Unenäod

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

Re: Unenäod

PostitusPostitas Forzelius » 12. Märts 2013, 15:54

Nägin unes, et tegelesin lõputööga.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Unenäod

PostitusPostitas Forzelius » 05. Aprill 2013, 15:26

Nägin unes goal.com'i pealkirja "Frank Lampard offered Chelsea extension". Väga kuri.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Unenäod

PostitusPostitas CM-Girl » 13. Aprill 2013, 14:46

Ema ostis üks päev ühe uue šampooni. Ei mõju peanahale hästi ja eks sellest tingituna nägin unes, et mul langevad juuksed välja. Unenägu algas sellega, et läksin kuhugi kooli võimlasse trenni tegema ja järsku vaatasin peeglisse ja nägin, et pea keskel on paljas triip (no hair) ning punased punnid peal. Tormasin kähku minema, paanikas. Mõtlesin, et see võiks unenägu olla ja ärkasingi õnneks üles. Vastik unenägu. See oli eilne unenägu.

Täna nägin unes, et ütlesin Jazile, kes oli mu seljataga, et Doctor Who tardis on nüüdsest roosa. See on see kui ükspäev sattusin twitteris sellist pilti nägema. :irw:
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Unenäod

PostitusPostitas Pixie » 15. Aprill 2013, 19:59

Ühel öösel nägin mingit väga lahedat unenägu robotite ja tulnukatega, ärgates oli värskelt meeles. Mõtlesin veel, kas panna kirja või ei, kahjuks nüüdseks ei tea, mis täpsemalt toimus. :( Täna nägin n-ö Fringe episoodi, kus mingis metsas toimus tulistamine, mis oli pettemanööver ühe vangi vabastamiseks. Pärast "kaamera" näitas kuulihaavadega surnukehasid. Tänks, alateadvus või mis iganes vastutab unenägude eest.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Unenäod

PostitusPostitas Ronet » 21. Aprill 2013, 12:28

Nägin unes, et "Kodus ja võõrsil" Ailsat kehastanud näitleja suri ära. Random.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Unenäod

PostitusPostitas lostinthemist » 26. Aprill 2013, 12:02

Nägin unes "Supernaturali."
Sõitsin koos Deani ja Samiga. Aga midagi oli valesti. Dean polnud Dean. Ta pidi olema deemoni poolt üle võetud. Suur vihje oli see, kui küsisin, kas tahab muusikat kuulata. "Nah, it's alright," ütles Dean. Tagaistmel olnud Sami näolt peegeldus samasugune segadus nagu minul ja kui me silmad kohtusid, siis teadsime silmapilkselt, mis toimub.

Paar stseeni hiljem põgenesin meeleheitlikult kolme-nelja deemoni eest. Mustad silmad pole kunagi mõjunud nii hirmuäratavana.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Unenäod

PostitusPostitas CM-Girl » 30. September 2013, 22:52

Nägin unes 3 Merlini tegelast: Merlin, Gwen ja Arthur . Kahjuks, ei mäleta mis story oli. Merlini sarja pole mõnda aega vaadanud, kummaline, et just nüüd selline unenägu. See vist tähendab, et vaja edasi vaadata. :) Jazi käsi raudselt mängus. Tegeleb mingi maagiaga
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Unenäod

PostitusPostitas JazZ- » 13. Märts 2014, 15:49

Nägin unes, et olin maal koos enda perekonna JA CM-Girl'iga ning Ott Lepland pidi meile külla tulema ja natuke laulma. Kui ta meie elutoas minu sooviloo "Ott ja valged jänesed" ära oli esitanud, muutus CM-Girl miskipärast kuidagi pahaseks ja läks teise tuppa ja keeldus sealt välja tulemast või kellelegi oma äkilist tujumuutust selgitamast (kaasa arvatud Otile). :?
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Unenäod

PostitusPostitas Kickflick » 13. Märts 2014, 16:30

Ilmselt ta lootis, et see on hoopis Kickflick. :)
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Unenäod

PostitusPostitas CM-Girl » 13. Märts 2014, 17:17

JazZ- kirjutas:Nägin unes, et olin maal koos enda perekonna JA CM-Girl'iga ning Ott Lepland pidi meile külla tulema ja natuke laulma. Kui ta meie elutoas minu sooviloo "Ott ja valged jänesed" ära oli esitanud, muutus CM-Girl miskipärast kuidagi pahaseks ja läks teise tuppa ja keeldus sealt välja tulemast või kellelegi oma äkilist tujumuutust selgitamast (kaasa arvatud Otile). :?


WTH?! :D Väga huvitav..

Kickflick kirjutas:Ilmselt ta lootis, et see on hoopis Kickflick. :)


Võimalik. :irw:
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Unenäod

PostitusPostitas Forzelius » 14. Märts 2014, 04:26

Ma nägin täna unes, et ma backpackisin läbi Venemaa oskamata vene keelt (mis on tõsi). Suht hirmutav ja "wtf ma siin teen" tunne oli throughout. Vahepeal mäletan, et murdsin ennast mingist vanast kirikuaknast välja, sest olin sinna sattunud kuidagi. Kõhe värk.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Unenäod

PostitusPostitas Rasmus » 17. Märts 2014, 16:16

Nägin unes füüsika valemite vahele, et Billy Zane suri ära. :( Twitteris kõik RIP-isid jne.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Unenäod

PostitusPostitas JazZ- » 09. Aprill 2014, 12:27

Nägin unes suht Filmiveebi-keskset dream-in-a-dreami:

Esimeses unenäos olid Kadii, Forza, Level, Garli ja minu meelest keegi veel, aga hetkel ei meenu, kes täpsemalt. Pidime vist koos kinno minema, aga tuli välja, et filmini on veel aega ja aja parajaks tegemiseks otsustasime kuhugi hästy sucky'sse söögikohta minna, mille menüü ainsateks valikuteks olid mingi võigast rohekat tooni jook ja lehtsalat. Pärast tellimuste esitamist rääkisin, et olin kuskilt kuulnud, et kõik "Survivori" osalejad on tegelikult vähetuntud palganäitlejad olnud (mis nagu, teatud tegelaste puhul isegi väga üllatav poleks - keeldun uskumast, et Rudy iseseisvalt nii häid one-linereid välja suudaks mõelda), mille peale Forza väga tommywiseaulikult vastas: "Kui produtsendid tahavad, siis võivad olla küll".

Teises unenäos hängisin koos Kadii ja 0lliga ja üritasin Kadiile oma eelmist unenägu ümber jutustada. 0ll viskas selle peale pikali ja hakkas mingit ainult-ulme-hipsterid-teavad sci-fi raamatut lugema ega öelnud enam ühtegi sõna. Kadii üritas teda välja vabandada sellega, et nad on väsinud, sest käisid just paaride triatlonil, kus neil arvestatavalt hästi läks, aga ta arvas, et võit jäi napsamata tema nigelate sõudmisoskuste tõttu (lol, sõudmine).

Kuskil nende unenägude vahepeal käisin veel Jeff Probstiga uue "Survivori" toimumiskohta tšekkamas. Suht kaljune oli. Jeff ütles, et see paneb proovile osalejate oskuse kõrgustes hakkama saada, mida koha põlisasukad - kajakad (lolwat) - on juba aastatuhandeid edukalt rakendanud.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Unenäod

PostitusPostitas Ralf » 09. Aprill 2014, 12:54

Tahaksin Jaz'i unenägudesse...
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Unenäod

PostitusPostitas Forzelius » 09. Aprill 2014, 17:28

JazZ- kirjutas:Kuskil nende unenägude vahepeal käisin veel Jeff Probstiga uue "Survivori" toimumiskohta tšekkamas. Suht kaljune oli. Jeff ütles, et see paneb proovile osalejate oskuse kõrgustes hakkama saada, mida koha põlisasukad - kajakad (lolwat) - on juba aastatuhandeid edukalt rakendanud.


:D kajakad
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 30 külalist

cron