MP3-mängija

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

MP3-mängija

PostitusPostitas hau » 26. Oktoober 2008, 19:02

Millise firma mp3 mängijad on head? Väljaarvatud Apple muidugi. Kasvõi mingi mp4 või audio/video mängija. Hinnapiir võiks tuhat olla.

Ja ühtlasi kus asuvad tallinnas pandimajad, kust võiks leida mp3/4 mängijaid ja seesugust stuffi?
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas IlseV » 26. Oktoober 2008, 19:18

Creative muvo,
Creative Zen Stone 1 GB pidi ka okei olema.
Ja iPod Shuffle jääb alla tuhande kroontsi.
MP3 mängija Philips SA2645 4GB, vot seda ma ei tea, kui hea see on, aga jääb ka alla tuhande krooni.
Kasutaja avatar
IlseV
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1816
Liitunud: 13. August 2008, 20:12

PostitusPostitas Jolt » 26. Oktoober 2008, 19:51

Jaa, Shuffle on 727.- ja väga ok. Kõige odavam sisuliselt, aku kestab normaalselt, muusikat mängib piisavalt valjult (vennal vedeleb mingi 1000-kroonine pülk sahtlis, sest et tänavamürast see ei suuda ülemängida), korpus on väga monoliitne, ehitus loogiline. Laadimine ja kõik toimub läbi ühe augu. Muhe.

Samas, kui sulle on navigeerimine siiski väga oluline, siis jääb nõrgaks. Endal mul muidu korraga nii palju lugusid peal pole, et poleks võimalik shuffle'ga õigesse piirkonda hüpata ja siis tavarežiimis õige looni longata (endal on peal mingi ca 10 albumit ja veidi pudi, kokku mõnisada lugu). Arvutist kuulan ka reeglina alati shuffle'ga, playlistidega ei viitsi jaurata.

Pandimajade kohta ei tea, küll aga on olemas Soov ja Kuldne Börs, sealgi peaks asju olema.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Ralf » 25. November 2008, 17:14

Ma ise ostsin üsna hiljuti Philipsi mängija. Tikutoosi suurune, 4GB mälumahtu ja müttab kenasti. Kardan, et kriimud tekivad kergesti, aga purunematu pole ükski mängija.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)


Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 74 külalist