Küsimus Amazon.com kohta

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas eerik » 15. Märts 2008, 14:49

albski kirjutas:tellisin t-särgi inglismaalt hind 500.- tuli ilusti kohale, mingit jama ei olnud midagi juurde ei pidanud maksma (polnud küll ebay ega amazon) kuid protseduurid on samad.

Euroopa Liidu siseselt ei tulegi midagi juurde. EU väliselt tollimaks ja riik tahab ka vist oma 18 protsenti saada. Aga see on siis, kui kauba väärtus ületab 20 eurot.

Amazonist tellides võib väga kindel olla, eBayst tellides tuleb vaadata müüja statistikat ja kommentaare.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas .Raimz. » 15. Märts 2008, 23:23

Kauppa tellima hakates on vaja täita selline ankeet, mis tekitas minus kohe mõne küsimuse.

http://public.fotki.com/Raimz/erinevad- ... itled.html

1. Kas Address Line 1. on see kuhu tuleb panna tänava nimi?
2. Kas Address Line 2. on see kuhu tuleb panna maja number?
3. State/Province/Regioni Eestis pole kas see jääb siis tühjaks?
4. Kas nende brauser täpitähti näeb, ehk siis Kas kirjutada linnaks PÄRNU või PARNU, on sellel mingit vahet paki kohalejõudmisel?
[huddled in an air vent, John pulls out his lighter, flicks it on, and recalls his wife's invitation] "Come out to the coast, we'll get together, have a few laughs...”
Kasutaja avatar
.Raimz.
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 116
Liitunud: 24. Veebruar 2008, 14:39

PostitusPostitas Cochrane » 15. Märts 2008, 23:40

See peaks vast selgitama
http://cochrane.planet.ee/amazonaadress.jpg
Järvamaa on mul ka tegelikult sedasi sisestatud (siit vastus täpitähtedele), muud andmed panin siinnäitamiseks lambist.

Muidugi see on eramajas. Siis paned Line 1 alla Tänav Majanumber ja kõik, aga kui kortermajas elad siis Line 2 alla ilmselt korteri number ka.
Põhiliselt on Amazoni jaoks ilmselt kõige tähtsam, et asi eestisse saata, õige linna/küla ja tänava/majanumbri leidmine on juba kohaliku postiteenuse asi.

Mainiks veel, et kui end kord ühel Amazoni lehel ära registreerid, saad teistesse sama meiliaadressi ja salasõnaga sisse logida ja aadressi ei pea ka uuesti sisestama. Registreerisin USA omas ja sain ilusti inglise ja saksa omasse sisse. Teistes pole proovinud, kuid oletan, et on sama.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas eerik » 16. Märts 2008, 00:01

Cochrane kirjutas:Ühispanga U-kaart sobib maksmiseks hästi, reaalset krediitkaarti ei ole siis vaja.

Muuseas kumbagi neist enam sellise nimega ei eksisteeri. On SEB ja Virtuaalkaart. ;-)
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas .Raimz. » 16. Märts 2008, 15:08

Tegin siis tellimuse ära. Arvatatav kauba saabumise aeg on Märts 28 kuni Mai 6. Eks siis näeb kui kiiresti kaup kohale jõuab ja kas kõik on korras. Vaatasin juba veel mõned asjad välja aga tellin need alles siis kui esimene tellimus kohale on jõudnud. Aitäh Cochrane´ile kellest oli väga palju abi kauba tellimisel.
[huddled in an air vent, John pulls out his lighter, flicks it on, and recalls his wife's invitation] "Come out to the coast, we'll get together, have a few laughs...”
Kasutaja avatar
.Raimz.
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 116
Liitunud: 24. Veebruar 2008, 14:39

PostitusPostitas Chras » 06. Aprill 2008, 21:09

tahan tellida Amazon.com-st paar toodet, lisan nad shopping cart-i, ja mis ma edasi pean tegema, kas ma pean sinna kõigepealt konto tegema, ja kuidas ma maksta saan? palju saatmistasu on, ja kaua kaup kohale tuleb?
Chras
Registreerimata kasutaja
Registreerimata kasutaja
 

PostitusPostitas Chras » 06. Aprill 2008, 21:49

http://www.amazon.com/Apple-iPod-touch- ... p_ob_title

kas keegi teeks mulle lollile selgeks palju selline asi mulle maksma läheks?
Chras
Registreerimata kasutaja
Registreerimata kasutaja
 

PostitusPostitas hau » 06. Aprill 2008, 21:58

*** We're sorry. This item can't be shipped to your selected destination. You may either change the shipping address or delete the item from your order by changing its quantity to 0 and clicking the update button below. ( See geographical restrictions.) ***

et jah, ma proovisin enda kasutajaga postikulu uurida, aga ütles hoopiski, et ei saagi tellida.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Chras » 06. Aprill 2008, 22:04

väga viis siis :S:S:S:S
mille järgi seda määratakse kuhu saadetakse jn?
Chras
Registreerimata kasutaja
Registreerimata kasutaja
 

PostitusPostitas .Raimz. » 10. Aprill 2008, 16:26

Vaata seal all on ju kirjas, et Shipping on ainult U.S. sisene. Proovi Amazoni UK versioonist sealt saab kindlasti tellida, kui toode olemas on.
[huddled in an air vent, John pulls out his lighter, flicks it on, and recalls his wife's invitation] "Come out to the coast, we'll get together, have a few laughs...”
Kasutaja avatar
.Raimz.
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 116
Liitunud: 24. Veebruar 2008, 14:39

Eelmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 61 külalist