Suitsetamine!

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Pixie » 12. Aprill 2009, 23:19

Ei suitseta. Korra proovisin, ei laksinud. Ei kavatse ka tulevikus rohkem proovida. Üldse ei salli suitsuhaisu ega neid, kellel ükskõik, et nad teisi inimesi mürgitavad. :x
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Wisegirl » 25. Aprill 2009, 20:03

Pixie kirjutas:Ei suitseta. Korra proovisin, ei laksinud. Ei kavatse ka tulevikus rohkem proovida. Üldse ei salli suitsuhaisu ega neid, kellel ükskõik, et nad teisi inimesi mürgitavad. :x
Hell yeah! Let's kick their smokey asses!

Oo, eriti naeruväärne on vaadata neid, kes näiteks ratta seljas suitsetavad. Edu neile.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

PostitusPostitas LiveForThis » 25. Aprill 2009, 23:55

Kusjuures ma pahvin sigaretti päris tihti ratta seljas :)
Mul on igatahes mugav ja ei häiri üldse.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Pixie » 26. Aprill 2009, 10:36

Wisegirl kirjutas:Hell yeah! Let's kick their smokey asses!
8) Vabalt.

LiveForThis kirjutas:Mul on igatahes mugav ja ei häiri üldse.
Tore, et sind ei häiri. :pööritus:
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Weirdo » 23. Mai 2009, 12:56

Ma ei tea, kas jääbki nii, et ma terve elu jooksul pole kordagi suitsetanud. Vähemalt vabatahtlikult ma küll proovida ei kavatse.

Vahel (või sageli tegelikult) tundub lausa, et tahaks suitsetajatele sõja kuulutada, ehkki ma puutun suitsetamisega tõenäoliselt suhteliselt vähe kokku. Ikka päris marru ajab, kui suvisel/kevadisel palaval ajal tahaks akent lahti hoida, aga mingi suitsumaniakk tossab päevad läbi akna all :vihane: Mulle meeldiks, kui suitsetamine oleks keelatud ka tänava peal ja üldse teiste inimeste ligiduses.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas rauls » 23. Mai 2009, 12:59

Weirdo kirjutas:Mulle meeldiks, kui suitsetamine oleks keelatud ka tänava peal ja üldse teiste inimeste ligiduses.

Täiesti nõus!!!
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas Jolt » 23. Mai 2009, 13:45

Ma arvan ka! Keelame ära kogu selle tubaka suitsetamise, tänaval ja igal pool mujal - kodus ning suitsuruumides! Siis keelame ära homoseksuaalsuse, kogu rahvas võiks ikkagi normaalne olla, iivet on ka vaja tõsta ju!
Lõpuks kehtestaks ühe partei. Nii hea ju, koguaeg on samad inimesed juhiks ja nii on kindel, et nende pika arendusajaga ideed saavad elluviidud, boonusena ei kulu raha valimisreklaamile!

Ehk siis teisisõnu, keelamine on idiootne. Eriti veel too konkreetne idee. Ma ise ei ole suitsetaja ja mulle samuti ei meeldi suitsehais. Sattudes kellegi konivenna tuulde on tõesti veidi ebameeldiv, kuid juba paari sammuga suudan valida trajektori, mis lükkab mind sellest tossupilvest välja. Õues on "värske õhk" praktiliselt kõikjal. Kui pagana raske see siis on?

Kõiksugused inimeste vabadusi piiravad ideed on rumalad ja lühinägelikud. Sellised eesmärgid, nagu suitsetamise vähendamine ühiskonnas, on saavutatavad läbi pika, põhjaliku ja läbimõeldud ennetustöö, mitte läbi keelamise. Lihtlabane käsk EI TEE! pole kuigi viljakas ja samas tegeleb see vaid sümptomiga, mitte tegeliku probleemiga.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Weirdo » 23. Mai 2009, 17:24

Hahhaa :D Tõtt-öelda ma lausa imestasin, kui pärast minu postitust keegi mu "ideega" nõustus. Arvasin ja ootasin, et tuleb kohe mingi vihane vastuväide.

Ega ma nüüd nii loll ka ole, ma saan aru küll, et selline "idee" on naiivne, lühinägelik ja üldse teostamatu.
Arvan, et panid natuke mööda. Ma räägin suitsetamisest kui tervist kahjustavast nähtusest. Homoseksuaalsus ja poliitika on teised teemad. Eriti arvestades seda, et homoseksuaalsus ei kahjusta otseselt teisi (võib küll rääkida mingist "promovast" mõjust teistele, aga kui uskuda, et homoseksuaalsus on kaasasündinud, siis..).
Sama hästi saan aru, et igasugune keelamine on sinu keeli "idiootne" ja lühinägelik. Nagu ka see alkoholimüügikeeld 22.00-10.00.

Ma saan aru jah, et igaühel omad vabadused oma tervisega teha, mida tahes ja ega ma tahagi kellelegi selles osas kätt ette panna. KUID, miks peavad alati nn "normaalsed inimesed" olema need, kes kas suitsetajate, alkohoolikute või narkomaanidega jne jne arvestama peavad? Miks peaksid mittesuitsetajad tänaval või mujal teisi trajektoore/kohti valima, kui suitsetajad ise võiks oma suitsuhimu kuskil teistest eemal rahuldada. Samamoodi poleks ju raske mõneks minutiks teistest eemalduda...

Samas ma pole piisavalt naiivne, et uskuda, et alkoholism ja suitsetamine kuidagi väheneks, ikka tõusujoones läheb kõik.
On näha jah, kuidas see "Suitsetamine võib põhjustada surma" (sildid suitsupakkidel) vms ikka töötab...Ma lihtsalt arvan, et suitsetamine pole ühiskonnas piisavalt taunitud.
Ja ma ei kujuta küll ette, kuidas lahendada seda nn tegelikku probleemi liigse alkoholi tarvitamise, suitsetamise, narkomaania ja muu säärase taga.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas Soprano » 23. Mai 2009, 17:38

Pilt
Mul on sigar praktiliselt 24/7 hambus. Tavalised suitsud... Pilt
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re:

PostitusPostitas Forzelius » 13. Mai 2014, 23:38

Forza kirjutas:tahaks nende käest teada, kes suitsetavad, et mis mõnu te sellest saate peale selle, et saate raha tuulde loopida


indeed. tsitaat, mis on seisnud vastu ajatestile.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Suitsetamine!

PostitusPostitas kirsikap » 16. Mai 2014, 14:45

Ei suitseta. Proovisin e-sigaretti ja ei leidnud ka sellel mõtet 8)
kirsikap
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 10
Liitunud: 14. Mai 2014, 15:42

Eelmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist