Unenäod

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

Re: Unenäod

PostitusPostitas JazZ- » 14. Detsember 2014, 18:13

tuusla kirjutas:Kartulipõld tähendab halba (rasket haigust), Jazz, nii et koli unenäod kaalikapõllule.


Selle raske haiguse olemasolu üritasin ma terve kooliaja oma perearstile selgeks teha, aga ta ei olnud sellegipoolest nõus mulle nohu pärast puudumistõendit kirjutama.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Unenäod

PostitusPostitas Ralf » 14. Detsember 2014, 19:18

Nägin üleeile unes, et Jeff Goldblum ca 1993 oli mu roommate vms... Fun-fun.
(Meil oli väga tõhus bromance)
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Unenäod

PostitusPostitas ruut » 14. Detsember 2014, 22:17

Ma nägin täna kummitusi unes. Liigutasid mööblit ringi, siis kui ma ei vaadanud.
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

Re: Unenäod

PostitusPostitas JazZ- » 16. Detsember 2014, 00:25

Nägin unes, et hängisin kuskil rannalaadses kohas Kadiiga ja siis ilmus äkki kuskilt välja tavapärasest tunduvalt väiksemates mõõtmetes 0ll. Küsisin Kadiilt, et miks ta ikka vana varianti kasutab, kui 0ll 2.0 ju ammu väljas on. Kadii vastas kurvalt, et tal pole parema versiooni jaoks raha.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Unenäod

PostitusPostitas JazZ- » 07. Jaanuar 2015, 03:04

Unenäos käib külaline, keda harjund seal ma kohtama ehk nägin jälle Kadiit unes. Kuna lisaks Kadile oli kohal ka teine vana hea tuttav - "Survivor", siis ajan kõik selle kaela, et üks mul hetkel käsil oleva "Survivori" hooaja tegelastest meenutab teda kohutavalt (Level ja Forzelius võivad kinnitada). See on ilmselt ainuke asi, millega ma praegu oma alateadvuse välja vabandada suudan.

Igatahes:

Osalesin taaskord "Survivoris", mis seekord kuskil Sahara kõrbes toimus. Parajasti leidis aset võistlus, kus tuli endale liiva sisse kaevata piisavalt suur auk, et hiljem ise sinna sisse mahuks. Kui mul augu kaevamine poole peal oli, ilmus kuskilt välja Kadi ja küsis, mis ma teen (ja ajas sealjuures kogemata umbes poole välja kaevatud liivast mu auku tagasi). Vastasin, et kaevan. Kadi ütles, et miks ma nii palju liiva raisku lasen, kui sellest ju häid kooke teha saab ja hakkas seejärel neid hoogsalt meisterdama. Siis pani keegi "Kuutõbise" mängima ja kõik hakkasid kaasa laulma.

Ehk peaaegu nagu mu "Buffy" lemmikepisood!

Spoiler :
Pilt
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Unenäod

PostitusPostitas ruut » 07. Jaanuar 2015, 12:32

Nägin mingi öö unes, kuidas ma suhtlesin mingi neiuga. Tema isale see eriti ei meeldinud ja ta tuli ja tiris neiu eemale. Isa oli kääbus, see on oluline fakt. Äkitselt ilmusid kolm paksu meest, kes norisid temaga tüli. Ühel hetkel sai esimesel paksul tüübil villand ja ta läks ja lõi kääbust kannaga näkku. Siis tuli teine paks tüüp, tõstis kääbuse pea kohale ja viskas ta kõrval seisva auto kapotile. Lõpuks tuli kolmas paks tüüp ning sobras kääbuse taskus ja varastas ta raha ära.
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

Re: Unenäod

PostitusPostitas tuusla » 26. Jaanuar 2015, 16:11

Zinera ütles, et uLtImAtEcRiTiC on otsustanud joont vahetada ja laseb end nüüd hr... uLtImAtErOtIcuks kutsuda, sest H. Hefner olla ta enda juurde tööle kutsunud. Kohapeal selgus, et Hefner on hoopiski Level, kes laseb endale pomo kombel palmiokstega tuult lehvitada, aga see amet polevat ultile miskipärast kõlvanud, nii et järgmine valik oli Ralf. Ja siis ma ärkasin õnneks üles.
Kasutaja avatar
tuusla
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 406
Liitunud: 22. August 2009, 00:21
Asukoht: Metsamajake

Re: Unenäod

PostitusPostitas Zinera » 26. Jaanuar 2015, 20:36

tuusla kirjutas:Zinera ütles, et uLtImAtEcRiTiC on otsustanud joont vahetada ja laseb end nüüd hr... uLtImAtErOtIcuks kutsuda, sest H. Hefner olla ta enda juurde tööle kutsunud. Kohapeal selgus, et Hefner on hoopiski Level, kes laseb endale pomo kombel palmiokstega tuult lehvitada, aga see amet polevat ultile miskipärast kõlvanud, nii et järgmine valik oli Ralf. Ja siis ma ärkasin õnneks üles.

Spoiler :
Pilt
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Unenäod

PostitusPostitas tuusla » 27. Jaanuar 2015, 02:06

IDK, Zinera. Sina ju rääkisid seda mu unes!;)
Kasutaja avatar
tuusla
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 406
Liitunud: 22. August 2009, 00:21
Asukoht: Metsamajake

Re: Unenäod

PostitusPostitas Rasmus » 27. Jaanuar 2015, 17:44

Nägin unes, et läksin kinno vaatama "The Walking Deadi" uut osa, olin tõenäoliselt Ameerikas. Kinos oli üsna vähe rahvast, peale minu ainult mõni naisterahvas ja kaugemal ilmselt ikkagi mehi ka. Enivei, episoodi viimases kolmandikus istus Rick teatud väikeses ruumis, milleks võis minu hinnangul olla näiteks autobuss, ja mossitas. Temaga tuli rääkima Daryl, aga Rick sai vihaseks, pani talle raamatu kaelale ja tõmbas tal osavalt kaant kasutades kõri läbi. Mina hakkasin sellise tobeda surma peale pisut naerma, kuid jäin üsna kiiresti vait, kuna kõik naised minu ümber valasid pisaraid.

Samal ajal oli vist välja tulnud uus GTA, mille teemaks oli samuti "The Walking Dead" ja selles pidavat ka Daryli surma näitama. Minu visuaalsel hinnangul meenutas mäng pigem CS-i kui GTA-d, aga nii seda millegipärast unes kutsuti. Põhiline probleem oli sellega, et mu sõber mängis seda mängu, kuid polnud veel uut episoodi näinud ja ma hoiatasin teda, et sealt võib spoilereid saada.

Ehk siis kui Daryl "The Walking Deadis" varsti sureb, siis võite mind hakata prohvetiks kutsuma.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Unenäod

PostitusPostitas Ralf » 03. Veebruar 2015, 09:36

(06:32) <@Ralf> nägin sind unes just lostinthemist :D
(06:33) <@Ralf> läksin kesklinnas üle tee mingi hommik, sa saatsid sõnumi, et kas ma tahan jupiter ascendingut minna vaatama või mingit teist asja, vastasin kohe "ei" sest kiire oli
(06:33) <@Ralf> vaatama homme sel ajal
(06:33) <@Ralf> järgmine päev olin sel ajal samas kohas ja nägin sind seal, siis sa olid haavunud, et miks ma ei tulnud
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Unenäod

PostitusPostitas lostinthemist » 03. Veebruar 2015, 09:44

Ralf kirjutas:(06:32) <@Ralf> nägin sind unes just lostinthemist :D
(06:33) <@Ralf> läksin kesklinnas üle tee mingi hommik, sa saatsid sõnumi, et kas ma tahan jupiter ascendingut minna vaatama või mingit teist asja, vastasin kohe "ei" sest kiire oli
(06:33) <@Ralf> vaatama homme sel ajal
(06:33) <@Ralf> järgmine päev olin sel ajal samas kohas ja nägin sind seal, siis sa olid haavunud, et miks ma ei tulnud

Pilt
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Unenäod

PostitusPostitas JazZ- » 11. Veebruar 2015, 16:00

Mul on mingi veider haigusdeliirium, kus uni ja reaalsus on väga kokku sulandunud, nii et neil vahet teha on üsna raske. Ma olen küll enam-vähem kindel, et olen praegu ärkvel, aga mul pole õrna aimugi, kas ülejäänud sündmused, mis minuga viimase ööpäeva jooksul aset on leidnud, juhtusid päriselt või mitte. Seda enam, et nii pooled mu unenägudest liigituvad selle kategooria alla.

Spoiler :
Pilt

Pühendus läheb Snickersile, mille ma vist ära sõin.


Igatahes mõned hiljutisemad unenäod (? ma pigem arvan, et päriselt need siiski ei juhtunud, aga mine tea):

Hendrik oli lühike ja hästi paksuke ja käis ringi mingi capiga (umbes sellisega) ja ta filmiveebi kasutajanimi oli jupiter_ascending, aga ta ütles, et sõbrad kutsuvad teda lihtsalt Jupiteriks. Hängis kuskil mu endise keskkooli juures ringi ja räppis enda meelest (kuigi päris õige räpi moodi see asi, mis ta suust välja tuli, ei kõlanud).

*

IlseV saatis mulle FB's video, kuidas ta enda üles putitatud vana autoga mu maamaja ees rallitab ja kutsus kaasa. Järgmisel hetkel ma olingi kuskil seal kandis, kus IlseV koos oma sõbraga (keda ma ei teadnud) autoga ringi kimas. Kuna neil oli rallitamine pooleli, siis ei olnud neil aega korralikku peatust teha ja mind peale võtta, seega pidin ise auto peale hüppama nagu Cobra 11-s. Sain kuidagi juhipoolsest uksest sisse hüpatud, aga hästi ei mahtunud kuhugi ja tilpnesin poolenisti autost väljas. IlseV'd ega ta sõpra see siiski ei häirinud ja IlseV jutustas väga elevil olles, et kõik, kes ralli läbi teevad, saavad endale juhiload.

*

Õde tuli koolist koju ja tõi nii muuseas meie korterisse hobuse kaasa. Ütles, et loom on sõbranna oma ja ta pidi teda paar päeva hoidma. Siis helistas see sama sõbranna talle ja nõudis, et õde temaga Hessi läheks ja käskis seniks hobuse aeda jätta. Õde sai vihaseks ja ütles, et tal pole aeda ja et ta ei hoia enam kunagi sõbranna lolle hobuseid.

Selles, et viimane neist unenägu oli, pole ma siiani päris veendunud.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Unenäod

PostitusPostitas Ralf » 11. Veebruar 2015, 19:43

Nägin unes, et ma vaatasin mingit livestreami, mida Soprano tegi. Ta ajas oma läptopile taldrikutäie hakklihakastet ja ei pannud tähele. Siis sain teada, et Kadi elab ta lähedal ja viisin talle sünnipäeva puhul raamatu "Eesti mõistatuslikud jutud".
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Unenäod

PostitusPostitas IlseV » 11. Veebruar 2015, 21:27

JazZ- kirjutas:IlseV saatis mulle FB's video, kuidas ta enda üles putitatud vana autoga mu maamaja ees rallitab ja kutsus kaasa. Järgmisel hetkel ma olingi kuskil seal kandis, kus IlseV koos oma sõbraga (keda ma ei teadnud) autoga ringi kimas. Kuna neil oli rallitamine pooleli, siis ei olnud neil aega korralikku peatust teha ja mind peale võtta, seega pidin ise auto peale hüppama nagu Cobra 11-s. Sain kuidagi juhipoolsest uksest sisse hüpatud, aga hästi ei mahtunud kuhugi ja tilpnesin poolenisti autost väljas. IlseV'd ega ta sõpra see siiski ei häirinud ja IlseV jutustas väga elevil olles, et kõik, kes ralli läbi teevad, saavad endale juhiload.


Hah, mul ju veel polegi autojuhilube, seega mõtle välja, kes see sõber oli, et ta mulle kiiremas korras autoputitamise abc ja kodukandi ralli 101 selgeks teeks.
Kasutaja avatar
IlseV
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1816
Liitunud: 13. August 2008, 20:12

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist