Unenäod

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

Re: Unenäod

PostitusPostitas Spellbound » 08. Oktoober 2012, 17:41

Sain eile õhtul Mass Effect 3 peale ning tulemuseks oli väga segane unenägu, kus kartsin kogu aeg, et kohe koge saabuvad reaperid mind hävitama.

Kõik eepilisematest veelgi eepilisema algusega ME3 pärast.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Unenäod

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 08. Oktoober 2012, 20:40

CM-Girl kirjutas:
Forza kirjutas:
Spellbound kirjutas:

Igaüks näeb ikka enda elu... :pööritus:
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Unenäod

PostitusPostitas Zinera » 09. Oktoober 2012, 20:07

Nägin unes midagi "Predatori" filmi sarnast, aga samas ka "Aliens", kus Arnold Schwarzenegger seal ühte tulnukatest proovis ära tappa džungli laadses kohas. Lõpuks tappis ära selle eluka, siis sõitis autoga ja tundis, et midagi on valesti. Siis istusime lauda ja kõik hakkasid naljatama ja järsku tuli Arnoldi kõhust välja ülisuur tulnukas, kes oli nagu väga väikse eelarvega filmist selline kummist must olevus. Siis tuli keegi mees või naine ja tõmbas elukale tema enda sileda saba ümber ja hakkas tõmbama, nii et veri lendas. Mõtlesin just selle peale, et ta peaks jala ära võtma vere seest, see on ju hape, kuid kahjuks helises äratuskell ja ei saanudki teada, kas tulnukas sai surma või mitte....
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Unenäod

PostitusPostitas Pixie » 10. Oktoober 2012, 16:48

Tegin just väikest uinakut, mille ajal juhtusin nägema erinevaid Melrose Place'i tegelasi. :D Nii unenäos kui ka pärast ärkamist olin üllatunud, et tegelaste näod ja nimed veel nii hästi meeles olid. Michael, Jane ja Jake rääkisid ka midagi, kuid täpsemalt enam ei tea. Tore, et ei unusta unes nähtut kohe ära. Mingi aeg jäi päris palju meelde ning unenäod oli huvitavad, siis tuli vahele periood, kus ei suutnud mitte midagi meenutada.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Unenäod

PostitusPostitas lostinthemist » 25. Oktoober 2012, 07:13

Nägin tänaval juhuslikult Ultimatecriticut ja Zinera't, jalutasin ja ajasin natuke juttu koos nendega. Tükike dialoogist:
Mina: "Kas igatsete mind ka?"
Ultimatecritic: "Kohe aru saada, milline meist peab end superstaariks."

Rohkem unenäo kohta ärge palun küsige. :irw:
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Unenäod

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 25. Oktoober 2012, 09:13

:irw: :irw:
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Unenäod

PostitusPostitas Ronet » 04. November 2012, 11:58

Uku Suviste jagas koduse bussipeatuse juures Doctor Who nänni. Olevat Moffat'i käest saanud..
Tahtsin DW õllekannu, kuid pidin leppima Nescafe plastiktopsidega, kuhu olid Rory, Amy ja Doctor peale joonistatud vms.
Üritasin Kadii teavitada, aga ei saanud teda kätte miskipärast.

Sorry, Kadii.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Unenäod

PostitusPostitas Forzelius » 04. November 2012, 14:06

Importisin Lasnamäe Rimi kaudu haruldasi maale välja, Juhan Ulfsak oli politseinik, kes mind takistada üritas. Lisaks käisin vahepeal rannas, kus oli mingi challenge, minu ja William H. Macy vahel, mille Jeff Probst läbi viis.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Unenäod

PostitusPostitas Kadii » 04. November 2012, 23:51

Level kirjutas:Uku Suviste jagas koduse bussipeatuse juures Doctor Who nänni. Olevat Moffat'i käest saanud..
Tahtsin DW õllekannu, kuid pidin leppima Nescafe plastiktopsidega, kuhu olid Rory, Amy ja Doctor peale joonistatud vms.
Üritasin Kadii teavitada, aga ei saanud teda kätte miskipärast.

Sorry, Kadii.


Appi kui armas : D

Ma nägin unes, et elasin koos Jaziga , aga ta ei saanud oma asjadega üldse hakkama millegipärast ja pidin koguaeg aitama. Tho ma ei tea miks, teoorias peaks asi hoopis vastupidi olema : D
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58

Re: Unenäod

PostitusPostitas CM-Girl » 08. November 2012, 12:17

Nägin unes, et McGee(from NCIS) jälitas mind. Sõitsime kuhugi tema punase sportautoga. :) Tegevus leidis aset Türil. Õhtul ärkasin üles, nägin teda aknataga ja siis oli ta mu toas ning järsku seisis hoopis ema minu ees. :D
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Unenäod

PostitusPostitas CM-Girl » 18. November 2012, 15:51

LOL. Meenus mis mu üks unenägudest oli. Nägin unes, et Rassu oli "ei" vastanud kui pakkusin tähtede äraarvamise mängus vastuseks The Twilight Saga Breaking Dawn Part 2. :D
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Unenäod

PostitusPostitas Defexer » 18. November 2012, 16:18

Nägin ka und kuid läks 10 min peale ärkamist meelest ära ja nüüd meenub kunagi, kui taoline situatsioon esile tuleb.
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Re: Unenäod

PostitusPostitas Forzelius » 18. November 2012, 20:06

Nägin unes, et panin oma pea mingi koera lõugade vahele. Olin suht kindel, et ta ei hammusta, aga kahjuks läks teisiti.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Unenäod

PostitusPostitas Pixie » 19. November 2012, 15:48

Täna öösel nägin unes, et sõitsin paari tuttavaga Tallinna liinibussis. Järsku läks ilus ilm äärmiselt tuuliseks. Natuke sai edasi sõidetud, siis oli juba näha lendavaid betoonitükke ning katkiseid hooneid. Läksime bussist maha, millegi pärast oli sel hetkel meie reisikotte väga palju juurde tekkinud. Leidsime lasteaia, kust lootsime peavarju saada, kuna üks tuttavatest oli lasteaiatöötaja ning meil oli kaasas ka väike laps. Maja valvas koer. Temast saime mööda ja kui hakkasime seal töötava inimesega läbirääkimisi pidama, sai unenägu otsa. Vist äratuskella pärast.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Unenäod

PostitusPostitas Pixie » 24. November 2012, 17:53

Viimati pidin unenäos mõtlema välja, milline on ühe teatud sarja.... khm... SGU... parim episood. Vastust nõudev vastaspool ning põhjus selle ütlemiseks ei tule enam meelde. Oli selline tunne, et ei näinud vaid und, kuidas ma mõtlesin, vaid mingil tasandil oleksin nagu päriselt kaasa mõelnud.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 18 külalist