Probleem sülearvuti akuga

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

Probleem sülearvuti akuga

PostitusPostitas fanatt » 09. Juuli 2009, 13:23

Tervist. Selline jama, et ma ei saa aku pealt isegi ühte filmi vaadatud kui juba aku tühi. Minu meelest on aku läbi omadega... Kuskohast aga uut akut osta, mis peaks kaua vastu ja mis ei maksaks nii palju kui esindustes?
fanatt
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 3
Liitunud: 09. Juuli 2009, 13:21

PostitusPostitas Ralf » 09. Juuli 2009, 16:07

Netis oli üks video, kus soovitati arvuti aku õhukindlas kotis panna sügavkülma, niimoodi saab surnud aku veel päris mitmeks kasutuskorraks ühe tunni jagu elustada.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Defexer » 09. Juuli 2009, 18:19

Muidugi akut peab oskama ka hoida, teoorias peaks läpakat kasutama nii, et laed aku täis, võtad juhtme ära ja paned tagasi alles siis kui aku tühjaks saab, mitte nii et stabiilselt on kogu aeg aku ja juhe taha. Kui kogu aeg juhtme otsas rippuda, siis tuleb aku ära võtta, see sööb muidu väga kiiresti aku läbi.
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

PostitusPostitas kbong » 09. Juuli 2009, 21:44

Uuemad läpparid peaks nii targad olema, et juhet taga hoides lihtsalt ta akut ei laegi.

Mul endal mingi 3 aastat vana läppar ja koguaeg on juhe taga olnud - aku on ikka sama pask kui algusaegadel.
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas fanatt » 10. Juuli 2009, 12:55

Aga siiski, kuskohast uut akut osta? Tahan, et oleks odav, vastupidav ja garantiiga.
fanatt
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 3
Liitunud: 09. Juuli 2009, 13:21

PostitusPostitas fanatt » 14. Juuli 2009, 10:57

Leidsin koha, mis minu kriteeriumitele vastas. Selleks kohaks oli <link eemaldatud> ja no päriselt ka, meeletult soodne koht on. Aku peab ka kauem vastu ja pooleaastane garantii on lisatoredus :)
fanatt
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 3
Liitunud: 09. Juuli 2009, 13:21

PostitusPostitas eerik » 14. Juuli 2009, 12:54

Päris huvitav spämm. Esmalt tuleb mängida hädalist ja siis enda poodi kiita. Huvitav... Aga ära nii tee.

Teisest foorumist:
Tervist. Selline jama, et läppari aku peab mingi veerand tunnikest muusika laskmist ja siis on kottis... Kuskohast saaksin uue aku odavalt?

See on Tallinnas, ise asun aga Tartumaal, Luunjas.Mure sai ka lahendatud, sest sain hea pakkumise <link eemaldatud> klienditeenindajalt ja tellisin sealt aku ära. Suurem mahutavus ja hind alla 1500.- pole paha!


Kasutajate e-mailid klappisid.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Soprano » 14. Juuli 2009, 15:54

Mu teises foorumis on ka kratti mänginud. Sõnastus oli veidi teine vähemalt, et pole päris copy-paste teinud...
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24


Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist

cron