Videomängud

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

Re: Videomängud

PostitusPostitas Garli » 04. November 2013, 14:27

Viimase paari nädala jooksul mängitud...

Bastion
Polnud minule, pooleteise tunniga oli isu täis ja panin kinni ära.

Splice
Suurepärane puzzler. Nii hea muusika ja ilus pilt. Olen peaaegu lõpuni jõudnud, viimasest epiloogist veel mõned tasemed teha. Üks uutest lemmikutest.

Fractal: Make Blooms Not War
Hea, aga jäin juba üsna alguses ühe tasemega jänni ja panin pärast umbes 40-minutiliset jamamist kinni, kuid proovin kunagi veel.

The Walking Dead
Tegin esimese episoodi uuesti läbi. Endiselt üks mu lemmikstory'si mängudes, kuid teistkordsel mängimisel hakkas vaikselt see karakteritega rääkimine ära tüütama. Suurepärane mäng muidu ja üks lemmikuid most def.

Serious Sam HD: The First Encounter
Poolteist tundi single playerit ja ligi 3 tundi sõbraga co-op'i. Nii lõbus FPS. Mängin veel.

Online'is mängin aeg-ajalt Garry's Mod'i ja vana head Counter-Strike'i.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Videomängud

PostitusPostitas LiveForThis » 09. November 2013, 19:21

The Wolf Among Us on magus tükk karmi neoonikarva film noir`i, mis põhineb Fables`i nimelisel koomiksiseerial.
Koomiksist ei tea ma tuhkagi, aga Telltale`i (eelmise aasta parima mängu The Walking Dead looja) uus üllitis on kaunis laks vastu silmi ja meeli.

Tuntud muinasjuttude tegelased karmis noir`is oma elude ja hingede eest rabelemas. Äge! (Y)
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Videomängud

PostitusPostitas Garli » 20. November 2013, 00:05

Vana hea Vice City. Classic!

Storyline läbi ja nokin hetkel kõrvalmissioonide kallal.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Videomängud

PostitusPostitas kiisuplikamiisu » 22. November 2013, 16:23

Vahel mängin Ford Racing 3
kiisuplikamiisu
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 12
Liitunud: 22. November 2013, 15:21
Asukoht: Harjumaa Kose

Re: Videomängud

PostitusPostitas Ralf » 26. Detsember 2013, 05:35

Esimesed muljed "FAR CRY 3" kohta

+ Lugu on enam-vähem äge ja sunnib kohe süvenema, suuresti Vaas Montenegro pärast, kes IMO on suurepärane kurikael
+ Suure open-world saarega on palju tehtud ja hea, et faunale ka rõhku pandud vahelduseks. See tundub üldse viimasel ajal popp asi, sest isegi ju "GTA V"-s on hirved, koerad jne.
+ Samuti on väga kenasti ehitatud see "suvaline USA kutt saab džunglisõdalaseks" teema. Saavutusi ja uute oskuste õppimist esindab kasvav tätoveering, jne. Peategelane muidugi tundub üsna ilmetu USA kutt.
- Absoluutselt ei toimi kogu see craftimise teema minu arust. Vahel less is more. Totakas on kaardi pealt mingeid lilli korjata, et omale neid veeni süstida. Rohkema moona kandmiseks loomade nülgimine on veel okei. Üldisemalt võib öelda, et RPG elemendid on üsna mittemidagiütlev lisa, et mäng ei jätaks suvalise shooteri muljet ja oleks rohkem modernne.
- Kohati tundub, et ohtu aimates on vastased liiga targad ja samas stealthi peale mängides liiga lollid. Nagu kamoon, ma olen su nina ees ja sa ei näe mind ve? Aga hea on see alati, kui FPS'id üritavad tähelepanu suunata hiilimisele ja selle väärtusele. Antud mängus vahel enam kui kasulik. Isegi mulle meeldib, kuigi ma olen tavaliselt harjunud püüdma kõiki sõelapõhjaks lasta.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Videomängud

PostitusPostitas LiveForThis » 26. Detsember 2013, 15:23

Ralf ja Far Cry 3? That is good (Y)


Ise tegin vahepeal The Walking Dead 2. hooaja esimese osa läbi ja pean nentima, et tase on jätkuvalt kõrge. Nüüd kui mängija täidab väikese Clementine`i osa, mõjub kogu vägivald ja õõvarohke keskkond eriti julmalt. Nõrganärvilistele võib see isegi väga julmalt mõjuda, sest päris tihti on just nimme Clementine`i karakterit silmas pidades sisse toodud väga haigeid momente, mis tõesti võtavad tüki küljest. Graafiliselt oli samuti vist tsipa ilusamaks timmitud. Aga mulle see TWD visuaalne stiil meeldib, nii et põhimõtteliselt olgu ta selline kasvõi aegade lõpuni, mulle ikka meeldib.
Spoiler :
Pilt


Nüüd kuis Batman: "Arkham Origins" on väljas, mõtlesin, et ongi viimane aeg seeria teine osa "Arkham City" ka ette võtta. Hetkel olen mängust kuskil 20% läbi teinud, just tegin ühe võitluse Mr. Freeze`iga, kes muide pole tükk aega nii karm välja näinud. Aga "Arkham Asylum" meeldis mulle õige nati rohkem. See oli märka keskendunum ühele kindlale raamile. Järg aga keskendub suurele open world linnajaole, kus võid nii palju ringi tõmmata kui tahad. "Arkham City" on sattunud klassikalise järjemaania ohvriks ehk "mida rohkem, seda uhkem" ja tegelikult suures osas on asi täiesti õnnestunud. No ikka väga nauditav. Kordagi ei teki tunnet, et lahmin niisama ja edai liikumiseks puudub mõte. Vahel lihtsalt tõmbab silme eest kirjuks, aga see möödub kiirelt kui keskenduda. Põhipahad on ka väga vinged ja teravalt meeldejäävad tüübid. Set piece`id on samuti väga kenad, kogu Arkham City on mõnusalt paheline. Kiire lendamine ja katuste and stuff külge haakimine on väga sõltuvusttekitav.
Senimaani olen kaks korda Catwoman`ina saanud ringi joosta. Ausalt öeldes oli see Batmaniga võrreldes ikka kohutavalt nauditavam (Y)

Spoiler :
Pilt
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Videomängud

PostitusPostitas Ralf » 26. Detsember 2013, 22:02

Also Just Cause 2, prolly üks lõbusamaid mänge, mida mänginud olen. Pidevalt on selline "kas ma just sain seda teha?!" emotsioon sees, massiivne avatud maailm on äge ja terve mäng on selline maitsekas homaaž vanadele action-filmidele, alates tulistatavate vantide lendamisest 10 meetri kaugusele ja lõpetades kõigi tegelaste kohutavate aktsentidega. Paneb mõtlema, et Rockstar tegi võib-olla vea oma "Grand Theft Auto" seeria tõsisemaks ja realistlikumaks muutmisega, aga seda enam on hea, et "Saints Row" osad ja "Just Cause'id" on risti vastupidise olemusega. :irw:

Pilt
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Videomängud

PostitusPostitas Spellbound » 26. Detsember 2013, 22:13

Trine 2 - väga lõbus fantaasiakeskne side scroller madistamine kolme tegelasega. Soomlased ikka oskavad.
Spoiler :
Pilt


Don't Starve - sõltuvust tekitav indiekas, mille eesmärk on lihtsalt jääda ellu.
Spoiler :
Pilt
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Videomängud

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 02. Jaanuar 2014, 10:54

Leidsin positiivse üllatusena täiesti toimivad Skyrim ja FM13 oma iMac'ile. FM13 on endiselt väga hea rahulik ajaviide. Kui tahan suuremat pääsemist siit ilmast, läheb Skyrim käima. Mõlemad ikka sigakõvad mängud omas genres.
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

Re: Videomängud

PostitusPostitas evatsikk » 03. Jaanuar 2014, 03:13

Liiga palju vaba aega =

Spoiler :
Pilt
Kasutaja avatar
evatsikk
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 19
Liitunud: 21. Juuni 2010, 22:40

Re: Videomängud

PostitusPostitas eerik » 03. Märts 2014, 23:46

Pilt

Homme saab kaheaastane ootamine läbi...
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Re: Videomängud

PostitusPostitas Garli » 08. Märts 2014, 21:25

South Park'i mäng on ülikõva!
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Videomängud

PostitusPostitas LiveForThis » 08. Märts 2014, 21:57

The Walking Dead: season 2, episode 2 - A House Divided

Spoiler :
Pilt


Suurepärane (Y) Mängin kindlasti veel vähemalt korra läbi, et katsetada pakutuid alternatiivseid valikuid ja analüüsida nendest lähtuvaid lahendusi ja vaadelda kui erinevad need siiski minu valikutest on. Eelkõige tahan just seetõttu uuesti läbi teha, sest lugu ja selles pakutud teravad valikud veelgi keerulistes situatsioonides on niivõrd karmid ja kiired, et ei jõuagi kõike kohe läbi seedida.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Videomängud

PostitusPostitas Spellbound » 10. Märts 2014, 23:46

Minu uus totaalne sõltuvus on Blizzardi "Hearthstone". Üsna pea võtab "Titanfall" järje üle.

Spoiler :
Pilt
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Videomängud

PostitusPostitas Ronet » 11. Märts 2014, 00:03

Garli kirjutas:South Park'i mäng on ülikõva!

Yeah, selles on väga palju just seda vana head South Parki.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist

cron