Unenäod

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

Re: Unenäod

PostitusPostitas JazZ- » 19. Veebruar 2015, 18:33

Kahjuks pole IlseV salajasele sõbrale veel jälile jõudnud, aga üritan selle info kiiremas korras teada saada!


Nägin unes, et mingi noormees vantsis tänaval ringi ja küsis juhuslikelt möödujatelt: "Kas te tunnistate juba Jeesus Kristust oma Päästja ja Issandana?" Manasin selle peale oma parima "LHV inimesed läheduses" näoilme pähe ja üritasin võimalikult märkamatult mööda lipsata. Noormees jooksis mulle aga järele ja hakkas kohe mingit Piibli triviat küsima. Kõndisin edasi, kuni jõudsin ühe gooti stiilis vana majani. Kui sinna sisse astusin, istus ühes suures ruumis pika laua taga suurem osa Filmiveebi kasutajaskonnast, kes minu sisenemise peale teist nägugi ei teinud. Usklik noormees polnud vahepeal aga alla vandunud ning seletas mulle segamatult edasi, kuidas Maa 350 aastat tagasi viie hiiddelfiini skeletile loodi. Küsisin, et millest ta seda järeldab, mille peale ta vastas, et Piiblis on nii kirjas. Sellepeale ütlesin ma omakorda, et see pole just kõige parem argument, mille peale usuhuviline mind kõhtu pussitas. Küsisin, et kas keegi filmiveeblaste hulgast mulle appi ei tahaks tulla. Soprano pomises ärritunult, et kas ma ei näe, et neil on kohvitamine pooleli, aga lõpuks tõusis pika vandumise järel lauast püsti ja aitas mul ründaja maha suruda. Teised rääkisid laua taga rahumeeli "Selmast" edasi.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Unenäod

PostitusPostitas Soprano » 19. Veebruar 2015, 20:40

JazZ- kirjutas:Soprano pomises ärritunult, et kas ma ei näe, et neil on kohvitamine pooleli, aga lõpuks tõusis pika vandumise järel lauast püsti ja aitas mul ründaja maha suruda. Teised rääkisid laua taga rahumeeli "Selmast" edasi.

:irw:

Jaz'i elu > Selma
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Unenäod

PostitusPostitas tuusla » 20. Veebruar 2015, 10:42

Oled sa kindel, et see päriselt ei juhtunud, Ja(z)Z? Filmiveeblaste kirjeldus on iseäranis tõetruu. No ja mida ongi oodata seltskonnast, kelle lemmikfilm on "Gone Girl"? Freudil oleks siinkohal nii mõndagi öelda;)
Kasutaja avatar
tuusla
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 406
Liitunud: 22. August 2009, 00:21
Asukoht: Metsamajake

Re: Unenäod

PostitusPostitas CM-Girl » 20. Veebruar 2015, 16:06

Näeks ma ka nii toredaid/ägedaid unenägusid. :irw: Ma mingi nädal aega iga päev unes näinud oma töökohta ja töökaaslasi. Isegi magades ei pääse tööst. :)
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Unenäod

PostitusPostitas DarkSky » 20. Veebruar 2015, 21:10

Nägin unes et on laupäeva hommik. Minul oli tööpäev. Enne kui tööle läksin tulid külla mõned sugulased et korralik aiapidu maha pidada (oli suvi). Mina aga pidin sellest kõigest ilma jääma, sest tööle vaja minna ju. Siis ühel hetkel hakkasin oma töölemineku riideid taga otsima. Ei leidnud neid, vandusin tulist kurja. Siis aga selgus et mu agar õde oli mu tuba koristanud ja kõik riided pessu pannud. Oi kui kurjaks ma sain .... :D
Igastahes tööle jäin ka hiljaks :D
Vot selline kiiksuga unenägu oli täna öösel.
Kasutaja avatar
DarkSky
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 51
Liitunud: 15. Veebruar 2010, 16:02

Re: Unenäod

PostitusPostitas JazZ- » 14. Märts 2015, 15:27

Nägin unes, et sain lõpuks Sigatüüka kirja, aga selle sõnul valiti mind Hufflepuffi. Rebisin kirja nutuselt tükkideks ja läksin Maximasse šoppama.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Unenäod

PostitusPostitas CM-Girl » 15. Märts 2015, 15:25

CM-Girl kirjutas:Ma mingi nädal aega iga päev unes näinud oma töökohta ja töökaaslasi. Isegi magades ei pääse tööst. :)


Still the same. :|
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Unenäod

PostitusPostitas Forzelius » 29. Märts 2015, 15:21

Parks and reci finale oli. Aga hästi verine. Umbes nagu mingi eriti tragöödiline Sopranode või Ozi või Wire finaal. Pooled tegelased said surma, Ron Swanson oli totaalne Omar enne surma ja tappis mitu jorssi ära (dno kes need vastased üldse olid), aga kahjuks leidis ka tema oma otsa - klaasijupiga pussitati kõrva. Dem feels. Anyways, teiste surmi ei mäleta, aga väga pisarakiskuja oli. Hea on, et rohkem ei mäleta.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Unenäod

PostitusPostitas DarkSky » 15. Aprill 2015, 20:30

Mingi öö nägin unes kuidas mu arvuti oli kasutamise käigus nii romuks läinud et süttis sisselülitamisel põlema. Ma võtsin seda veel nii rahulikult :D
Kasutaja avatar
DarkSky
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 51
Liitunud: 15. Veebruar 2010, 16:02

Re: Unenäod

PostitusPostitas JazZ- » 23. Aprill 2015, 13:45

Nägin unes, et olin Leveliga mingis Miyazaki-esque linnas, mis tervenisti veepark olema pidi, kuigi veepargiks tegi selle vist ainult asjaolu, et tänavatel pidi vesi voolama, aga see oli ka ära kuivanud. Mingi hetk nägime kuskil põllu peal Sopranot ja rääkisime, et käisime "Terminaator Genisyst" vaatamas. Ma olin väga mures, sest ei saanud hästi aru, mis seal toimus ja kartsin, et saan sellepärast halva hinde. Soprano pidi seda küll alles järgmisel päeval vaatama minema, aga väitis sellegipoolest enesekindlalt, et selles filmis pole küll midagi keerulist - ta pidi seda teadma, sest oli tohutul hulgal lauamängude videoarvustusi vaadanud.
Soprano ja Level kadusid siis kuhugi ära ja sattusin mingisse "Kiirete ja vihaste" teemaparki, kus autojuhid sõidutasid inimesi kiirelt ja vihaselt. Istusin ühe auto peale ja selle juht kurtis mulle, et ta jõululaulude kassett on katki läinud ja et kas ma saaksin proovida lindi õigeks kerida. Olin nõus ja palusin, et ta üle 40 km/h ei sõidaks.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Unenäod

PostitusPostitas Soprano » 24. Aprill 2015, 09:26

JazZ- kirjutas:Soprano pidi seda küll alles järgmisel päeval vaatama minema, aga väitis sellegipoolest enesekindlalt, et selles filmis pole küll midagi keerulist - ta pidi seda teadma, sest oli tohutul hulgal lauamängude videoarvustusi vaadanud.

Sa oleksid nagu jälle IRL'i ja unenäo segi ajanud. :irw:

Ise nägin täna muuhulgas, et Foo Fighters'i Eesti kontserti piletid tulid müüki, aga Piletilevi müüjad ignosid pikalt ja lõpuks mitmes erinevas järjekorras olles sain ka oma pileti (või kolm?) kätte. Natuke ägedam unenäo osa oli seotud teleporteerumisega, mis töötas telefoni appiga.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Unenäod

PostitusPostitas Ralf » 05. Mai 2015, 17:11

Vaatasime Rassu ja mingite võõrastega ühel ööl Inglise Kolledži fuajees suurelt ekraanilt "Poltergeisti". Kusjuures re-vaatasin põhimõtteliselt terve filmi unes ära.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Unenäod

PostitusPostitas KiiZ » 26. Juuni 2015, 15:18

Nägin pikka ja eredat und filmiveeblastest, peale ärkamist mõtlesin, et mida vittu, ja tulin kohe foorumit külastama üle pika aja.

Kari filmiveeblasi chillis kuskil kuurilaadses hurtsikus, sealhulgas Ralf, Level ja vähemalt üks naiskasutaja. Kuna kedagi IRL näind pole, siis enamus nägusid olid oma fantaasia vili nagunii. Ma ei tea, kuidas mina sinna eksisin, sest tundub, et ka unenäomaailmas oli enamikega esmakohtumine. Kuskil nurgas oli hunnik mingeid rõvedaid pruune usse ja see pakkus ühele douchebag'ile jubedalt rõõmu. Keegi Tanel oli, ei tea kas foorumis kedagi sellist üldse on. Kukkus neid seal loopima ja peale esimest pihtasaamist hoiatasin, et kui korra veel viskab, siis ma annan talle hambasse. Vana irvitas ja saatis uued ussid minu poole. Ega's midagi, läksin ja peksin seda vana kohe mõnuga.

Järgmine päev kuskil dineri moodi sööklas nägin Ralfi, kes ütles, et ma olen selle teo eest foorumist bännitud. Jube üleoleva suhtumisega oli ja see ajas veel rohkem närvi. Vaatasin, et poisi käsi on piitspeenike ja ütlesin, et kurat, sa küll siin midagi ei korralda, selle käe ma võiks kohe pooleks murda. Selle asemel, et seal seisu panna, otsustasin aga teistsuguse variandi kasuks ja rääkisin ära, et need pruunid ussid ajavad mul südame kole pahaks ja et ma olin Tanelit hoiatanud. Ühesõnaga õigustasin oma teo ära ja Ralf vist andestas.

Mingi aeg hiljem olin juba kuskil filmiteemalisel koolitusel, kus filmiveeblased iganädalaselt käisid. See osa läks suht pikalt veel, aga midagi erilist ei juhtunud, lihtsalt small talk. Kokkuvõtlikult hakkasin vaikselt kogukonda sisse infiltreeruma, aga tundsin end siiski tulnukana.
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

Re: Unenäod

PostitusPostitas Ronet » 26. Juuni 2015, 15:39

KiiZ kirjutas:...


Pilt
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Unenäod

PostitusPostitas ruut » 06. Juuli 2015, 11:36

Nädalavahetuse unenäod olid sündmusterohked - mina nägin, kuidas ma kängurule sinki söötsin, tüdruksõber aga seda, et tal oli 5 külmkappi.
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist