Rassism

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

Rassism

PostitusPostitas september » 11. Mai 2009, 20:32

Tean, et foorumis on rassism keelatud, aga ega ma kedagi söimama ei hakka, eksole.

Lihtsalt huvitas, et mida te rassismist arvate? Kas söna 'neeger' on solvav? Kui suurte eelarvamustega te inimeste suhtes olete & kas nö venelasi on Eestis liiga palju? lihtsalt selline huvitav diskussioon.
september
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 11
Liitunud: 11. Mai 2009, 19:17

PostitusPostitas Rain » 11. Mai 2009, 20:35

Mis selle diskussiooni eesmärk sul on? :)) niisama küsin, äkki teed mingit uurimistööd või mis...
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas september » 11. Mai 2009, 20:43

ei tee. viimasel ajal on lihtsalt kuidagi aktuaalne olnud & tähele pannud, et eestlased on ikka suhteliselt suured rassistid. vbla ma kujutan seda endale ette ka.
september
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 11
Liitunud: 11. Mai 2009, 19:17

PostitusPostitas Forzelius » 11. Mai 2009, 21:12

Tõsi, on küll. Ise rassist ei ole, sest arvan, et see on igatepidi eetikavastane. Endal palju teisest rassist sõpru kah, nii, et igatepidi antirassist.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Garli » 11. Mai 2009, 21:19

Ei ole rassist. Ei mõista ka inimesi, kes teisi inimesi erineva nahavärvi pärast diskrimineerivad. Mõttetu lihtsalt.

Rassism jalgpallis, mille tagajärel mängija tahab platsilt lahkuda

Rassismiga tuleb meelde tegelt ka South Parki "Hey, there's that niggerguy"-osa.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas Trash » 11. Mai 2009, 21:50

Rassism on noor sõna mida NWO poliitkorrektsuse poliitikast lähtuvalt õpetatakse tänapäeva teismelist varajases eas kõlksutama ilma, et ta mõtleks kaugemale, prooviks aduda sõna nigger ( või selle sõna tosinate vendade ) taha. Pigem lükata koheselt alarm tööle, muidu näitab keegi veel näpuga, et oled rassismi sümpatiseerija ja seda isegi juhtudel kui jutt käib mustanahaliste krimistatistikast või loomulikust IQ tasemest võrreldes valgenahalisega.

Kolmekümneneljandaks eluaastaks on mul kogunenud juba pisikübeke elutarkust ja see hoiatab mind multikultuurset tulevikuühiskonda tõsiselt võtmast. Mitmed mu enda tähelepanekud süvendavad skepsist ning ma usun, et eelarvamused on inimese loomulik kaitse ja tolerantsus isikupära hävitaja. Julgen öelda, et eluterve ja maalähedane tarkus on tihti uues uljas maailmas ümber nimetatud rassismiks.

Kolm küsimust:

1. Soomes korraldati vähemustele oma Eurovisioon, et nad ei tunneks end väljajäetuina kuna nende laulud päris Eurovisiooni eelvooru ei suutnud pääseda. Kas see on rassism kuna distanseerib neid veelgi enam tavasoomlastest luues neile oma kinnise festivali ja andes märku, et nagunii te lõõritused õigele Eurovisioonile ei sobi või on tegu tõeliselt altruistliku kultuuriabistamisega?

2. Kas Viru tänaval kerjavad ja trääskaupa pakkuvad mustlased aitavad eesti kultuuriruumi koloriitsemaks muuta?

3. Kas ajalehes avaldatud kriminaalstatistika kus 30% venerahvusest elanikkonna puhul on venerahvusest eluaegseid vange umbes 75% ja venerahvusest karistatud pedofiile umbes 60%, rahvusliku vaenu ja russofoobia õhutamine?
Iron Man transforms into cyberkinetic gun.

http://trash-can-dance.blogspot.com/
Kasutaja avatar
Trash
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 909
Liitunud: 06. Märts 2009, 00:37

PostitusPostitas Luc » 11. Mai 2009, 22:10

Rassist küll ei ole, aga venelaste kohta on küll eelarvamusi. Kuid väga tõsiste teemade korral neid ei diskrimineeri.
Kasutaja avatar
Luc
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 272
Liitunud: 08. September 2008, 18:53

PostitusPostitas eerik » 11. Mai 2009, 22:21

Sõna 'neeger' ei oma eesti keeles halvustavat tähendust.

Olen immigratsiooni (samuti ka emigratsiooni) vastu, olgu selleks siis asiaadid, negriidid, aborigeenid, indiaanlased, europiidid või kes iganes. Eestimaa on minu nägemuses eestlastele. Samas ei suhtu ma negatiivsetelt nendesse siin elavatesse mitte-eestlastesse, kes suudavad eestlasi, eesti kultuuri ja keelt austada ning on viimase ka selgeks õppinud.

Ei pea ennast rassistiks ega natsiks ega ka fašistiks.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas september » 11. Mai 2009, 23:32

Eestimaa on ju nii pisike ja rahvast vähe. Ma ise arvan, et see rassism ja fašism on meie loomuses. Kaitseinstinkt vöi midagi.

Minul ei ole midagi neegrite vastu, sest üldiselt nad kas on turistid vöi oskavad eesti keelt. Venelaste vastu, kes meie kultuuri ei austa ega selle vastu huvi tunne, on ka mul oma arvamus. Nad tömbavad ka oma rahvale sellega halva maine peale.
september
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 11
Liitunud: 11. Mai 2009, 19:17

PostitusPostitas Ronet » 12. Mai 2009, 03:43

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Ei mõtle rassismi pealegi. Inimene on inimene. Jobusid on igast rahvusest ja rassist.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas kbong » 12. Mai 2009, 07:00

Level kirjutas:Jobusid on igast rahvusest ja rassist.


QFT
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Kidd » 12. Mai 2009, 13:15

Tavamõistes ma olen igatipidi rassist, ei salli ühtki mustperset, immigratsioonist rääkimata, jälestan pedesid, kannan Thor Steinarit, huvitun natsisaksa ajaloost jne. Samas ei poolda ma sellesuunalist vägivalda.

Üleüldse, mis komme see on, et surutakse inimestele peale sallivust, võrdsust, miks ma ei või neegreid, pedesid mitte sallida, kuni sellega ei kaasne vägivalda, minu oma asi. Samuti ei eeldaks ma kuskile Indiasse, Iraani sõites, et mul oleks samad õigused, mis neil.
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas LauraOlen » 12. Mai 2009, 14:39

Ei ole rassist, meeldivad igas rahvused inimesed, lisaks geid ja avatud mõttemaailmaga inimesed.

Rassistid on tavaliselt väga lapseliku ellusuhtumisega, ning neil on teatud kompleksid või hirmud, mis on ainult nendes kinni.
Samas seda ma mõistan, et meestele geid ei meeldi/ neid vihkavad.
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Pixie » 12. Mai 2009, 16:07

Täiesti ükskõik, kuidas oma elu elab gei, neeger või venelane. Kui nende tegemised minusse ei puutu, las nad olla.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Rain » 12. Mai 2009, 16:36

Luc kirjutas:Rassist küll ei ole, aga venelaste kohta on küll eelarvamusi. Kuid väga tõsiste teemade korral neid ei diskrimineeri.

Mul on umbes sama teema. Lihtsalt mõned venelased on ikka nii ülbed, mul just viimati oli üks intsident, kus üks täiesti ülbe venelane hakkas ühe mu sõbraga tõuklema ja mul on neid "kogemusi" veel olnud elu jooksul... Aga need mitteülbed venelased on ikka täitsa normaalsed, mul on isegi paar vene rassist sõpra ja nad on täiesti normaalsed. :))
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Järgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 64 külalist