Videomängud

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Cochrane » 03. Detsember 2009, 16:07

Plaan alustada Red Alert 3'ga, kui alla saab laetud. Ainult et 7GB fail tuleb ikka koduühendusega maruaeglaselt kohale.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas kbong » 03. Detsember 2009, 17:33

Minu arust on Red Alert 3 seeriast vabalt kõige nõrgem...

Ise mängin praegu Nintendo DS peal järgmisi mänge: Rhythm Heaven, Henry Hatsworth in the Puzzling Adventure ja The World Ends With You.

Sega Mega Drive peal näppisin eile Castlevania: The New Generation'it ja Lion King'i.

XBOX peal on pooleli True Crime: New York City.

PC peal Beneath a Steel Sky.

Oleks vaid seda aega....
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas null » 03. Detsember 2009, 20:40

Hukkunud alpinisti hotelli põhjal ka mingi mäng tehtud. Keegi seda on proovind?
so what
Kasutaja avatar
null
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 593
Liitunud: 31. August 2007, 19:14

PostitusPostitas .Raimz. » 05. Detsember 2009, 15:29

Hetkel uuesti Half-Life 2 käsil peale seda kindlasti Episode One ja Two. Võiks ometi Episode Three välja tulla, selle aasta lõpus lubas küll Valve täpsema kuupäeva teada anda.
[huddled in an air vent, John pulls out his lighter, flicks it on, and recalls his wife's invitation] "Come out to the coast, we'll get together, have a few laughs...”
Kasutaja avatar
.Raimz.
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 116
Liitunud: 24. Veebruar 2008, 14:39

PostitusPostitas Pixie » 05. Detsember 2009, 21:14

Olen läbi mänginud Age of Empires III ja aeg-ajalt nokitsen The Sims 2's. Kahjuks (või õnneks) mu arvuti rohkemat ei kannata.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Hülss » 30. Detsember 2009, 04:19

Steam'i jõulud on olnud väga soodsad. :))

Foorumis kinkis üks lahke kanadalane väiksele vennale Mirror's Edge'i, kuna ise ei saanud selleks ajaks raha SEB arvele. Hind oli soodne €3,74. Mulle kinkis üks austraallane samal põhjusel Torchlight'i, mis oli sel päeval naeruväärsed €3,99. Järgmised jõulud tahaks neile tüüpidele midagi vastu kinkida või enne seda, kui midagi head ja soodsat vastu sillerdab. Tõeliselt muhe foorum on Steam, inimesed keda pole kunagi kohanud ja ei kohtagi, ostavad sulle mänge, ise midagi vastu tahtmata. Jõulud küll, aga kui keegi foorumis hädast välja aitab, siis on ikka kombeks PayPal'iga raha üle kanda. Lahkeid inimesi veel leidub ja see teeb südame soojaks.

Esmaspäev ostsin ise, kui raha lõpuks kohale jõudis, Braid'i €2,24'e eest ja suurele vennale DiRT'i €9,99'e eest. DiRT'i tahaks ka ise pelada, pole pikka aega rallit sõitnud. Hetkel mängin Braid'i ja World of Goo'd. Mõlemad on head, aga võivad ka sita keema ajada aegajalt.

Braid'i soundtrack on siga hea...
http://magnatune.com/artists/albums/braid-soundtrack/
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Flacko » 30. Detsember 2009, 16:05

Xboxi peal pelan atm Left 4 Dead, Skate 2, Dragon Age, Borderlands, Explison Man , Peggle jne. Noh mitte kõik korraga a tihedalt, PS3l on pooleli Ratchet and Clank Crack in time ning God Of War Collection ja Wiil New Super Mario Bros Wii. Tglt mario läbi tehtud, a nüüd otsin seal kõiki kopikaid ja secret endingi.
Nutty Female Gamer, SO Nutty, So Crazy!
Kasutaja avatar
Flacko
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 40
Liitunud: 25. August 2008, 21:56

PostitusPostitas Ralf » 30. Detsember 2009, 16:55

AvP_75 kirjutas:Hakkasin sülearvutil mängima Fallout 1 & 2.

"Fallout Tactics : Brotherhood of Steel" on muide päris lahe. Mängin muide ise ka hetkel vahelduva eduga "Fallouti" ja selle järge. Teisele osale leiab Internetist ka patchi, millega saab mängu suurema resolutsiooni peal jooksutada. Optionsist soovitaks ka Combat Speed maksimumi peale tõsta, vastasel juhul venib mõni käik ikka väga pikaks.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas LiveForThis » 30. Detsember 2009, 17:08

Siiani igatsen taga Half-Life`i. Peab ikka selle 2. episoodi ära ostma.
Võtan võib olla hoopis Timeshifti ette. Ei ole küll sama hea, aga umbes samas stiilis.
Ajaga mängida on lahe. ;-)
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas lostinthemist » 30. Detsember 2009, 18:51

Ralf, kuidas sul õnnestus Deathclaw ära tappa esimeses mängus missiooni käigus? Ma olen igatipidi üritanud teda tappa, aga see raibe on meeletult tugev.
Ma isegi proovisin seda varianti, et üritasin Iani ja koera abiga teda tappa, ehk siis kuna Deathclaw ainult mind üritab tappa esiteks, siis jooksen mööda koobast ringi ja kõrvaltegelased teevad, mis vähegi suudavad. Ilmselgelt see meetod ei töötanud. :))
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas kbong » 30. Detsember 2009, 19:30

Ma küll pole esimest miljon aastat mänginud aga kui sa teda hetkel ära tappa ei suuda, siis rända ringi ja kogu leveleid. Äkki leiad ka parema armori või relva...

Väheke infot:
* Deathclaws are not affected by the Animal Friend perk.
* The Deathclaw located in the Deathclaw's Lair has 250 HP and grants 1000 XP.
* The Mother Deathclaw located in the basement of the Deathclaw Warehouse in the Boneyard has 320 HP and grants 1500 XP.
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas LiveForThis » 31. Detsember 2009, 02:15

Alustasingi Timeshiftiga. Suhteliselt hea sci-fi vahelduseks. Väga sarnane Half-Life`ile, kuid mitte nii filmilik.
Ajaga manipuleerimine on mängu parim osa, kuid ega lool pole ka iseenesest midagi viga.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Hea Aasta » 01. Jaanuar 2010, 14:31

Kõik kõrge profiiliga mängud PlayStation 3 peal (MGS4, Uncharted, Killzone 2 jne) kui vähegi rahakott lubab.
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas Ralf » 28. Aprill 2010, 19:36

Keegi siit Soldier of Fortune II: Double Helix'iga tegeleb? Asusin üle pika aja jälle multiplayeri kallale. Liigun serverites ringi nime sgtf_danger (totakalt "mehine" nimi, kuid nii ta juba kord jäi) all.

Üks lõbusamaid FPS'e minu meelest, vähemalt võrgus mängimiseks. Mõnusalt kreisi (loe: verine) ka veel, saab kaasmängijatel jäsemeid küljest lasta ja värki.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Spellbound » 28. Aprill 2010, 20:00

Mängisin seda mingi aeg tagasi nii et vähe polnud, aga ma ei teagi, miks enam ei mängi. Tüütas vist ära, lasin maha, ei teagi enam kus teine on.
Lemmikserver oli mingi rockcafe või midagi taolist :)
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist

cron