Unenäod

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

Re: Unenäod

PostitusPostitas Decembermorning » 08. Aprill 2012, 18:22

tahaks ka midagi unes näha...midagi lahedat,viimasel ajal ei näe sittagi
Kasutaja avatar
Decembermorning
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 50
Liitunud: 07. Oktoober 2011, 01:10
Asukoht: Tallinn

Re: Unenäod

PostitusPostitas Zinera » 08. Aprill 2012, 22:43

Decembermorning kirjutas:tahaks ka midagi unes näha...midagi lahedat,viimasel ajal ei näe sittagi


Pff ma näen igal öösel vähemalt 5 und. Vahetaks igal ajal sinuga kohad, et mitte und näha...
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Unenäod

PostitusPostitas Decembermorning » 08. Aprill 2012, 23:38

normaalne... ; )
Kasutaja avatar
Decembermorning
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 50
Liitunud: 07. Oktoober 2011, 01:10
Asukoht: Tallinn

Re: Unenäod

PostitusPostitas CM-Girl » 23. Aprill 2012, 11:22

Nägin unes, et osalesin suusavõistlusel. Minu ees sõitsid LiveForThis ja Spellbound. Ei tea kas nad võitsid või olid lihtsalt mingid tähtsad ninad, aga paljud pärast õnnitlesid neid ja ma mõtlesin, et õnnitleks ka neid ja ütleks "hei, mina olen CM-Girl". : D
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Unenäod

PostitusPostitas CM-Girl » 03. August 2012, 12:34

Nägin Tony Sopranot ja tema kamraade unes. :) (täpsemalt ei mäleta kahjuks)
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Unenäod

PostitusPostitas Soprano » 03. August 2012, 16:04

CM-Girl kirjutas:Nägin Tony Sopranot ja tema kamraade unes. :) (täpsemalt ei mäleta kahjuks)

Pilt
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Unenäod

PostitusPostitas Rain » 20. August 2012, 09:37

Mulle hakkab vist sõjavägi juba mõistusele: nägin täna unes, et ma tapsin Galil ARM'iga zombisid kuskil metsavahel.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Unenäod

PostitusPostitas ruut » 20. August 2012, 23:45

Kuna täna oli vaba päev, siis täitsin tööst jäänud tühja aukutööalaste unenägudega.
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

Re: Unenäod

PostitusPostitas Forzelius » 21. August 2012, 01:06

Nägin täna öösel teist korda juba seda veidrat unenägu, et viru keskuse 0-korrusel on veel mingi hüpermarket ja veepark ja whatnot. Ja ma jään alati kuidagi lõksu sinna ja need raudkardinad vms tulevad ette. Ja seal sõidetakse rulluiskudega. Fascinating stuff.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Unenäod

PostitusPostitas Forzelius » 10. September 2012, 06:37

Über-wtf. Nägin, et Londoni Olümpial ei tulnud mitte keegi Suurbritannia laulukoori, seega võeti Ashley Cole, Frank Lampard ja Florent Malouda Chelseast. Siis oli mul imidž, kuidas järsku on asi Tallinna Lauluväljakule jõudnud ja toolidega on eraldatud 2 sektorit. Ühes on eestlased oma uhkuses, kus kõik koorijuhid ja mõned lauljad istuvad ning teises on Roberto di Matteo, kes kritseldab ilmselt järgmise mängu koosseisu. Was funny.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Wisegirl » 25. September 2012, 21:29

Eelmisel nädalal nägin unes trillerit, peaosas Jennifer Lopez (noore naise üks laps tapetakse, jäetakse ähvarduskiri. Palju aastaid hiljem, kui naine on armastuse leidnud, hakkavad ähvarduskirjad korterisse ilmuma). Peale ärkamist polnud kindel, kas film on päriselt olemas. Vist ikka pole.

Aga täna tuldi mulle ütlema, et mind nähti unes. Ja väga oluline oli see, et ma olin vanemleitnant. Unenäonägija on juhuslik inimene töölt, kellele saab aeg-ajalt 'tere' öeldud. Väga äge. :pööritus:
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

Re:

PostitusPostitas lostinthemist » 25. September 2012, 22:29

Wisegirl kirjutas:Aga täna tuldi mulle ütlema, et mind nähti unes. Ja väga oluline oli see, et ma olin vanemleitnant. Unenäonägija on juhuslik inimene töölt, kellele saab aeg-ajalt 'tere' öeldud. Väga äge. :pööritus:


Võin selle peale mürki võtta, et see konkreetne inimene on sinusse armunud/sinu salajane austaja.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas Wisegirl » 26. September 2012, 20:15

Kinky, ma pakuks, et ta on umbes kaks korda vanem. Aga hei, whatever floats anyone's boat. Ei saa kurta, ma olles ise RDA-st sisse võetud, kes on kah... soliidses eas. Meelitatud olen niiehknaa.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

Re: Unenäod

PostitusPostitas CM-Girl » 08. Oktoober 2012, 13:41

Nägin unes, et olin mingil üritusel (välismaal i guess), kus olid koos mitmed tuntud artistid ja näitlejad.
Minu põhisiht oli suunatud Backstreet Boysile (eriti Kevinile ja Howiele) ning "Kurjuse Kannul" sarja peaosalistele. Vahepeal nägin Kevinit ja Howiet, siis kadusid nad kuhugi ära. Läksin ühte nagu lavatagusesse ruumi, võtsin kotist Coca Cola, vihiku ja vildika. Läksin majast välja. Rääkisin ühega seal kui järsku mu seljataga seisis Kevin. Sain teda kallistada ja see oli imeline. :P Olin taas majas ja nägin, et vastu tuleb Joe Mantegna, küsisin kas autogrammi saaks, alguses ta väga anda ei tahtnud, aga lõpuks sain siiski. Tema väljus hoonest ja sisenes Paget Brewster, tema läks Matthew Gray Gubler juurde, sain talt autogrammi ja küsisin seda ka Matthew'lt, ta ytles, et ei jaga autogramme, küsisin, et kas ta võiks midagi joonistada ja ta joonistas ja kirjutas siiski alla ka autogrammi. Ennist vaatasin seljataha ja nägin Kirsten Vangsnessit koos Shemar Moore'ga. Shemar tuli laua juurde, läksin temast mööda (enne veel ütlesin, et "i fucking love you" sarja kohta) ja küsisin autogrammi Kirstenilt. Ja uni sai otsa kahjuks.

:irw:
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Unenäod

PostitusPostitas Forzelius » 08. Oktoober 2012, 15:51

Ma nägin täna unes, et mängisin jalgpalli kuskil suvalisel külastaadionil. Mu tiimis oli ka mingi kääbus, kes absoluutselt palli lükata ei mõistnud, mis tegi mind omakorda hullumeelselt pahaseks. Mu isa, kes oli treener, soovitas, et me võiks kaklema hakata. Idee, mille ma rõõmuga vastu võtsin, sest kellele ma muidu ikka ära teeks, kui mitte kääbusele. Kaklusest mäletan ainult seda, et pin'isin ta jala mingi lambiposti taha ja tegin talle palju valu. Great success!
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist

cron