Unenäod

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas CM-Girl » 06. Jaanuar 2010, 11:16

Nägin Metsatölli unes . Olin sõpradega Soomes nende kontserdil. Rääkisime veidi juttu ka nendega . :)
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

PostitusPostitas Soprano » 19. Märts 2010, 10:25

Täna siis lendasin ringi Iron Man'i kostüümis. Õigemini ma hõljusin nagu õhupall ja olin ülimalt pettunud, et ei osanud tema kombel kiiresti lennata.

Teine teema oli hästi huvitav... olin mingil filmivõtetel, kus oli üks hästi pikk stseen tuhandete statistidega ja see oli kõik kuidagi etteplaneerimata. Rääkisin suvaliselt mingi statistiga, kõndisin edasi jne. Stseenis oli tegelikult õudukalik pinge... ma justkui põgenesin kellegi/millegi eest. Keeruline.

Boonuseks tuli Trash mulle vahepeal külla ja vaatasime mingeid filme. :P Teemasid oli veel mitmeid. Rikkalik unenägu ja väga filmilik nagu tavaliselt.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Kickflick » 19. Märts 2010, 11:53

Nägin täna, et minust tehti kloon ja mind ennast visati prügikonteinerisse. :(
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas ZeMonsta » 19. Märts 2010, 12:59

Mina olin eile öösel hoopis Stanley Kubricku võtteplatsil ja mängisin laipa. Olin päris närvis, sest teadsin, et Kubrick on väga nõudlik ja täpne ning ei tahtnud talle pettumust valmistada. Püüdsin siis kuidagi hästi lõdvalt maha kukkuda ja vagusi lamama jääda. Ei julgenud hingatagi. Igatahes tundus, et osatäitmine tuli korralikult välja, vanameister ei hakanud sõimama ega midagi.
Õigemini ignoreeris ta mind täielikult. Ma loodan, et see oli ikka hea märk.
Kasutaja avatar
ZeMonsta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 419
Liitunud: 04. Jaanuar 2010, 01:05

PostitusPostitas Tikutops » 19. Märts 2010, 13:24

Ma nägin oma unenäos,et ma magasin ja nägin unenägu.
If man evolved from monkeys and apes. . . why do we still have monkeys and apes?
Tikutops
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 184
Liitunud: 17. Oktoober 2008, 14:59
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Ralf » 25. Märts 2010, 12:42

Ma nägin täna vähemalt nelja unenägu, igaüks lõppes siis, kui silmad lahti tegin, ja uus algas siis, kui jälle magama jäin. Kõige tobedam neist oli selline, et jooksin mööda Nõmmet ringi ja otsisin Dustin Hoffmani, kuna olin näinud filmi "Outbreak", mida ta veel tegema polnud hakanud ja tahtsin talle öelda, et ta nakatub selles ebola viirusesse. Sealjuures ma ei tea, kuidas ma üldse unenäos teadma pidin, et seda filmi tegema hakatakse, ja tegelikult minu mäletamist mööda ju Hoffmani tegelane selles filmis ei nakatunudki.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Tikutops » 25. Märts 2010, 13:10

Ralf kirjutas:Ma nägin täna vähemalt nelja unenägu, igaüks lõppes siis, kui silmad lahti tegin, ja uus algas siis, kui jälle magama jäin. Kõige tobedam neist oli selline, et jooksin mööda Nõmmet ringi ja otsisin Dustin Hoffmani, kuna olin näinud filmi "Outbreak", mida ta veel tegema polnud hakanud ja tahtsin talle öelda, et ta nakatub selles ebola viirusesse. Sealjuures ma ei tea, kuidas ma üldse unenäos teadma pidin, et seda filmi tegema hakatakse, ja tegelikult minu mäletamist mööda ju Hoffmani tegelane selles filmis ei nakatunudki.



Maaaaan,that's one gay ass dream.
If man evolved from monkeys and apes. . . why do we still have monkeys and apes?
Tikutops
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 184
Liitunud: 17. Oktoober 2008, 14:59
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Wisegirl » 16. Aprill 2010, 22:30

Ma nägin unes, et meie veranda lagi hakkas sisse vajuma, sest nõmedad naabrid otsustasid, et neil on õigus sinna peale midagi ehitama hakata (arvatavasti seotud sellega, et ma olen kuulnud kopsimist ülalt korruselt).
Siis nägin unes, et mu emal oli lemmikloomaks jube suur rott, kelle järel ma keeldusin koristamast (seotud vist sellega, et kui ma eile viisin toidujääke kompostihunnikusse, siis sibas sealt rott välja, jah, ma ehmatasin küll korraks).
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

PostitusPostitas Ronet » 17. Aprill 2010, 11:53

Nägin paar ööd tagasi unes, et Chris Evans castiti veel mingisse Marveli superhero rolli lol.
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas IlseV » 21. August 2010, 18:46

Ühel hetkel seisin võõras majas pika koridori alguses ja vaatan rahulikult, kuidas teine pool koridorist nagu musta auku imetakse. Et ise sama kogema ei peaks, astusin läbi lähima ukse kõrvaltuppa, mis nägi välja nagu tüüpiline filmides nähtud (ja eelkõige Undeclaredi) ühikatuba, kus paari võõra + Paris Gelleriga Wendigo't (pirni-sidruni maitseline + tavalise lutsuka väljanägemisega komm, millega koheselt ära trippysid) proovisime. Edasist ei mäleta...
Kasutaja avatar
IlseV
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1816
Liitunud: 13. August 2008, 20:12

PostitusPostitas CM-Girl » 31. August 2010, 10:53

Nägin täna unes sõpru ja Putinit.PUTINIT! :shokeeritud: Väga nõme unenägu igatahes.

Nägin unes ka "The Expendablesi"(filmi pole veel näinud).Ainult Stallone,Statham ja Li olid,mõtlesin et kus teised on. :(
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

PostitusPostitas Forzelius » 31. August 2010, 11:35

Noh, nad olid suht tihti kolmekesi koos, nii et päris täpne unenägu sul
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Wisegirl » 01. September 2010, 00:44

Eile öösel nägin unes suurt boamadu, mis kohati tundus riidest tehtud olevat ja ta hammustas mind paaril korral. Aga nendel kordadel muutuski ta mängumaoks. :/
Ja ma üritasin vist vees lennata. Ei saanud hakkama.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

PostitusPostitas Ralf » 01. September 2010, 09:39

Nägin unes, et olin paari sõbraga (näod tundmatud) kuskil Itaalia linnas ja üks neist sõpradest vedas hotellituppa pidevalt vanade kultusfilmide VHS-e. Ütles, et ostis need ühe euroga kasutatud videode poest. Leidsin siis poe tema juhiste järgi üles ja seal olid ainult raamatud ning DVD'd, sealjuures DVD'd olid umbes 49 eurot tükk (vähemalt "Brokeback Mountain"-i DVD oli, teisi müüdi tiba odavamalt). Uskumatu, aga mul on isegi suurem osa raamatuid meeles, mis seal riiulil oli. Nietzsche "Thus Spake Zarathustra" oli üks.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas kbong » 01. September 2010, 11:58

Ralf kirjutas:Uskumatu, aga mul on isegi suurem osa raamatuid meeles, mis seal riiulil oli. Nietzsche "Thus Spake Zarathustra" oli üks.


Ralf, see on märk, et on aeg kõigi oma väärtuste ümberhindamiseks.
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 19 külalist