Videomängud

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

Re: Mis mängu viimati mängisid?

PostitusPostitas eerik » 06. Mai 2013, 15:24

Hakkasin Grand Theft Auto IV ostast peale mängima. Tegin Windowsile puhta installi ja kuskilt oli nagu meelde jäänud, et GTAIV salvestatud mängud on sünkroniseeritud kuskil pilveserveris ja ei hakanud käsitsi neid faile ümber kopeerima. Aga loomulikult see nii ei olnud... Kuradi kolmekordne DRM (Steamguard, Games for Windows Live, Rockstar Social Club) aga sellist lihtsat funktsiooni ei ole. (N) Nojah, see kord otsustasin terve mängu Munakarp 360 puldiga läbi mängida. Selle puldi otsin tegelikult vanemate konsoolide (NES, SNES, N64, PS1 jne.) mängude mängimiseks emulaatoriga aga see d-pad on lihtsalt kohutavalt sitt. (N)
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Re: Mis mängu viimati mängisid?

PostitusPostitas Ralf » 06. Mai 2013, 22:50

Vahepeal oligi Mängupläma... keegi muutis tagasi...
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Mis mängu viimati mängisid?

PostitusPostitas Forzelius » 06. Mai 2013, 22:58

Crash Bandicoot 2, mingi Action Mani jurts, Harry Potteri 1. osa väga briefly.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Mis mängu viimati mängisid?

PostitusPostitas Garli » 06. Mai 2013, 23:05

Tagasi Mänguplämaks!

Anyways, tegin läbi sellise top-down actioni nagu Hotline Miami. Väga šeff mäng. Neoontoonid, mõnusalt särisev elektromuusika ja sitaks palju vägivalda. Drive'i fännidele kohustuslik mäng.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Mis mängu viimati mängisid?

PostitusPostitas Spellbound » 09. Mai 2013, 00:05

Hotline Miami on juba ootelistis (Y)

Sain just alustatud sellise kummalise RPG sugemetega third person mänguga nagu "Mars: War Logs"

Selline vanakooli graafika, mugav ja lihtne RPG süsteem ja combat. Leiab aset Marsil, kus juba pikemat aega on mitmed osapooled omavahel sõdinud. Mäng algas ühe tegelasega. Arvasin juba, et olengi selline pidevalt voice-overit kasutav sõjast räsitud nooruk, aga siis viimasel hetkel selgus, et mängija käsutuses on hoopis selline renegade tüüpi sõjaveteran.

Aga lahe. Meenutab justkui segu id Software "Rage"-ist ja esimest Riddicku mängu "Escape From Butcher Bay". Just see vangla osa. Graafiliselt mitte. See peaks iga masina peal jooksma, aga mängitavus on väga lihtne ja mõnus.

Spoiler :
Pilt
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Videomängud

PostitusPostitas eerik » 09. Mai 2013, 12:02

Panin teema uueks pealkirjaks vidya gaems. Pimesiku ja kummikeksu jaoks võib vajaduse korral eraldi teema teha.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Re: Videomängud

PostitusPostitas Ralf » 16. Mai 2013, 10:44

Pilt Pilt

Polnud vaatamata enda kiindumusele linnaehitusmängude suhtes Strongholdi seeriaga kunagi kokku puutunud. HD versioonid esimesest osast ja järjest "Crusader" andsid mõnes mõttes hea tõuke. Tore ja üsnagi sõltuvusttekitav mäng. Pole (vähemalt minu jaoks) liiga raske ning väga loogiline on kõik, erinevalt "Pharaoh"-st, kus inimesed kõnnivad mööda teid kuidas juhtub ja lõpuks on ehitamisruum ka otsas, kui on vaja kultuuri tõsta või midagi sellist. See hovelite süsteem töötab ülikenasti ja trading kah.
"Our Food Stocks Are Dwindling My Liege!"

Psychonauts: mõnusa fantaasialennuga hästi kirjutatud seiklusmäng, mis meenutab kangesti 90ndate Windowsi pelasid - selliseid, kus pidi palju space-klahviga hüppeid sooritama ja saltotama-kukerpallitama (a-la "Hercules" :irw: ). Huumor on kohati suurtele, kuid samas lastele ära ei keelaks.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Videomängud

PostitusPostitas Spellbound » 19. Mai 2013, 16:36

METRO: LAST LIGHT

Senise aasta parim mäng. Ilusamaid graafikaid üle pika aja. Lugu ja selle esitlus on väga sobilik. Lihtsalt suurepärane.
See maailm, loodus, need metrootunnelid, rahvarohked linnakud - enam paremat keskkonda annab luua. Võimas.

Mäng, mille graafika põhja keeramine pole mitte vajadus, vaid kohustus, sest ainult saab mängija loost täielikult osa. Iga sein nagu kõneleks, igal varemel ja vrakil on oma lugu. Kunstiline tase ja disain on täielikus harmoonias loo endaga, et isegi BioShock Infinite kahvatub.

Spoiler :
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Videomängud

PostitusPostitas Forzelius » 21. Mai 2013, 15:26

Football Manager 2012

päris hea, aga tsipa raske veel. äkki harjub.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Videomängud

PostitusPostitas eerik » 23. Mai 2013, 18:49

Uue Xboxi väljakuulutamine oli lootusetult masendav.

Lohutuseks üks hea soodukas: Alan Wake'i komplekt PCle kasvõi ühe dollari eest.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Re: Videomängud

PostitusPostitas lostinthemist » 23. Mai 2013, 19:21

Jup. Pikaaegse Xbox360 omanikuna (viis aastat vähemalt) ootasin väga innukalt järgmise Xboxi välja kuulutamist. Nojah. Microsoft went full retard.
Näeb välimuse poolest kole välja ja meenutab tõepoolest VHS kassetti. Second-hand mängude müük on nüüd välistatud, sellega seoses samuti sõpradele mängude laenutamine. See on sama debiilne, kui ma ostaks endale T-särgi ja aastate jooksul kipub see väikseks jääma, kuid ma ei saa seda nooremale vennale niisama anda, sest ta pole selle eest maksnud. Natuke lootsin ka, et ehk saab uuel konsoolil mängida Xbox 360 mänge, aga selle üle ma pole eriti nukker. Aga et selline omandiõigus on tarbijatelt ära võetud, on enam kui pettumustvalmistav. See ka, et iga 24 tunni tagant peab internetiühendus olema. Wtf why?
Kõige naljakam on see, et Microsoft võttis endale ühe kuu lisaaega pärast PS4 pressikonverentsi. Mõelda välja, millega lagedale tulla. Mõelda, mis on nende vastulöök PS4le. Et mis teeb nende konsooli PS4st paremaks. Irv. Ei olegi nagu... midagi ju.

Ma pole vihane, ausõna. Siin ma pigem tsiteeriks Ralfi, kes kirjutas niimoodi "Bourne: Legacy" kohta:
Ralf kirjutas:Kasutaksin selle filmi kommenteerimiseks sõnu, mida armastavad kasutada need lapsevanemad, kes tahavad võsukest eriti palju järele mõtlema panna, kui nood on mõne riukaga hakkama saanud: ma pole pahane, vaid lihtsalt pettunud. :irw:

Igasugune eelis, miks omada PC asemel hoopis konsooli, on nüüd Xbox One näol ära võetud. Sest ma ei näe sellel nüüd mõtet enam. Xbox 360 pakkus mulle peale mängude veel meeliülendavalt võimast mängurielamust ning tekkis selline kommuuni moodi tunne. Esimestel aastatel oli see eriti võimas, kui igal nädal võis oodata põnevaid The Official Magazine'i või siis nõuandeid täis videosid, kuidas kätte saada huvitav saavutus äsja välja tulnud mängu kohta. Rääkimata veel sellest, kuidas sõpradega saab korraldada pidusid ja võrgus mängides juttu ajada mikrofonide teel. See on teinud näiteks paljud Battlefield 3 või Bad Company 1-2 mänguseansid väga elavaks ja lõbusaks.
Nüüd on aeg kas kolida tagasi PC peale või minna üle konkurendi peale - PS4.
Pilt
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Videomängud

PostitusPostitas ruut » 23. Mai 2013, 20:01

Võin olla vähemuse esindaja, aga mulle uue Xboxi välimus meeldib.
Muidu on raske mingit arvamust veel kujundada, ootan E3'e ära, sest praegu hämatakse nii palju ningtundub et mehed ise ka ei tea veel päris täpselt, et kuidas ja mida teha tahetakse nende võimalustega. See netiühenduse nõudmine kord 24 tunni aja jooksul ei häiri mind absoluutselt, sest praegu on minu Xbox 360 täpselt samamoodi kogu aeg netiga ühendatud. Kuigi samas mõistan miks see võib paljudes frustratsiooni tekitada.
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

Re: Videomängud

PostitusPostitas eerik » 23. Mai 2013, 20:30

Välimus on okei, see mind ei häiri ja samas ma ei oota ka, et Sony PS4 väga palju kenam oleks. Kasutatud mängude blokeerimine, internetiühenduse nõudmine jms. on veel kõik lahtine ja ametlikult pole midagi kinnitatud. Saan sellest kõigest aru. Mängude installimine kõvakettale on kohustuslik ja kuidagi tuleb ju kontrollida ja piirata selle plaadi kasutamist. Jällegi ei oota ma Sony'lt paremat lahendust. Samas on näiteks Euroopa Komisjon enda otsustega selgelt väljendanud, et kasutatud mänge peab saama müüa ning vaevalt kumbki konsoolitootja tahab EKga selles osas vaidlema hakata. Minu arusaam praegusest süsteemist on see, et mängu installimisel poogitakse aktiveerimiskoodiga vastavad õigused sinu PSN/XBL kontoga ning mängu uninstallimisel poogitakse need õigused jälle lahti. Iga 24h tagant kontrollitakse vastavate õiguste olemasolud üle. See kõik on mulle tegelikult täiesti vastuvõetav, sest internetiühendus on nagunii pidevalt olemas ja praeguse mängude hinnataseme juures olen nii või naa väga valiv ja kasutatud mängude ostmise-müümisega ei kavatsegi tegeleda. Mudugi jään ootama Sony ja MSi selgitusi nendepoolsetele lahendustele.

Mis mulle üldse ei meeldinud oli Microsofti suhtumine. Mängudest polnud praktiliselt juttugi. Väga pealiskaudselt näidati EA spordimänge, mis nagunii ilmuvad igal tähtsamal platvormil, uut Call of Duty't, mis samuti ilmub igal tähtsamal platvormil, uut Forza Motorsporti ja uut Remedy mängu, mille tiiserist umbes kolmandik oli nagunii live action. Ma oleksin väga rahule jäänud, kui nad oleks näidanud ühte graafiliselt ja tehnoloogiliselt võimast eksklusiivi, mille oleks sissejuhatanud selle mängu arendaja ja mitte mingi suvaline ülikonnas stuudioboss. Kõik muidugi vabandavad, et E3'l näidatakse mänge aga Sony suutis juba kolm kuud tagasi kümme korda rohkem näidata. :pööritus:
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Re: Videomängud

PostitusPostitas ruut » 23. Mai 2013, 22:05

eerik kirjutas:Kõik muidugi vabandavad, et E3'l näidatakse mänge aga Sony suutis juba kolm kuud tagasi kümme korda rohkem näidata. :pööritus:

Arvatavasti kõige suurem viga mis MS tegi oli see, et see avalikustamine E3ele nii lähedal on. Sony tegi kolm kuud tagasi ära ning mina näiteks ei mäleta koheselt kõike mis mänge nad esitlesid, seega nende pressikas tundub selle võrra värskemana. MSils poleks siis aga midagi uut näidata juunis. Samas tõsi on see, et liiga palju oli muud paska ja liiga vähe mänge....kuigi ma nagu saan aru miks seda tehti ja kuhu nad sihivad oma uue meelelahutuskarbiga...aga kogu see situatsioon on nii konarlik ja selgeid vastuseid ei ole niivõrd paljude asjade kohta antud, seega ei tea mida arvata. :?
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

Re: Videomängud

PostitusPostitas eerik » 24. Mai 2013, 08:36

Kõige suurem viga on siiski see loll nimi: Xbox One. Langeb sinna samasse segadust tekitavasse kategooriasse nagu Wii U.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 22 külalist