Reisimine

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas HelinaM » 20. Juuli 2006, 23:17

Soomes paarkümmend korda, Lätis, Ameerikas kolm korda, Dominkaanis, Grand Ganaarias, Kanadas, Inglismaal ja Rootsis.
Kasutaja avatar
HelinaM
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 87
Liitunud: 08. Jaanuar 2006, 01:55
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas lostinthemist » 21. Juuli 2006, 00:57

2005/2006 (talvevaheaeg) olin kaks nädalat Tenerifel.. puhkamas.
Samas ka 2004/2005 (samuti talvevaheaeg) olin Egiptuses, täpsemalt Sharm el Sheik'is.
Muidu üldiselt olen veel käinud Venemaal, Soomes (4x), Lätis (2x), Rootsis ja Taanis.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas Forzelius » 21. Juuli 2006, 13:24

See suvi lähen veel Leetu ja Usasse...
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Robert » 21. Juuli 2006, 13:57

Forza kirjutas:See suvi lähen veel Leetu ja Usasse...


Kuhu sa usas täpsemalt lähed?
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 21. Juuli 2006, 18:18

Bostonisse...
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas crackhead » 10. Oktoober 2006, 11:53

Lõpuks ometi pääsen Novembris lõpuks esimest korda välismaale, minek on Tšehhi, Hispaaniasse ja Portugali.
Viimane vaadatud film: On Golden Pond 9/10
Viimane ostetud DVD: Blood Diamond 10/10

Pilt
Kasutaja avatar
crackhead
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1135
Liitunud: 04. Aprill 2005, 08:49
Asukoht: Hirvepark/Siselinna kalmistu/Varblane/Harju mägi

PostitusPostitas Weirdo » 10. Oktoober 2006, 15:53

Ma tean jah, et enamik on nii palju reisinud. Ma pole isegi ühegi Eesti saare peal käinud, kuigi iga aasta üritan minna... :$ Olen käinud Stockholmis. On olnud võimalust Venemaale, Lätti minna, kuid need maad pole huvi pakkunud.
Aga unistus on, et saaksin Prantsusmaal, Suurbritannias, USAs käia ja natuke põhjalikumalt, kui paari tüüpilist vaatamisvaarsust näha.
Minu unistuste linn Pariis on nähtud, lisaks veel Brüssel, Saksamaa, Läti, Leedu, Poola. (kolm viimast rohkem läbisõit).
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 10. Oktoober 2006, 23:25

ma olen käinud Vormsil, kus mu klassivend kunagi lähedal ühe laiu põlema pani nii et piirivalvekopter järgi pidi tulema sest varastatud paat oli ka põhja läinud. pärast öeldi et meie klassi inimesed Vormsile enam eluilmaski ei saa. aga näe, see suvi sai käidud ja ei küsitud kuksil pildiga dokusmenti.

Bretagne poolsaar prantsuses on läbi käidud, huvitavam ehk Mont Saint Michel mis mõõna ajal jääb vesiliivaväljade keskele ja muidu on saar. ja kus ümber lambaliha on iseenesest soolane, sest karjamaad on pool aega üle ujutatud.

siis Carnac, jeez, mul oli maailma pühapaikade atlas, ja mulle õudselt meeldis pilt Carnaci 12 km pikkustest kiviridadest, ja ma sain seal käia. kui rohutirtsud siristasid oli tunne et see tuleb kivide seest....

Pariisis on käidud mitu korda, aga ainus huvitav asi oli Cluny muuseum kus on Daami ja Ükssarviku vaibad. neid muudkui vahid... see on lihtsalt müstiliselt ilus. (muide esimeses potteri filmis oli üks daami ja ükssarviku vaip ühe kapi taga)

Oi, Venemaa - ma ei mäleta kõiki kohti, kus Vsevioviga sai käidud, aga mäletan et euroopa mõistes kiirteel oli jalg muda. või poolteist jalga.
Moskva, Novgorod, Pihkva, Vladimir, mingi 5 -6 väikest kloostriga kohta....se va patriarh kooserdas ühes kloostris parasjagu kui me seal olime, ütles eesti keeles tere. hiljem reis Peterburgi (kuramuse mustlasesunnikud, varganäod seal) aga linn oli parasjagu üsna üles kaevatud ja tellingutes kahjuks kui ma seal olin. olid need pidustused tulemas. Ja Kroonlinnas kus Läänemere veetaset mõõdetakse. ja muidugi Tsarskoje Selos ja Peterhofis (ehkki minge Õisu mõisa, mis on täpipealt samasuguse pargi planeeringuga kui Peterhof ainult purskaeve pole.)

London _ esimene kord 1996 ja nüüd see sügis, elu parimad reisid, fantastiliselt tore linn. eriti Soho öösi kell 3.

Edinburgh - ärge hakake sadamasse minema jalgsi kuigi jube ilus vaade üle lahe, sinna 3km me ei teadnud tagasi hotelli kell 4 hommik, hirmus jube, laulsime täiest kõrist et julgem oleks, ainult 3 väetit tütarlast ja karjakaupa karvaseid šoti jotasid. aga seal oli Sherlock Holmesi skulptuur. umbes paarikümnes linnas või külas käisime Sotimaal, ja ühes viskitehases.

Soome põnevamaid kohti on Savonlinna, ooperifestivalil kui isa mõned suved tagasi sai tasuta pääsmeid, 600 km Helsingist, jube p....häda, aga perkele Soome kus ühel pool sirge graniitkalju teisel pool järverand, ei saa metsapeatustki teha. Olavinlinna on jube koht eriti prooviruumid, ilus aga seal kummitab ja võib tont teab mis kurja külmetuse ja igasugu muid kahtlasi kurguhaigusi saada.

Lõuna -Rootsi, seal ma vist olin eelmises elus imelik, kõik oli nii tuttav kuidagi, aga samas jube kurb, ju mind lõid mingid viikinginolgid maha 700 aasta eest.

Taani, läbisõit.

Belgia, Brüssel, nojah. üsna igav.

Amsterdam oimaitaha sest mõeldagi. aga oli parajasti purjekate festivali aeg. ja maailma üks ilusamaid ilusaid tulestikke.

Köln, ja loomulikult nagu igal pool, kirikutornid tellingutes kui ma seal olin. aga šokolaadimuuseum !!!!!! ossaissake. hirsmad tünnid šokolaadi, kuuma šokolaadi.

Hamburg, hello, tuttav lennukiehitaja seal. Veinikeldri mind tiriti mind põrmugi ei huvitanud.

Lübeck, noh see on üsna nagu Tallinn, pole eriti eksootiline. ainult pidalitõbiste varjupaik, kunagine võibolla.

Viin - tahan tagasi, tahan tagasi!!!!!!!!! Pargid, ma lihtsalt amore need pargi, need on võimatult head pargid. kohvi ka oli hea.

Salzburg, Mozarti sünnilinn - ei näinud seda piisavalt, mingi seminar oli 125 meetrit mäe otsas ja trepil mis kohe kaljuserval pold ajutiselt käsipuud selle suure hirmu peale ei mäleta muud kui et palju magnooliapuid oli, need võiks eestis ka olla kui ainult kasvaks.

Läti loomulikult, kui Lõuna eestis 2 nädalt külas olime siis tuli seal Apes kogu aeg poes käia sest tolles kandis eesti pool pold poodi. Valmiera, cesis, Riia muidugi vene ajal vähemalt korda 15. Riia loomaaed peaks maksma meile jõuhobu toiduraha tagasi oma 45 sepikut lendas sinna ikka.

Eestis olen käinud nt. Ruhnus, Piirissaarel mis haiseb sibulast, ja Paganamaal kus mets möirgab. aga seda ma ei ütle kus eestis kõige rohkem kukeseeni kasvab raudselt iga aastal.
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas stefu » 24. Juuni 2007, 17:07

  1. Küprosel
  2. Itaalias
  3. Vatikanis
  4. Lätis 2 korda
  5. Prantsusmaal
  6. Hispaanias
  7. Korful (Kreeka saar Albaania ranniku ääres)
  8. Rootsis
  9. ja Soomes mitu korda
PiltPilt
Kasutaja avatar
stefu
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 206
Liitunud: 19. Aprill 2006, 15:55
Asukoht: Tabasalu

PostitusPostitas jenskaidar » 24. Juuni 2007, 19:35

1.Eesti
2.Soome
3.Rootsi
4.Läti
5.Leedu
6.Poola
7.Slovakkia
8.Ungari
9.Venemaa
10.Kunagi väga väiksena Kanada

4;5;6 kohe mitu korda
jenskaidar
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 177
Liitunud: 07. Mai 2007, 15:08

PostitusPostitas Karruke » 24. Juuni 2007, 20:17

irw...ma olen ainult väljaspool eestit soomes käinud :pööritus:
Kasutaja avatar
Karruke
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 54
Liitunud: 12. Juuni 2007, 15:02

PostitusPostitas simpson » 24. Juuni 2007, 21:26

1.Eesti
2.Soome 2x
3.Läti
4.Venemaa
30 Days of Night 5/10
simpson
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 131
Liitunud: 23. Märts 2007, 13:02

PostitusPostitas Peata Ratsanik » 24. Juuni 2007, 21:44

Väljaspool Eestit:

1. Soome
2. Venemaa
3. Läti
4. Leedu
5. Inglismaa
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2036
Liitunud: 02. Märts 2005, 19:30

PostitusPostitas Nowitzki » 24. Juuni 2007, 22:14

Väljaspool Eestit:


Soome(liiga palju kordi et mäletada mitu neid on)
Rootsi
Norra
Läti
Taani
Saksamaa
Leedu
Nowitzki
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1147
Liitunud: 30. Märts 2007, 19:28
Asukoht: Soome,Kotka

PostitusPostitas Forzelius » 24. Juuni 2007, 22:24

Väljaspool Eestit:

Läti
Leedu
Soome
Rootsi
Poola
Saksamaa
Austria
Šveits
Lichentstein
San Marino
Vatikan
Itaalia
Türgi
Kreeka
USA
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist

cron