Unenäod

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

Re: Unenäod

PostitusPostitas CM-Girl » 22. Detsember 2011, 14:43

Nägin unes, et Alari Kivisaar on surnud. :|
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Unenäod

PostitusPostitas Pixie » 28. Detsember 2011, 22:54

Ei tea, mis värk mul neetidega on. Nüüd oli miski mu ninajuure peal. Läksin hommikul kooli, ootasin esimese loengu algust, kui märkasin. Ise ka imestasin, kuidas see sinna sai. :)) Üritasin siis ära võtta, verd hakkas mõnusalt tulema. Hiljem panin mingil põhjusel tagasi, ja kohe tahtsin uuesti ära võtta. Siis koolis jalutasin mööda erinevaid laboriruume, ümbrus oli täiesti võõras. Ja veel mäletan rannas olemist - kui kohale jõudsin, läks tormiks.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Wisegirl » 29. Detsember 2011, 00:41

Nägin unes, et vaatasin toa aknast välja ning õues jooksis hallitriibuline kassipoeg. Avasin akna ning kutsusin kiisu enda juurde. Tassisin ta kööki. Köögist hüppas kass üle tõkete tagasi tuppa, kus sattus mu koera hambusse. Raputati surnuks.

Vähe fail tunne oli. :'(
Koer on surnud, aga ikkagi oma. Kassipoeg oli täiesti võõras.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

Re: Unenäod

PostitusPostitas Ronet » 31. Detsember 2011, 04:24

Mingi järjekordne laulud/tantsud tähtedega stiilis saade. Seekord oli see mingi kompleks ujumine ja samal ajal laulmine. Üks paar oli Gerli Padar ja August Hunt'i/Superstaari saate Norman.
Kui Norman laulis ja ujus vee peal, siis ta mikker kukkus vahepeal vette ja selle järgi sain ma aru, et ta lip-syncib.

Usun siiski, et võib andeks anda, kuna ujulas on väga sitt heli..

wtf tho
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Unenäod

PostitusPostitas lostinthemist » 03. Jaanuar 2012, 21:27

Priit (siit foorumist) rääkis mängust Dead Island, et ta on jõudnud nüüdseks džunglisse. Mõni päev pärast seda nägin öösel unes, et tiheda džungli asemel olin hoopis hästi hõredas ja tasases männimetsas. Igal pool olid infected tüüpi zombid, kes jooksevad täie hooga sinu suunas. Kihutasin autoga männimetsas, üritades mööda manööverdada männipuudest, sest samal ajal absoluutselt igas ilmakaares jooksid zombid minu poole, sest selles üsna hõredas männimetsas nad nägid mind väga-väga kaugelt juba ära.
Ei mäleta kahjuks detailselt, kuidas lõppes, kuid tundub, et nad suutsid mu ümber piirata.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Unenäod

PostitusPostitas Sten » 03. Jaanuar 2012, 22:58

isegi näinud laadset und. Tol ajal oli mõjutajaks 28 päeva/nädala filmid.. üks rõvedamaid situatsioone üldse, kus üks nõrganärviline end leida võib
Kasutaja avatar
Sten
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 516
Liitunud: 12. September 2010, 20:48

PostitusPostitas Wisegirl » 04. Jaanuar 2012, 00:43

Nojah, sattusin kuidagi Daniel Radcliffe'i sünnipäevale (don't ask), ta veel palus, et me ei lahkuks... kedagi teist ei olnud veel kohal. Asusime suures mitmekorruselises klaasist ehitises. Mõned stseenid hiljem oli kõik järsku basseinideks muutunud ja vett täis. Rahvast oli ka juurde tekkinud.
Ainus võimalus teisele poole saada (ei tea, miks tahtsin teisele poole saada üldse) oli ujuda. Kuna aga vee peal mingi pralle toimus, otsustasin vee all kõndida. Jube loomulik tegevus ju. Umbes poole peal sai õhk otsa ja pinnale tõustes samuti umbes poole peal hakkasin õhku ahmima. Ärkasin väga sügavalt sisse hingates üles.
Loodetavasti polnud tegu hingamisseiskumisega, mis kandus üle unenäkku. :/
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

Re: Unenäod

PostitusPostitas Forzelius » 04. Jaanuar 2012, 00:54

Nägin täna, et olin terroristide poolt kuhugi katusele jäetud ja olin time-loopis kinni, ehk siis iga kord kui üritasin erinevat teed pidi sealt alla saada (ja neid teid oli palju) ning surma sain kukkudes, siis ärkasin uuesti samas kohas. Päris fucken frustreeriv oli ikka.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Unenäod

PostitusPostitas Forzelius » 07. Jaanuar 2012, 01:56

Täna nägin, et läksin Rimisse midagi ostma (Mustamäe oma vist, samas kindel ei saa olla), ja kohtasin seal Tom Hanksi, kes oli ka täiesti üksi (aka mitte ühtegi turvameest) sisseoste tegemas. Esimesed paar ringi, mil poes kohtusime, sõnu ei vahetanud, ent kassa juures saime uuesti kokku. Siis palus ta mu abi, sest oli leidnud kuskilt maast mingi koti asjadega ja mõtles, et äkki ma, kui eestlane, tean täpsemalt, kuidas kotis olevate asjade põhjal leitu omanikule tagastada. Hakkasin sobrama ja vaatama, mis seal on (mis ma sealt täpselt leidsin, ei mäleta) ja nägin mingit tšekki, mille põhjal mõtlesin, et võiks sinna poodi tagasi minna ja äkki poemüüjate käest saada teada midagi täpsemalt. Siis ärkasin üles, kahjuks. Oleks tahtnud näha, millega asi kulmineerub.
P.S. Joe Pesci oli Rimis turvamees.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Wisegirl » 07. Jaanuar 2012, 14:46

Ägedad unenäod sul. (Y)

Mul peaks unenäotu periood kohe läbi saama. Kui nüüd haigemaks jääksin, siis oleks ka huvitavam magada.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

Re: Unenäod

PostitusPostitas CM-Girl » 07. Jaanuar 2012, 17:40

Nägin unes filmi "X-Men: First class" tegelasi. Olin seda filmi enne magamajäämist vaadanud.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Unenäod

PostitusPostitas Forzelius » 08. Jaanuar 2012, 05:08

Veel üks sõgedus. Ma ei tea, kust need tulevad ning need pole absoluutselt välja mõeldud. Müstika.
Sain endise AC Milani jalgpalluriga, Andrea Pirloga, Mustamäel kokku. Kõksisime omavahel paar korda. Siis istusime autosse, et sõita Veneetsia (!) filmifestivalile. Samal ajal hooples ta igasugu kuulsustega, kellega ta kohtunud on. Ma tahtsin vahepeal öelda Michael Douglas, sest olin temaga ka miskipärast tuttav. Üks näitlejanna, keda ta mainis oli Catherine Deneuve. Ju nad on siis pällid. Sürr.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Unenäod

PostitusPostitas Weirdo » 08. Jaanuar 2012, 12:48

Huvitavad unenäod ikka inimestel :)) Õnneks mina selliseid õudukaid ei näe tavaliselt.
Täna öösel nägin Lucius Malfoy'd, lihtsalt lambist, kummaline.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

Re: Unenäod

PostitusPostitas Ronet » 13. Jaanuar 2012, 14:35

Nägin unes, et uus Dexter'i villain on Ryan Gosling..
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas Wisegirl » 13. Jaanuar 2012, 19:43

Heh, hängisin unes Simon Bakeriga. Sattusin kuidagi õe ja sõbrannaga "Mentalisti" võtteplatsile. Sealt läksime edasi. Vahva päev.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 88 külalist