Söök

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

Re: Söök

PostitusPostitas IlseV » 14. Märts 2016, 13:53

Forzelius kirjutas:Kui keegi teine oskab soovitada mingit kohvikut või midagi sarnast, olen avatud pakkumistele.


Vanalinnas August, mis kasutab vist täitsa oma kohvirösti. Natuke moodu-kohvik, aga kohvi kvaliteet on seni olnud kõvasti üle keskmise. Neil peaks ka kehtima lihtne templisüsteem, millega iga kümnes kuum jook prii.

Caffeine'id on ka seni peaasjalikult ainult head elamust pakkunud, kindlasti etem kohvikett kui CoffeeIn või muu sarnane.

Või kui Kadriorgu sattuda, siis vana hea Gourmet Coffee pakub vist nädala sees kuni viieni õhtul päevakohvi, mille refillid tasuta. Kohapeal tööd tehes või muul moel aega viites väga mõnus, mujal Tallinnas seda (head) tava polegi kohanud.
Kasutaja avatar
IlseV
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1816
Liitunud: 13. August 2008, 20:12

Re: Söök

PostitusPostitas Ralf » 14. Märts 2016, 14:02

Viru Keskuses olevas Tea & Coffee Centre'is on päris korralik päevakohv ja suur tops maksab ainult €1.30 ka (kaasa ostmiseks siis). Lisaks on seal tore siirupivalik. Meeldivad vürtsikad siirupid just, mõtlesin isegi koju pudeli osta. :)

Pilt Pilt
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Söök

PostitusPostitas Forzelius » 14. Märts 2016, 14:15

IlseV kirjutas:
Forzelius kirjutas:Kui keegi teine oskab soovitada mingit kohvikut või midagi sarnast, olen avatud pakkumistele.


Vanalinnas August, mis kasutab vist täitsa oma kohvirösti. Natuke moodu-kohvik, aga kohvi kvaliteet on seni olnud kõvasti üle keskmise. Neil peaks ka kehtima lihtne templisüsteem, millega iga kümnes kuum jook prii.

Caffeine'id on ka seni peaasjalikult ainult head elamust pakkunud, kindlasti etem kohvikett kui CoffeeIn või muu sarnane.

Või kui Kadriorgu sattuda, siis vana hea Gourmet Coffee pakub vist nädala sees kuni viieni õhtul päevakohvi, mille refillid tasuta. Kohapeal tööd tehes või muul moel aega viites väga mõnus, mujal Tallinnas seda (head) tava polegi kohanud.


Tänud esimese kahe eest, jätan meelde.
Kuna olen elan Kadrioru piirimail, siis olen vist seda Gourmet Coffee'd külastanud, seal tõesti üsna hea.
Üks teine tore kohvik on seal lähedal ka, tänava nime ei mäleta, aga selle tänava lõpus, mis suubub tagasi narva maanteele.

Kõige parem kohv, mida ma sain, oli ikka Bonaparte kohvikus, kahju, et see nüüd kinni on pandud.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Söök

PostitusPostitas Ralf » 27. Märts 2016, 17:30

Terve inglise hommikusöök ehk fry-up. Ilmselt kolmandiku sellest suudan ära süüa. :irw: Taldrikul kõik võimalikud komponendid, isegi kartulikook ja verikäkk. Umbes selline tegu, mida viitsiks teha paar korda aastas (kas või põhjusel, et mul on ainult paar komponenti tavaliselt kapis olemas). Lõpp hea ikka, kõik need elemendid koos annavad võimsa maitseelamuse nagu üks suur orkester annab unustamatu kontserdi. Teist korda tegin ja isiklikult kartulikooki ei pea nii vajalikuks, see-eest seened ja peekon on must-have.

Liitusin Facebooki Fry-Up Police grupiga ka, päris muhe. Vice'is ilmus selle kohta artikkel hiljuti.

Pilt
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Söök

PostitusPostitas Ralf » 27. Mai 2016, 20:24

Pilt

Suvine. Extra crispy!
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Söök

PostitusPostitas Soprano » 12. Juuni 2016, 21:11

Sirvisin seda teemat ja veidi üllatusin, kui aktiivselt ma alguses postitasin. Elu on vahepeal edasi läinud, menüü on aastatega palju paremaks läinud ja saan isegi toitudest pilte teha ehk siis Söögiveeb taas aktiivseks!

Tänase krõbe kana magushapus kastmes tegi 100% Eva (minu kohustus on alati serveerida). Eile tegi ta ka need küpsised. #blessed

Spoiler :
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Söök

PostitusPostitas Soprano » 30. Juuni 2016, 06:51

Spoiler :
Pilt


Stiilinäide tööpäeva lõunast. Eilne oli isegi üpris mitmekesine (tänu puuviljapäevale). Päris tihti võtan poest lihtsalt nt. sinepi-kurgi viineripiruka ja mingeid magusaid saiakesi olenevalt allahindlusest või isust. Tervislik, ma tean. Pildilt ongi tegelikult välja jäänud 2 moosipalli, sest alguses ei arvanud, et need kohe ära söön (mõni tund hiljem olid ka need hävitatud tho).
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Söök

PostitusPostitas CM-Girl » 05. Juuli 2016, 23:40

Tegin üleeile pannkooke. Mõni hetk tagasi sõin viimased ära. :P
Pilt
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Söök

PostitusPostitas Ralf » 10. Juuli 2016, 18:49

Järjekordne nädalavahetuse fry-up ja mu õnnestunuim seni vist...
(Vorstid: Rakvere inglisepärane toorvorst seasooles)

Pilt

Edit: Kui me juba töö-lõunasöökidest pilte jagame, siis võin näidata pilti ühest korrast, kui viitsisin korraliku salati kaasa teha ja juurde veel viinamarju ning magustoit:

Pilt

Need Sistema karbid on mõnusad muuseas (Y)
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Söök

PostitusPostitas Zinera » 10. Juuli 2016, 22:05

Mõnus õhtusöök Pirosmanis.
Pilt
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Söök

PostitusPostitas Ralf » 11. Juuli 2016, 14:18

Vardas ljulja-kebab UVICilt, viil ananassi (pidavat serotoniini tõstma) ja väikesed viilutatud kartulid. Kõik praetud. Kartulitel jogurti-pesto kaste ning liha kõrvale adžika.

Pilt
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Söök

PostitusPostitas Ralf » 12. Juuli 2016, 13:34

Kana Korma kastmes (purgist) koos hakitud beebiporgandite, india pähklite, natukese ananassi ja seentega, teravuse andmiseks lisatud paar lusikatäit Srirachat, kontrastiks tilk mett ja pehmendamiseks pisut piima. Serveeritud Basmati riisil. Täitsa hea!

Pilt
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Söök

PostitusPostitas Ralf » 16. Juuli 2016, 21:06

Veiselihast burgerid lehtsalati, juustu, tomati, sibula ja tomati-basiiliku kastmega, kõrvale coleslaw salat.

Pilt
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Söök

PostitusPostitas Ralf » 20. August 2016, 20:09

Tähtsal päeval söön nagu Stuntman Mike ehk valmistasin kuhja särisevaid vürtsikaid nachosid.
Suht väikese osa sain sellest ära söödud, aga see on üks roogadest, mis on ikka maitsvad, kui järgmisel päeval mikrosse või ahju visata ja lasta kõigel uuesti läbi sulada. Ja muidugi seda süüa on mõnus - lihtsalt topi sõrmed taldrikusse ja go to town. 8)

Pilt
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Söök

PostitusPostitas Soprano » 01. September 2016, 03:50

HOIATUS: järgnevat pilti tühja kõhuga mitte vaadata!

Natukene taustalugu/ranti. Eva on hetkel reisil ehk siis saan 2 nädalat poissmehe moodi süüa. Täna jõudsin töölt 21:20ish, andsin kassidele süüa, passisin niisama netis, tegin u. 1,5 tundi veel ühte töö asja ja siis hakkasin nõusid pesema, mida mulle ei meeldi üldse teha... Kell oli siis u. 01:45 ja kodus kokkamine oli täiesti välistatud, sest ma oleks võinud kohe terve hobuse ära süüa. Tuli mõte proovida Westmani 24h poes asuvat Burgeritot, kuigi sellega oli kahtlus, et see toidu värk võib neil juba kinni olla. Tagavaraks oli mul nagunii vana hea Räägupesa ehk teadsin, et nälga ma ei jää. Võtsin ratta, käisin Westmanist läbi ja sain targemaks, et nende Burgerito joint on kella 01:00ni. Sama info oleks ka netist otsides saanud, aga see oli vaid maksimum 5 minuti sõit. Tegelikult käisin korraks vabakal KesKus'i juures ka kuna asus kohe sealsamas, aga mu üllatuseks see polegi 24h. Olen korra nende burgerit proovinud ja see tegelikult ei meeldinud anyway. Keerasin otsa tagasi ja põrutasin Räägupesa poole. Erinevalt tavapärasest polnud seal mingit järjekorda, vaid 2 inimest lõpetasid just söömise. Tellisin topelträägu (kaasa), maksin ja jõudsin vaevalt 3 minutit maha istuda, kui juba oli valmis. Gotta love kiirtoit ikka. Lihtsuses peitub võlu - sai, 2 kotletti, juust ja kõrval kapsas + sibul + kaste. Tühja kõhuga on see nagu kuningate toit ja maksab ainult 3€. Lisaks on tore, et nad ei võta karbi eest lisatasu. Jutuka timestampide põhjal läks mul kogu käimise peale 30 minutit. Oli seda igati väärt.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist

cron