Maailma lõpp

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas JazZ- » 06. Veebruar 2011, 17:57

Kickflick kirjutas:Maailmalõpp võiks tulla küll, oleks inimestele paras.


Spoiler :
Pilt
<--- Kickflick sõpradega?
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Loop » 06. Veebruar 2011, 18:42

JazZ- kirjutas:
Kickflick kirjutas:Maailmalõpp võiks tulla küll, oleks inimestele paras.


Spoiler :
Pilt
<--- Kickflick sõpradega?



irw :))
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

PostitusPostitas lostinthemist » 06. Veebruar 2011, 19:48

Tunnistan ausalt üles, et 3-4 aastat tagasi, kui kuulsin esimest korda sellest, siis jäin uskuma, mida mulle räägiti - Nibiru nimelise planeedi tulek jne. Nüüd aga mõtlen, mis jama see on. Sitt lugu, kui maiad olid päris laisad ja ei viitsinud aastast 2012 kaugemale kalendrit koostada. Isegi, kui Nibiru tuleks, siis see peaks praegu palja silmaga taevas nähtaval olema... noh, ma ei ole midagi näinud. Tegelikult ma nägin ühte tulnukat, kes küsis minu käest teejuhiseid, kuidas saada planeedile LV-426, aga see selleks.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas LiveForThis » 06. Veebruar 2011, 20:54

Tuleb või ei tule, ei tule või tuleb. Paras mull ikka on.

Mingi aeg isegi panin tähele, mis mula selle kõige kohta ajati, aga siis kratsisin veidi pead ja loobusin isegi pingutamast. Mingil hetkel muutus viimsepäevast jahumine sama popiks kui mõne staari eraelu. Niikuinii juba iidamast aadamast teada, et MISKI on tulemas.

Pooldan läbimõeldumat lähenemist ehk jälgida selliseid infoallikaid, mis on ka midagi väärt või siis millel oletatavasti on ka mingisugunegi tõepõhi all, mitte sellised nagu Niburu austajad Pealtnägijas.

Usun, et eks midagi ikka meid tabab. Tuleb see siis 2012 või mitte, aga igal juhul on huvitav jälgida igast masti dokfilme ja muud sarnast äsja ilmunud viljaringide ja teiste avastuste kohta.

On see tõsi? Raske öelda. Fantaasia kipub möllama nii või naa.
Kas hakkame kandma päikeseprille ja stiilse kõnnakuga mööda põlenud maad jalutama või kanname kaasas revolvrit kahe kuuliga(üks endale ja teine võimalikule armsamale), seda näitab tulevik, kui me 2012 või mõnest muust kuupäevast üldse edasi pääseme :pööritus:

Huhh, meelitasite isegi mind mula ajama. Vänk ju veri matš.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 07. Veebruar 2011, 00:27

Maailmalõpp on aastaid üks mu suurimaid foobiaid. Kataklüsmilise sündmusega ära minna oleks jube imo. Rääkimata sellest, et ma ei taha üldse, et midagi sellist elu Maal lõpetaks.
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 07. Veebruar 2011, 00:38

Mul on suht savi, peaasi, et mingit vindumist ei tuleks. Käigu siis pauk ära, kui vaja, ja vaikus.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

PostitusPostitas Loop » 07. Veebruar 2011, 00:53

ideeaal lõpp : maale lendab hiiglaslik meteoriit , mina olen parimate sõpradega seda esireas vaatamas , bong nina ees ja popsutame suure künkapeal ja vahime teavast lähenevat meteoriiti . kino oleks .
aga see 2012 assjja ma ei usu , eks ikka on ennemgi öeldud et tuleb , milleniumi vahetus ja puha ..nothing. aga nüüd siis naq on kõige rohkem panustatud just sellele aastale , 2012 . eks näis , savi ..juhtub mis juhtub..kuigi olen täielikult veendunud et täiesti lambi aasta (no loomulikult on suudetud vähemalt mulle panna peale see needus et siis kui see aasta käes on et siis ma olen vähe uudishimulikum sellekohta ja olen naq natuke elevil ja pingestatud detsembrikuus) möödub ja kõik on jälle tavaline .
maailmalõpp kui selline on kindlasti juhtumas ja seda kõike tänu inimestele , meie hävitame selle planeedi . millalgi saja aasta pärast ehk.
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

PostitusPostitas 0ll » 07. Veebruar 2011, 01:06

uLtImAtEcRiTiC kirjutas:Mul on suht savi, peaasi, et mingit vindumist ei tuleks. Käigu siis pauk ära, kui vaja, ja vaikus.


Jah, selles suhtes ka täiesti savi. Kui kõik korraga lõppeks, poleks ju nagunii mingit vahet.
Kõik kogemata kuuldud maailmalõpujutud lähevad ühest kõrvast sisse ja teisest sama kiiresti välja, umbes nagu horoskoobid ja valimisreklaamid...
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Sten » 07. Veebruar 2011, 03:09

Loop kirjutas:ideeaal lõpp : maale lendab hiiglaslik meteoriit , mina olen parimate sõpradega seda esireas vaatamas , bong nina ees ja popsutame suure künkapeal ja vahime teavast lähenevat meteoriiti . kino oleks .
aga see 2012 assjja ma ei usu , eks ikka on ennemgi öeldud et tuleb , milleniumi vahetus ja puha ..nothing. aga nüüd siis naq on kõige rohkem panustatud just sellele aastale , 2012 . eks näis , savi ..juhtub mis juhtub..kuigi olen täielikult veendunud et täiesti lambi aasta (no loomulikult on suudetud vähemalt mulle panna peale see needus et siis kui see aasta käes on et siis ma olen vähe uudishimulikum sellekohta ja olen naq natuke elevil ja pingestatud detsembrikuus) möödub ja kõik on jälle tavaline .
maailmalõpp kui selline on kindlasti juhtumas ja seda kõike tänu inimestele , meie hävitame selle planeedi . millalgi saja aasta pärast ehk.


palju popsutad, siis hakkatki meteoriite nägema..
Kasutaja avatar
Sten
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 516
Liitunud: 12. September 2010, 20:48

PostitusPostitas Loop » 07. Veebruar 2011, 03:15

Sten kirjutas:
Loop kirjutas:ideeaal lõpp : maale lendab hiiglaslik meteoriit , mina olen parimate sõpradega seda esireas vaatamas , bong nina ees ja popsutame suure künkapeal ja vahime teavast lähenevat meteoriiti . kino oleks .
aga see 2012 assjja ma ei usu , eks ikka on ennemgi öeldud et tuleb , milleniumi vahetus ja puha ..nothing. aga nüüd siis naq on kõige rohkem panustatud just sellele aastale , 2012 . eks näis , savi ..juhtub mis juhtub..kuigi olen täielikult veendunud et täiesti lambi aasta (no loomulikult on suudetud vähemalt mulle panna peale see needus et siis kui see aasta käes on et siis ma olen vähe uudishimulikum sellekohta ja olen naq natuke elevil ja pingestatud detsembrikuus) möödub ja kõik on jälle tavaline .
maailmalõpp kui selline on kindlasti juhtumas ja seda kõike tänu inimestele , meie hävitame selle planeedi . millalgi saja aasta pärast ehk.


palju popsutad, siis hakkatki meteoriite nägema..


yeah , maailmalõpp kord nädalas :P
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

PostitusPostitas Soprano » 07. Veebruar 2011, 03:26

Mul on muide plaanis 2012 1. jaanuaril vaadata meistriteost 2012 (esimest korda). Nagu 2010 esimesel päeval vaatasin 2010. Deep.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Loop » 07. Veebruar 2011, 03:31

no ja huiat meil 2010 nii juhtus .



2012...ennem tulgu maailmalõpp kui seda vaadata :(
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

PostitusPostitas Sten » 07. Veebruar 2011, 04:41

räägite siin lõpust. midagi ei pea lõppema. tulge minu bunkrisse.. saab hea snäki kõrvale teha romero maratoni
Kasutaja avatar
Sten
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 516
Liitunud: 12. September 2010, 20:48

PostitusPostitas Px » 07. Veebruar 2011, 12:47

Loop kirjutas:maailmalõpp kui selline on kindlasti juhtumas ja seda kõike tänu inimestele , meie hävitame selle planeedi . millalgi saja aasta pärast ehk.


George Carlin - Saving the Planet
"Olemusi ärgu paljundatagu ilma vajaduseta."
Kasutaja avatar
Px
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 182
Liitunud: 05. August 2008, 23:38

PostitusPostitas Zinera » 07. Veebruar 2011, 14:07

http://etv.err.ee/index.php?0560801

Seal dokis räägitakse pigem, et vastavalt viljaringidele saabuvad Maale hoopis tulnukad, Maa ei hävine, vaid saab mingit küllust juurde, rikkalik elu. :)) Ma päris ootan selle tõttu seda "maailmalõppu" :)) :)) :))
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 19 külalist