõik.

Teine oli järg, vist kolmandat korda näen. Tööstusspionaaž, rikka ärimehe tütar, supi keetmine. Nähtavasti tabasime ka ühe, kes siseinfot edasi andis.

Lõpetuseks oli mingi vampiirikas, mida vaatasin kõrvalseisjana. Meelde jäi vaid üks lause, mida üks tegelane teisele ütles: palun, ära tee seda mulle raskemaks kui see juba niigi on. Ma kuulen siiamaani su südametükseid, näen igat veeni su kaelal.

Suht kindel, et midagi oli veel, aga kaotasin selle.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

Re: Unenäod

PostitusPostitas hint » 06. Veebruar 2012, 12:35

Ma nägin unes et mina, Ralf ja Kaya Scodelario had a threesome. Seal toimus mingit muud tegevust veel, aga miskipärast see mulle meelde enam ei jäänud.Tegelt see oli vist üldse mingi filmiveebi kokkutulek vms, igast rahvast keda nv nägin oli kohal.
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

Re: Unenäod

PostitusPostitas Kickflick » 06. Veebruar 2012, 15:55

Nägin unes, et hängisin enda maakohas HIMYMi viisikuga, tegime lõket, jõime õlut ja sõime sandwichi.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Unenäod

PostitusPostitas Ralf » 07. Veebruar 2012, 06:11

Nägin unes, et lugesin foorumist maani täis LiveForThisi postitust, et tema ja ta vend on "apokalüpsise lapsed". :D See oli vist väike osa tervest unenäost, aga ainus moment, mis selgelt meeles on.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Unenäod

PostitusPostitas Dream » 07. Veebruar 2012, 14:42

Nägin unes, et olin lostinthemisti ja kellegi tundmatu kolmandaga kuskil kaugel maal reisil. Mingi hetk avastasin, et mul on ainult 27 eurot kaasas ja hakkasin mõtlema, kuidas ma sellega ära elama ja kodumaale tagasi jõudma peaks.
Filmipäevikud | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015
filmigurmaan.blogspot.com
Kasutaja avatar
Dream
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 321
Liitunud: 13. Märts 2011, 11:36

PostitusPostitas Wisegirl » 08. Veebruar 2012, 18:37

Vabaduse pst. kaevati mingite iseliikuvate saha moodi asjandustega üles. Talv oli. Suveks oli juba ehitus valmis: veespordivõistluse jaoks tehtud rada, mille kohal olid puust laudteed (nagu sadamates). Sealt sai võistluse peale alla vaadata.

Mingil hetkel ma vihastasin ning hakkasin kõiki p***e saatma. Ehe solvumine siiski, kuigi ebaloogiline.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

Re: Unenäod

PostitusPostitas Pixie » 10. Veebruar 2012, 12:43

Mõni päev tagasi nägin unes, et sõitsin bussiga. Muidu poleks nagu midagi erilist, aga seekord olid seal klienditeenindajad, umbes nagu stjuardessid. Veel olid bussi eesotsas pingviinud, mida igaüks võis halva tuju korral bussist väljudes kaasa võtta. Ma ei saanud arugi, kas need olid elus või ei. Nägid välja nagu oleks Wallace & Gromit multikast välja tulnud.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Unenäod

PostitusPostitas lostinthemist » 13. Veebruar 2012, 07:31

Ma olin nelja sõbraga kõrges pilvelõhkujas. Meid ajas taga sarimõrvar, kes hoidis käes suurt nuga. Me olime suures köögis mõnda aega peidus, kuid mõrvar leidis meid üles ja hakkas meid taga ajama. Me jooksime üksteisest lahku ja mul õnnestus tema eest minema joosta ajutiselt.

Otsisin kohta, kus end peita. Sisenesin ühte väikesse ruumi, kus aknast avanes ilus vaade linnale. Läksin toa nurka, diivani kõrvale. Toppisin põradale hunniku riideid, kapist leidsin ka veel kilepresendi. Toas olid kastid, mis olid täidetud väikeste jalgpallidega ja tegin nendest müüri. Läksin nurka, tõmbasin kilepresendi peale ja jäin siis piiluma kile alt ust.. üsna kaua.

Siis aga ilmus minu ette üks hästi pisike kiisupoeg, kes piiksus armsalt. Siis tema järel tuli minu juurde veel teine kiisupoeg. Olin segaduses, kust nad veel välja ilmusid. Tõusin istukile, võtsin kile enda pealt ära ja minu ees oli umbes 10 pisikest kiisupoega, kes tahtsid kõik minuga mängida. Ja neid ronis veel välja ühest nendest kastidest, kus olid väiksed jalgpallid. Nad kõik piiksusid ja tahtsid minuga mängida. Ma otseses mõttes uppusin kiisupoegade sisse.

Mõned tunnid hiljem sai mul kõrini ja läksin uksest välja. Lõin ukse pauguga "This is SPARTA!" stiilis lahti. Just ukse taga seisis mõrvar ja see võpatas teda natuke. Kuid ma ei viitsinud temaga üldse tegeleda ja kõndisin lihtsalt teda ignoreerides minema. Mõrvar sattus segadusse, miks ma tema eest ei põgene ja tuli minu juurde. Ta küsis: "Mis juhtus, kas sa nagu ei peaks minu eest ära põgenema?"
Vaatasin talle kurja näoga otsa ja vastasin talle üleolevalt ning ülbelt: "Mis mul viga on?! Proovi ise seal toanurgas paar tundi peita ja saad ise teada!"
Mõrvari kohale laskus suur küsimärk ja ma kõndisin minema lihtsalt.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Unenäod

PostitusPostitas Soprano » 14. Veebruar 2012, 14:25

Lühidalt: tutvusin kena tädiga ja läksime mingisse baari/restorani õhtustama. Minema hakates avastasin, et auto on pihta pandud ja siis tädi ütles, et tema boyfriend varastas ning tädi läks irvitades oma teed. Klassika. :pööritus:
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 100 külalist