Autojuhiload

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

Autojuhiload

PostitusPostitas matjusm » 09. November 2008, 17:56

On mõned küsimused autojuhilubade täiendkoolituse kohta.

Esiteks, kas täiendkoolituse peab läbima, et "rohelisest vahtralehest" lahti saada?
Teiseks, olen kuulnud, et see koosneb muuhulgas ka jääsõidust. On see tõsi? Kui jah siis kas seda saab teha ainult talvel või on selleks mingeid spetsiaalseid radasid mida saab muul ajal ka kasutada?
Ning kui on tõepoolest vaja teha jääsõitu aga mul ei ole võimalik seda õigel ajal läbida (kuna elan välismaal) ning enne kui saan, lõpeb praeguste lubade kehtivus, mis siis saab? Kas üldse võetakse load ära või pean sõitma rohelise lehega seni kuni on jääsõit läbitud?
matjusm
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 80
Liitunud: 27. Veebruar 2007, 22:35
Asukoht: Pääsküla/Inglismaa

PostitusPostitas hau » 09. November 2008, 19:41

Sellega saab rohelisest lehest lahti jah. Kui tahad võid eluaeg rohelisega sõita. See vist ongi ainult jääsõit, mida saab teha ka märja pinnasega platsil. Ei pea olema karm talv ja jäine plats. Kunagi jäi meelde, et seal on ka kokkuhoidliku/keskkonnasäästliku sõidu teooria või midagi sellist.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas matjusm » 09. November 2008, 21:29

Tänud.
Seda tahtsingi eelkõige teada, et kas seda peab just tingimata talvel tegema või saab muul ajal ka.
matjusm
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 80
Liitunud: 27. Veebruar 2007, 22:35
Asukoht: Pääsküla/Inglismaa

PostitusPostitas Weirdo » 11. November 2008, 19:48

Mu andmed ei pruugi täiesti õiged olla aga...
Põhimõtteliselt saab lõppastme koolituse teha ära kohe pärast lubade kättesaamist. Aga vahtralehega peab ju sõitma niikuinii 2 aastat, ükskõik millal on lõppastmekoolitus läbitud või mitte. Või olen ma valesti aru saanud?
Ja minu teada ei pea tingimata talvel tegema. Vähemalt mina olen kuulnud, et Tallinnas on mingi spetsplats ka selle jaoks.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas hau » 11. November 2008, 21:00

Weirdo kirjutas:Põhimõtteliselt saab lõppastme koolituse teha ära kohe pärast lubade kättesaamist. Aga vahtralehega peab ju sõitma niikuinii 2 aastat, ükskõik millal on lõppastmekoolitus läbitud või mitte. Või olen ma valesti aru saanud?

Ei ole.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas lostinthemist » 11. November 2008, 23:00

Kas sulle ei meeldi siis roheline vahtraleht? :)
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea


Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 50 külalist