DVD unboxing videod

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

DVD unboxing videod

PostitusPostitas Soprano » 28. Juuni 2009, 03:43

Kas keegi vaatab samuti unboxing või lihtsalt DVD kogusid tutvustavaid videosid? Mind tohutult huvitavad kõik taolised videod. Criterion DVD sisemused ruulivad.

Üks mu lemmik YouTube kasutaja selles vallas on DVDeMm - tema viimane hiiglaslik kast. Plusspunktid, et ta on naissoost!
Siis nt. boomstickplease, kelle Kill Bill vol. 1 Premium Box (Limited Edition) (R2JP) just vaatasin.
Veel üks tuntud on The DVD Update jpt.

Ahjaa sobilik video lõpetuseks You Know What's Bullshit Episode 11
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Tikutops » 28. Juuni 2009, 11:29

Minu lemmik YouTube kasutaja selles vallas on kahtlemata Coolduder!
Kui ei ole kuulnud ega näinud,siis tasub kindlasti järele uurida.
If man evolved from monkeys and apes. . . why do we still have monkeys and apes?
Tikutops
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 184
Liitunud: 17. Oktoober 2008, 14:59
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas eerik » 26. Aprill 2010, 20:00

Tikutops kirjutas:Minu lemmik YouTube kasutaja selles vallas on kahtlemata Coolduder!
Kui ei ole kuulnud ega näinud,siis tasub kindlasti järele uurida.

Neil päevil on käimas järjekordne Youtube drama. Coolduderi sõpra süüdistatakse vägistamiskatses ja coolduderil endal pidavat ka kopp ees olema kõigist enda senistest "Youtube-sõpradest". Otsingusõnadega coolduder, lori ja madpuppetdeth abil leiate rohkem infot.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Ralf » 26. Aprill 2010, 20:14

eerik kirjutas:
Tikutops kirjutas:Minu lemmik YouTube kasutaja selles vallas on kahtlemata Coolduder!
Kui ei ole kuulnud ega näinud,siis tasub kindlasti järele uurida.

Neil päevil on käimas järjekordne Youtube drama. Coolduderi sõpra süüdistatakse vägistamiskatses ja coolduderil endal pidavat ka kopp ees olema kõigist enda senistest "Youtube-sõpradest". Otsingusõnadega coolduder, lori ja madpuppetdeth abil leiate rohkem infot.

Uskumatu lugu tõesti. Olen päris kaua aega Shawni ja M.J. videode fänn olnud (ja olen ka seda edasi), niisugune skandaal on ausalt öeldes küllaltki üllatav, eriti arvestades, milliste näiliselt toredate inimestega tegu on. :shokeeritud:

TOP 12 Outrageous Moments of M.J. Kelley ;-)
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)


Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist