Unenäod

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

Re: Unenäod

PostitusPostitas lostinthemist » 24. August 2017, 15:50

Kadii kirjutas:Ma nägin unes, et Level ütles mulle süütunde tekitamiseks, et "See aasta on viimane kokkutulek ilmselt"
:(

Ei tea, kas just viimane kokkutulek, aga minu jaoks võib see üsnagi viimaseks kokkutulekuks jääda, kui lähen püsivalt Koreasse tagasi tööle. Nii et parem olgu sa kohal! 8)
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa

PostitusPostitas Forzelius » 30. August 2017, 12:00

Nägin unes, et Ronnie Wood suri ära ja Rolling Stones canceldas oma tuuri (lol @ tema enne Richardsit tho). Ärkasin üles ja olin väga rõõmus kui sain teada, et see nii pole.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa

PostitusPostitas Ralf » 30. August 2017, 16:35

Forzelius kirjutas:Nägin unes, et Ronnie Wood suri ära ja Rolling Stones canceldas oma tuuri (lol @ tema enne Richardsit tho). Ärkasin üles ja olin väga rõõmus kui sain teada, et see nii pole.

Isegi alateadvus mõistab sul, et Richards on surematu. :irw:
Kasutaja avatar
Ralf
love <3

PostitusPostitas Rasmus » 07. September 2017, 19:10

Nägin unes, et chillisin koos oma vana klassivennaga, keda pole mitu aastat juba näinud, ja ta meenutas mulle välimuselt Vince Vaughni. Mingil põhjusel olin Vaughni nime unustanud ning üritades meelde tuletada, mis filmides ta mänginud on, guugeldasin "dodgeball film imdb". Võtsin kohe vastava filmi IMDb lahti ja minu üllatuseks oli Vaughn vahepeal nime vahetanud ‒ nüüd oli ta Vincent Vaughany. Sain olukorra absurdsuse järgi üpris kiiresti aru, et näen und, ja otsustasin Vaughni uue nime väikesele paberilipakale üles kirjutada, et meelest ei läheks ja saaks sellest pärast Filmiveebi kirjutada. Teadvustasin endale, et kui ekraanilt pilgu pööran, muutub Vaughni nimi tõenäoliselt jälle endiseks tagasi, kuna, noh, Vincent Vaughany lihtsalt ei ole ta reaalne nimi. Ja õigus mul oligi, sain Vince'i uue nime paberile kirja ja juba oligi arvutiekraanil olukord muutunud. Samas mõistsin ka asjaolu, et ilmselt pole ka üles kirjutamisest tolku, kuna vaevalt ma reaalselt pastakat hoian ja paberit kasutan. Üles ärgates oli õnneks kogu mõttetöö erksalt meeles, vot selline metaunenägu.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond

PostitusPostitas Rasmus » 21. September 2017, 16:54

Nägin unes, et Drumpf külastas mu kooli (21.) ja sain temaga enne lahkumist ka paar sõna juttu vesta. Ütlesin, et mulle meeldis ta UN-i kõne olenemata sellest, et meedias seda laiemalt maha on tehtud. Drumpf tänas mind põgusalt, aga ta veeti kohe minema, tihe graafik vms.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond

Eelmine

Mine Vaba teema

• Statistika
  • Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist