Kes võiks USA presidendiks saada ?

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

Kes võiks USA presidendiks saada ?

PostitusPostitas KiiZ » 03. November 2008, 20:50

Mina pooldan McCaini. Mõtleb majanduslikult rohkem, kui Obama.
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas hau » 03. November 2008, 21:01

Barack
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas eerik » 03. November 2008, 21:27

McCain loomulikult.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Forzelius » 03. November 2008, 21:42

Samuti McCaini poolt..
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Cagefactor » 03. November 2008, 21:47

Obama
Ernest Hemingway once wrote, "The world is a fine place and worth fighting for." I agree with the second part.
Kasutaja avatar
Cagefactor
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 466
Liitunud: 12. Jaanuar 2007, 12:18
Asukoht: GPS-i peal vilgun punase värvusega.

PostitusPostitas Kaido » 03. November 2008, 21:55

Mccain, puhtalt välispoliitlistel kaalutlustel - tal on reaalne Venemaa visioon ja rohkesti kogemusi.
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas Forzelius » 03. November 2008, 22:10

Kaido kirjutas:Mccain, puhtalt välispoliitlistel kaalutlustel - tal on reaalne Venemaa visioon ja rohkesti kogemusi.


My thought exactly. Obama ei öelnud Venemaale ühtegi kurja sõna, kuid McCain oma suud kinni ei hoidnud..
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Hülss » 04. November 2008, 11:10

On sel mingit vahet kes seal kohal istub ? Sellist riiki ei juhi president, seega ei oma see erilist tähtsust kes võidab. President kel on südametunnistus, lastakse maha, president kes kuuletub pankadele ja korporatsioonidele valitseb kaks ametiaega.

Poliitika milles puudub kasum, pole poliitika mida praktiseeritakse selles riigis.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Tikutops » 04. November 2008, 11:17

McCain.
If man evolved from monkeys and apes. . . why do we still have monkeys and apes?
Tikutops
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 184
Liitunud: 17. Oktoober 2008, 14:59
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Ecu » 04. November 2008, 12:51

McCain
Kasutaja avatar
Ecu
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 91
Liitunud: 04. September 2006, 10:05

PostitusPostitas Kaido » 04. November 2008, 16:09

Hülss kirjutas:On sel mingit vahet kes seal kohal istub ? Sellist riiki ei juhi president, seega ei oma see erilist tähtsust kes võidab. President kel on südametunnistus, lastakse maha, president kes kuuletub pankadele ja korporatsioonidele valitseb kaks ametiaega.

Poliitika milles puudub kasum, pole poliitika mida praktiseeritakse selles riigis.


Ma usun, et sa liialdad. See oli siiski pool sajandit tagasi. Teiseks ei otsusta muidugi kõige ainuüksi president, see selge. Endalt tuleks ehk küsida: kas vabariiklased või demokraadid? Palju sõltub partei vaadetest, hoiakutest siiski samuti.
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas Karl » 04. November 2008, 17:23

Obama poolt

Sest ta rohkem oma esinemistega silma paistnud ja McCain liialt vana ja meenutab Bushi..Üleüldiste asjade juures olen ka Obama poolt
Karl
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 7
Liitunud: 20. September 2008, 14:36

PostitusPostitas Jolt » 04. November 2008, 18:58

Kuigi ma olen reeglina alati pigem demokraatlaste kandidaatide poolt olnud, siis sedakorda...

McCain. Ma ei sõnastaks põhjust välispoliitiliste kaalutlustena, need kaalutlused on pigem puhtpragmaatilised, igale eestlasele (+muudele Vene piiril reaalset iseseisvust säilitada soovivate riikide kodanikele). McCaini kauakestnud ja püsiv toetus baltikumile ja üleüldine kogemus ning klappideta vaade Venemaa tegelikule olemusele on plussid, mida Obama - kui tal need üldse on - seni pole ilmutanud.
Lisaks sellele olen McCaini poolt veidi ka lihtsalt trotsist. Liiga palju eurooplasi arvavad - asjast midagi taipamata - et McCain=Bush. Mis pole väga selgelt nii - McCain oli parteisiseses opositsioonis praguse presidendiga ja oli üks häälekamaid Bushi kritiseerijaid. Lisaks langesid paljud põhilised vaated Obamaga suht kokku, vahe oli pigem sõnastuses.

McCaini miinuseks on kõrge vanus. Obama plussiks on suurem pädevus majandusvallas, millest pragu on suht vajaka. Tegelikult pole kumbki kandidaat liiga sümpaatne. Eks näis.

Aga ma magasin maha selle, et millega Palin niivõrd kiirelt populaarsust kaotas? Alustas ta suht julgelt ja ta esimesed kõned olid küllaltki head. Hiljem, vaateid põhjalikumalt avades, tõmbas endale ise vee peale? Ta on nii padukonservatiivne?
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Zinera » 04. November 2008, 19:11

Ma ei pooldaks nendest kanditaatidest kumbagi - McCain on liialt vana ja paistab minu silmis mitte hea juht olevat ning Obama paistab olema rohkem neegrite eest võitleja ja suht USA-s kinni ka.
Arvan, et suurem võiduvõimalus on Obamal, sest teatavasti on USAs palju musta elanikkonda ja ma arvan, et must juht oleks neile just see õige, st nende arvates siis. Paraku, kui Obama saaks võidu, siis ilmselt tehtaks talle atendaat päris kiiresti.

Valimisprotsent on ka ainult umbes 30%, eks siis näis kumma pooldajaid on rohkem.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas Jolt » 04. November 2008, 19:40

Zinera kirjutas:Ma ei pooldaks nendest kanditaatidest kumbagi - McCain on liialt vana ja paistab minu silmis mitte hea juht olevat ning Obama paistab olema rohkem neegrite eest võitleja ja suht USA-s kinni ka.
Arvan, et suurem võiduvõimalus on Obamal, sest teatavasti on USAs palju musta elanikkonda ja ma arvan, et must juht oleks neile just see õige, st nende arvates siis. Paraku, kui Obama saaks võidu, siis ilmselt tehtaks talle atendaat päris kiiresti.

Valimisprotsent on ka ainult umbes 30%, eks siis näis kumma pooldajaid on rohkem.


HAHAHAHA... ma ei saa aru, kuidas eestlased võivad arvata, et nad on üleüldiselt väga tolerantne rahvas. Ega ei ole ikka küll.

Naljakas selle "USA-s kinni olemise" (ma eeldan, et sa ei mõtle kinni selles mõttes, et ta peremees ei luba tal ära minna või on ta puu külge kinni sidunud ega ka selles mõttes, et ta istub vanglas kinni (nagu märkimisväärne protsent USA tumedanahalisest elanikkonnast)) osas on see, et enamus euroopat näeb teda jällegi väga positiivselt ja toetab teda. Üleüldiselt on aga EL ju imperialistliku USA vastu halvasti meelestatud. Korraks räägiti isegi sellest, et kas Obamale võib ehk Euroopa toetus ohtlikuks muutuda, nagu juhtus Kerry'ga.

Aga tegelikult see polnud kõige naljakam asi, mida sa kirjutasid. Too fraas pani aga fantaasia, eriti kogu muu jutu kontekstis, liiga valesti tööle.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

Järgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 42 külalist