Videomängud

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

Re: Videomängud

PostitusPostitas Ralf » 04. Juuni 2015, 09:29

Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Videomängud

PostitusPostitas eerik » 04. Juuni 2015, 22:48

E3 pressikate alguseni on jäänud kõigest kümme päeva. :irw: Sel aastal on neid eriti palju.

Ajakava:
15. juuni 05.00 Bethesda
15. juuni 19.30 Microsoft
15. juuni 23.00 Electronic Arts
16. juuni 01.00 Ubisoft
16. juuni 04.00 Sony
16. juuni 19.00 Nintendo
16. juuni 20.00 Square Enix
17. juuni 03.00 AMD Presents PC Gaming Show

Spoiler :
Pilt
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Re: Videomängud

PostitusPostitas Ralf » 07. Juuni 2015, 00:47

Pilt
Alates "Need for Speed: Most Wantedi" (vana) mängimisest on olnud palav soov mõne erutava rallimängu järele ja lõpuks leidsin ma selle Burnout Paradise'i näol. See on mäng, mis tõesti püüab teha kõik endast võimaliku, et mängijal oleks lõbus ja mõnus vaba tunne sees, kusjuures tegemist pole mõne realistliku simulaatoriga, vaid lihtsalt pöörase mölluga, kus lõbu pakub enamasti see, kui sõgedalt sa enda auto (või kellegi teise oma) mäsaks sõidad.
Avatud maailm pakub lugematuid võimalusi, graafika on suurepärane ja tagatipuks näeb siin innovaatilisi lahendusi, mida ma üheski rallimängus kohanud pole - näiteks on sul oma juhiluba, millele võimalik webcamiga foto teha. Minu oma näeb välja selline. :irw: :irw: Lahe on ka see, et niisama ringi sõites on võimalik omale uusi autosid teenida, kui näed mõnd teist kihutajat kena autoga ja suudad ta teelt välja sõita. Isiklikult pakub rõõmu ka see, et mäng ei eelda pidevat menüüdes jändamist ega midagi - tahad autol värvi muuta, seda parandada või bensupaaki täis lasta, sõidad lihtsalt vastavast boksist läbi ja olemas.
Kuna mängu ülesehitus näeb ette, et sa ei pea võidusõidus kindlat rada pidi sõitma, võid kasutada ükskõik millist teed soovid, mis mõnes mõttes on ka piinarikas, sest valesti pöörates võid avastada, et sul on vaja läbida 10x suurem distants kui rivaalidel ja nii pole võita võimalik. Vahepeal võib seda minimapi vahtides (teadmaks, et suund on õige) ennast täiesti sodiks sõita, sest sa lihtsalt ei märka, et mõni auto või tõke tuleb ette. Teisisõnu tasub maailma võimalikult hästi tunda, et võidusõidud võimalikult hästi sooritada.
Aga jah, üle tüki aja üks mäng, kus ma tunnen, et kõige peale on mõeldud ja lõbu on LAIALT. See on vist ainus rallimäng, mis on pannud mind soovima, et mul oleks rool (peale "Euro Truck Simulator 2" muidugi, aga see pole rallimäng...). Ja isegi pärast mitmetunnist mängimist on tunne, et nii palju on veel avastada, mis on alati plussiks mu silmis. Ma mootorratta kasutamiseni jõudsin alles pärast kahte tundi mängimist...
Ultimate Boxi üks puudus on küll see, et menüü on täiesti jaburalt üles ehitatud - pidin guugeldama, kuidas Options menüüsse saada.

Vot nii.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Videomängud

PostitusPostitas eerik » 15. Juuni 2015, 06:31

Bethesda pressikas
(Y) Doom on äge.
(Y) Dishonored 2 on äge.
(Y) (Y) Fallout 4 on väga äge.
(N) (Y) Fallout Shelter - mul ei ole effing iPadi!
(N) (Y) Elder Scrolls Online on meh.
(N) (Y) Battlecry on meh.
(N) Elder Scrolls Legends - aitab küll kaardimängudest, kõigil ei pea enda versioon oma olema.

Oli kell 4.30 ärkamist väärt küll.

Edit: Tegin põgusa kordusvaatamise.
(Y) Üldise meeleolu ja suhtumise eest.
(N) Dishonored 2 treiler oli pre-renderdatud CGI.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Re: Videomängud

PostitusPostitas eerik » 15. Juuni 2015, 21:34

Microsofti pressikas
(N) (Y) Halo 5 on meh.
(Y) (Y) Elite Controller - TAHAN!!!!! (PC jaoks ;))
(Y) Backwards compatibility - seda tuleb väga skeptiliselt võtta. One'i ja 360 riistvara arhitektuurid on küllaltki erinevad, emuleerimine raske aga kui keegi seda teha suudab, siis on see muidugi Microsoft ise. Siiski, tasub jääda väga skeptiliseks.
(N) (Y) Recore - Üsna pealiskaudne CGI treiler.
(N) Fallout 4 demo -- 75% täpselt sama sisu, mida Bethesda oma pressikal näitas ja ülejäänu tundus lihtsalt montaažilauale vedelema jäänud must materjal. Mõttetu.
(N) Forza 6 tutvustus - mulle lihtsalt ei meeldi, kui lavale veetakse kallis auto ja mõni "kuulsus", et ta saaks ainult paar rida teksti teleprompteri pealt maha lugeda. See on mõttetu.
(N) (N) Ubisofti pre-renderdatud CGI treilerid... Ubisoft ei muutu ka kunagi...
(N) (Y) Dark Souls III - Tundus CGI treiler olevat ja noh, mängu enda info oli juba varem lekkinud.
(Y) Indie montaaž - kõvasti parem kui eelmisel aastal.
(N) Game Preview - võimalused on muidugi toredad AGA ma ei poolda early access mudelit. DayZ looja lavale toomine ilmestab seda väga hästi: "siin on üks tüüp, kes pole mitme aasta jooksul lubadusi täitnud ja mängu valmis teinud, aga juba varsti võite maksta tema järgmise mängu eest, mida ta ilmselt samuti kunagi lõpuni valmis ei tee".
(N) (Y) Rare Replay - Jess! Vanad head Rare'i mängud AGA mis asi see Replay täpselt on? Väga pealiskaudseks jäi selle tutvustamine. Olen väga skeptiline.
(N) Rare'i uus mäng on meh. Tundus nagu free-to-play multiplayer online mäng. Meh.
(Y) Tomb Raider 2 - Lõpetasin hiljuti esimese osa. Stoori oli ülisitt aga gameplay poolest meeldis mäng vägagi. Järg tundub olevat lihtsalt esimese osa reskin ja mängitavuselt täpselt sama, mis on ju hea! Loodetavasti on stoori sel korral parem.
(N) VR / HoloLens - Xbox One'i Oculuse toe suhtes oldi tahtlikult eksitavad ja HoloLens on jälle midagi mille suhtes väga skeptiline olla.
(N) (Y) Gears of War on meh.


Pressika ajal märkmeid ei teinud, nii et midagi võis hetkel ununeda. Üldiselt oli suht meh pressikas.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Re: Videomängud

PostitusPostitas eerik » 16. Juuni 2015, 00:35

EA pressikas
(N) (Y) Mass Effect Andromeda treiler - üsna pealiskaudne.
(Y) (Y) Unravel nägi väga äge välja. Little Big Planet 3 oleks pidanud midagi sellist olema.
(Y) Need for Speed nägi ka üllatavalt hea välja. Muusika valik (Major Lazer ja The Chemical Brothers) oli ka hea.
(N) (Y) Pikad spordimängude tutvustused. Samas saan aru, et E3 on väga suur meediasündmus ja need spordimängud on väga suured müügihitid.
(N) Pele intervjuu - polnud vaja legendi lavale tirida. Oleks võinud lasta härral rahulikult Tšiilis Copa Americat jälgida.
(N) Mobiilimängud, meh.
(Y) (Y) Star Wars Battlefront demo oli väga äge, kuigi ma pole online multiplayer mängude austaja.

Kõvasti parem pressikas kui eelmisel aastal, mil neil polnud sisuliselt mitte midagi huvitavat näidata.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Re: Videomängud

PostitusPostitas eerik » 16. Juuni 2015, 02:16

Ubisofti pressikas
(Y) (Y) (Y) (Y) South Park: The Fragmented but Whole - jess!!!! Miski muu ei loe.

Oli ootuspäraselt palju pre-renderdatud CGI treilereid aga paljudele järgnes ka päris gameplay. Ja noh, Aisha Tyleri juhitud Ubisofti pressikad on alati nii hea meeleolu ja atmosfääriga, et raske on nende peale pahane olla. Siiani parim pressikas, otseselt midagi halba ei oskagi öelda.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Re: Videomängud

PostitusPostitas eerik » 16. Juuni 2015, 14:30

Sony pressikas
(Y) (Y) The Last Guardian
(Y) (Y) Horizon: Zero Dawn
(Y) Dreams
(Y) No Man's Sky
(Y) (Y) Final Fantasy 7 remake
(Y) (Y) Shenmue III
(Y) (Y) Uncharted 4

mind = blown
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Re: Videomängud

PostitusPostitas Ronet » 22. August 2015, 14:21

Viimasel ajal pole motti midagi mängida. Pendeldan mängude vahel ja siis piirdun Race The Sun'iga. Varem oli selleks go-to mänguks CS:S'i deathmatch.
Tekib küsimus, et miks ma neid mänge üldse soetan, kui ma neid ei mängi..

Mis minu maailmas toimub:
  • The Walking Dead'i esimene hooaeg pooleli (kuskil rongi peal)
  • Stick of Truth'i pirasin mõne aasta eest ~12h ja nüüd ei viitsi enam otsast peale alustada (kas ma olen ainuke, kes käib kõik prügikastid, lauasahtlid jms läbi? Rõve OCD. :()
  • Arkham Asylum ja SteamWorld Dig on vist ainukesed Steami mängud, mille olen läbi teinud
  • DuckTales: Remastered läheb ehk järgmisena loosi. Ei pea liigselt ajusid ragistama.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Videomängud

PostitusPostitas eerik » 17. September 2015, 12:59

Tokyo Game Show 2015 Sony pressika parimad palad
Bloodborne: The Old Hunters expansion
Gravity Rush Remastered
Gravity Rush 2
Yakuza Kiwami + Yakuza 6
Ni-Oh (põhineb Akira Kurosawa lõpetamata stsenaariumil!!!)


2016 on paras aeg PS4 ostuks.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59


Re: Videomängud

PostitusPostitas Ronet » 12. November 2015, 01:58

Ega vahepeal paremaks pole läinud. Olen peamiselt pohmakaga Boson X'i mänginud, millele hiljuti lisandunud Audiosurf lubab mugavalt muusikat scrobbleda. Hea ajutu tegevus jne. Aga kuna viimasel ajal olen piirdunud mõne pohmakaga kuus, siis lihtsalt ei pela eriti. Muidu podcasti saatel jooksen ka Bosonit, ent nendega olen veits maha jäänud. #DarkoftheMõõn

Pilt

via Jaan Tätte - Tellimustöö nr. 3
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Videomängud

PostitusPostitas lostinthemist » 19. November 2015, 10:25

Korterikaaslane helistas emale ja jutu käigus mainis muuhulgas, et pole mind näinud korteris umbes nädal aega. Seejärel korterikaaslase ema helistas minu emale, ja siis mu emps helistas mulle, et kas kõik on hästi, kus ma olnud olen jm.
Vaadake lapsed, see on Fallout 4. :irw:
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Videomängud

PostitusPostitas Pixie » 30. November 2015, 14:34

Sain lõpuks GTA V põhimissioonid tehtud (jep, hiline piduline siin). Kas keegi proovis viimases missioonis varianti A või B ka? Ma ei tea, kas see oli südametunnistus või mis, aga miski takistas neid valimast ja läksin C-ga lõpuni välja.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Videomängud

PostitusPostitas eerik » 04. Detsember 2015, 15:33

Möödunud öösel/varahommikul toimunud The Game Awardsil midagi väga huvitavat ei näidatud ega väljakuulutatud.

Suurim uudis on ehk see, et Telltale Games on järjekordse "megalitsentsi" saanud ja teeb Batmani mängu. Lisaks näidati The Walking Dead: Michonne esimest treilerit.

Ahjaa, Double Fine kuulutas välja Psychonauts 2 ühisrahastuskampaania!

Nädalavahetusel toimub veel Playstation Experience, nii et Sony jättis enda suuremad uudised ilmselt selleks.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist

cron