Unenäod

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas CM-Girl » 09. September 2010, 16:28

Nägin unes et olin koolis,aulas.Klassikaaslased ja teised õpilased olid ka.Ootasime.Hispaania jalkatiim pidi kooli külastama. :shokeeritud: :D
Tiimi ei näinud,enne tuli äratussignaal.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

PostitusPostitas lostinthemist » 10. September 2010, 17:21

Nägin unes, et üritasin kullaplokki süüa.
Ilmselt selles on süüdi dorama "Hanazakari no Kimi Tachi E," sest seal kolm ühikat võistlesid omavahel kullaplokkide pärast, mis olid hoopiski šokolaadid.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas Kickflick » 10. September 2010, 19:50

Eile öösel nägin unes, et palusin vabandust sõbralt, keda olin solvanud ja siis ta juhatas mu lepituse märgiks kuskile maa alusesse nõidade ja maagide liitu, kus mulle hakati maagiat õpetama. Loitsud, nõiajookide segamine, lendamine jne. Ülipull unenägu oli. :P
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas LiveForThis » 10. September 2010, 20:59

Alkoholist läbi imbununa magama mineku järel ja enne hommikul põrgulikult lõhkunud peaga kooli poole astumist nägin mingit võitluskunste sisaldavat ulmelist unenägu.
Kahjuks detaile ei mäleta, aga tean, et mind(?) või kedagi(?) ajas taga üks(või grupp) meeletu kiirusega liikunud indiviid. Tean, et jooksin sillal - oli vist Golden Gate`i silla ja botaanikaaia rippsilla ristsugutis - ja selja taha pidevalt vaadates nägingi kuidas jälitaja mõnesekundilise vahega hüppas ühest asukohast teise ning jõudis mulle juba väga lähedale.
Võrdluseks võib võtta Jumperi(halb film, aga ei oska paremat võrdlust välja mõelda) või siis X-Men 2 pärit Nightcrawleri.
Hetkel veel ei tea, mida selline unenägu tähendada võis, aga mäletan, et mulle meeldis selles osaleda või täpsemini öeldes olla oma rollis, mida ma jällegi mäletan väga häguselt.

:P (Y) :P
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Rain » 10. September 2010, 21:11

Ok, kui juba siin rääkima hakati...

Ma nägin täna unes, et mu ema stalkis mind mu suvilas, umbes nagu need sarimõrvarid, seisis kuivkäimla kõrval kuuvarjus nagu mingi psühh ja vaatas mulle otsa. Ja kui nägi, et ma teda nägin, siis pani ülikiire sprindiga majatagusesse põõsasse. :) Siis hakkasin vist kartma (?) ja läksin sisse, panin ukse kinni ja siis koputas keegi uksele ja ...
siis hakkas mu äratuskell tirisema. Kool 4ever!
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas Zinera » 05. Oktoober 2010, 09:01

Läksin hea tujuga kinno ning sain seal kokku - üllatus - Filmiveebi meeskonnaga, kuid Kaido ütles, et film mida vaatama läheme jääb hetkel saladuseks, saalis annab alles piletid kõigile. Kõik olid nõus ja siis läksimegi, ning saalis siis Kaido ütles, et filmiks on Paranormal Activity 2, aga kuna ma juba esimese filmi ajal täiega kartsin ja lisaks ei vaadanud seda pimedas kinosaalis, ütlesin, et ei taha seda vaadata. Siis võeti mind kinni kahe suurema filmiveebilase poolt (kes iganes need ei olnud)ja tariti kinosaali, olin kohustatud seda filmi vaatama. :)) Hakkasin peaaegu juba nutma, et ma ei taha seda vaadata, nii hirmus oli, tahtsin välja saada kinosaalist, ja siis lõpuks üks tüüp ütles, et "tavai lähme ära, et ongi igav film" ning lahkusime. Kinoekraanil tuli samal hetkel treilerist tuntud stseen, kus kaamera ette kärgatab mingi hull naine, ja siis ehmatasin ja ärkasin.
Jube.

Ma pole küll ühtegi Filmiveebilast näinud, aga uni missugune... :)) :))
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas Soprano » 05. Oktoober 2010, 11:23

Päris hea, Zinera! :P
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Spellbound » 30. Oktoober 2010, 23:51

I had the craziest dream last night.
Nägin unes stseeni The Townist. Filmi ennast ma näinud ei ole ega ei tea, kas sellist laadi stseen on ka seal, aga ma nägin hea ope tööga kohta (jah ma arvasin nägevat hea ope tööga kohta), mida oli minu jaoks hästi tunda, stseeni, kus oli kolm tegelast – Affleck, mingi naine (mitte see peategelane ega see teine kelle ta maha jätab) ja baarmen. Affleck rääkis oma isast ja tema tegudest ja et ükski inimene ei saa olla parem teisest vahet ei ole, mida ta oma elus on saavutanud või teinud teiste heaks. Nägin, et stseenil on sama visuaalne külg mis filmilgi, tegu oligi praegu kinos jooksva The Towniga. Kuidagi manifesteerus see film mulle unes ja ilmselt trailerite mõjul. Tundsin, et tegu on sama hea kaameratöö ja opetööga, mida arvasin nägevat ja tundvat The Towni trailerites. Kui Affleck oli pika jutu ära rääkinud. Ei mäleta täpselt mida ta rääkis, aga põhimõte oli see, et tema isa näitel, kes oli vist siis vanglas, ei ole ükski inimene parem teisest. That doesn`t make him a better man than any other person!!!!!! - lause, mida mäletan kõige enam ja see oli veel inglise keeles. Kui ärkasin tundsin, et tegu oli võimsa stseeniga nagu oleksin just näinud väga tugevat filmi väga hea stsenaariumiga ja dialoogidega. Ärgates ei mäletanud kohe, mida nägin, kuid siis heitsin uuesti pikali. Lootsin, et äkki meenub, mida olin just näinud ja siis hargnes kogu stseen silme ees uuesti lahti.
Freaky? Jeah, freaky 8)

Filmi kohta nii palju, et olen ainult kiidusõnu lugenud ja trailereid näinud, aga muud midagi :pööritus:
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Wisegirl » 07. November 2010, 00:53

Tahtsin ainult mainida, et selle aasta alguses panin ühe nähtud unenäo kirja. Olin kuskil vangla ees (põgenesin kellegi eest kuhugi), mille müür oli ronintaimedega kaetud. Üsna detailirikas uni oli.

Ja suvel, Vancouveris, ülla-ülla, sõitsin bussiga sellest kohast mööda. Sarnasus oli hmm... vähemalt 95%.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

PostitusPostitas CM-Girl » 07. Veebruar 2011, 19:15

Nägin unes, et olin Scorpionsi kontserdil, jõudsin umbes 30 minti enne lõppu. Olin mingisuguse redeli peal, hea vaade oli. :))
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

PostitusPostitas LiveForThis » 07. Veebruar 2011, 22:46

Nägin hiljuti unes omas kodus aset leidvat õudukat, kus kesksel kohal oli teisik, kuri vaim vms, kes püüdis mind petta teeseldes mulle väga lähedast inimest.

Päris rõve tunne oli üles ärgates ja minut aega lage vahtides.

Black Swani järelkaja?
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas duttiv » 05. Märts 2011, 18:11

<@Garli> tra nägin debiilset und
<@Garli> istusin kuskil kohvikus
<@Garli> ja hambad hakkasid suust välja kukkuma
<@Garli> ja siis tuli ralf ja ütles et see on karistuseks selle eest et ma kogu aeg 'ei' ütlen
<@Garli> wat
sup
duttiv
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 74
Liitunud: 04. Aprill 2010, 12:43
Asukoht: Tartu/Jõgeva

PostitusPostitas Pixie » 05. Märts 2011, 21:44

Taas nägin tornaadodega seotud unenägu. Olen neid aeg-ajalt juba mitu aastat näinud. Iga kord on midagi erinevat, aga pm on nii, et olen perega kodus ja õues on räige torm. Teavas on hall ja ma kas näen seda, noh, lonti? moodustumas või on tromb juba olemas. Keegi ei taha mind eriti uskuda, aga lõpuks orgunnin ikka pere kas keldri või kuidagi laudade alla. Maru möödub ja inimestega on kõik korras. Täpsemalt lõppu ei mäleta, aga no algused on küll sellised.

Arvan, et need unenäod said alguse, kui kunagi väiksemana vaatasin mingit tornaanode filmi. Kui õigesti mäletan, siis Helen Hunt'iga peaosas. Film ise meeldis, väga efektne ja põnev. Tundub, et jättis oma märgi maha ja ma pole ikka veel sellest välja kasvanud/üle saanud. Ei saa just päris õudusunenäoks nimetada, kuigi on suht pingeline. Oh well.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Soprano » 05. Märts 2011, 22:15

Natalie Portman jooksis trenažööril ja ma liitusin temaga. :pööritus:
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Zinera » 05. Märts 2011, 23:16

Soprano kirjutas:Natalie Portman jooksis trenažööril ja ma liitusin temaga. :pööritus:


Siin on alaealised ka! Talitse ennast! :)) :)) :)) :))
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 105 külalist