Mängukogu

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Soprano » 28. August 2008, 14:54

Hülss kirjutas:Küsiks ka, kui juba siin postitan, et paljud teist kasutavad Steami ?

Mu sõbral on Steam'i konto. Ta on ostnud paar mängu ka sealt. Tahtsin mõni aeg tagasi Valve uut mängu Portal'it mängida ja siis logisin sõbra andmetega sisse. Väga hea mäng muide.
Pole mängude koguja, aga Steam tundub jah hea asi olevat. See Audiosurf käis ka Steam'i kaudu. Demo vähemalt.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Flacko » 28. August 2008, 15:31

Mina ei kasuta steami kuna mulle meeldib omada ikka füüsiliselt seda mängu, koos karbi ja manualiga mida on uhke omada oma mänguriiulis :) Rohkem konsoolitar olen, PCd pole sellised mis mänge hästi jookseksid ning pole minu maitsele ka midagi peale SPORE. Ja see installimine on ka üks mõttetu asi, mis mulle ei meeldi. Mul arvutid rohkem töötegemiseks. AInult Wii VC ja Xbox Arcade on ainukesed kohad, kus mul virtuaalset mänge, suurem osa ikka füüsiliselt mu riiulis
Nutty Female Gamer, SO Nutty, So Crazy!
Kasutaja avatar
Flacko
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 40
Liitunud: 25. August 2008, 21:56

PostitusPostitas Hülss » 28. August 2008, 16:29

Soprano kirjutas:Tahtsin mõni aeg tagasi Valve uut mängu Portal'it mängida ja siis logisin sõbra andmetega sisse. Väga hea mäng muide.
Pole mängude koguja, aga Steam tundub jah hea asi olevat. See Audiosurf käis ka Steam'i kaudu. Demo vähemalt.


Portal on siga hea indeed, aga lühikese võitu kahjuks. See ka üks naljakamaid mänge, mida kunagi mänginud. :))

Ma pole mängude koguja per se, aga kui vähegi üleliigset raha vedeleb, siis ostan kas mingi filmi, mängu või muusikaplaadi. Kõiki kolme on omajagu kogunenud aastatega.

Audiosurf on ka hea pela, kuigi mängin teda harva. See jah ainult Steami kaudu saadaval. Audiosurf'i tegi valmis Dylan Fitterer üksinda ja tänu Steam'ile on mees nüüd miljonär. :))

Flacko kirjutas:Mina ei kasuta steami kuna mulle meeldib omada ikka füüsiliselt seda mängu, koos karbi ja manualiga mida on uhke omada oma mänguriiulis :) Rohkem konsoolitar olen, PCd pole sellised mis mänge hästi jookseksid ning pole minu maitsele ka midagi peale SPORE. Ja see installimine on ka üks mõttetu asi, mis mulle ei meeldi. Mul arvutid rohkem töötegemiseks. AInult Wii VC ja Xbox Arcade on ainukesed kohad, kus mul virtuaalset mänge, suurem osa ikka füüsiliselt mu riiulis


See täiesti mõistetav, tundsin ka ise kunagi niimoodi. Riiulitel jäi aga ruumi väheks ja neid manuale ma nagunii kunagi ei lugenud. Kui mäng on Steamis saadaval siis ostan alati sealt, sest kui ta minu kontole registreeritud, siis ma ei pea enam teda kunagi plaadilt installima.

Vinge oleks aga omada Diablo II Collector's Edition'it ja vana Half-Life'i originaalpakendis. Kadestan inimesi kellel on olemas minu lemmikmängud vanades pakendites. :(

Mängud, mis aga Steami ei tule kunagi, nt. Diablo III, siis need ostan muidugi karbis. GTA IV ostan ka tõenäoliselt poest, isegi kui ta Steami hiljem tuleb.

Flacko, soovitan sul osta Portal: Still Alive, mis pidi selle aasta lõpuks tulema Xbox Arcade'i. ;-)
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Flacko » 28. August 2008, 18:09

Pean enne xboxi saama et seda teha, kuna mul Xbox RroDis arrgh. Endal on aga imekombel Diablo I leitud :D
Nutty Female Gamer, SO Nutty, So Crazy!
Kasutaja avatar
Flacko
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 40
Liitunud: 25. August 2008, 21:56

PostitusPostitas kbong » 28. August 2008, 18:54

Ma kasutasin ka seda Steami mõnda aega kuna oli Team Fortress 2 tasuta nädalavahetus, siis proovisin nii-öelda. Nüüd on plaanis ka mäng muretseda ja seda arvatavasti läbi Steami, kuna seal saab ikka väga soliidse hinnaga selle - 20 dollarit.

TF2 ise aga on selle aasta kõige parem online shooter kindlasti. Soovitan proovida kui sellest pseudorealismist on kopp ees...
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Hülss » 28. August 2008, 19:13

kbong kirjutas:Ma kasutasin ka seda Steami mõnda aega kuna oli Team Fortress 2 tasuta nädalavahetus, siis proovisin nii-öelda. Nüüd on plaanis ka mäng muretseda ja seda arvatavasti läbi Steami, kuna seal saab ikka väga soliidse hinnaga selle - 20 dollarit.

TF2 ise aga on selle aasta kõige parem online shooter kindlasti. Soovitan proovida kui sellest pseudorealismist on kopp ees...


TF2 tuli mulle Orange Box'iga kaasa, seda olen mänginud natuke. Nüüd on kõik mängud ka eraldi müügil. Mängisin mõned nädalad TF2'te, aga siis kadus huvi. Mitte, et ta halb mäng oleks, seda kindlasti mitte, aga mingil põhjusel online shooteritest on siiani ainult Day of Defeat külge jäänud. Left 4 Dead pakub aga räigelt huvi, mille ka tõenäoliselt ostan.

Ja PC TF2 on ka sel põhjusel hea, et kõik update'id on tasuta, samas kui X360 omanikud peavad selle eest varsti maksma, kui nad seda tahavad. Veel üks põhjus miks Valve on parim, sest kõikide nende mängude update'id on tasuta pärast mängu ostmist. TF2 on saanud ropul hulgal uuendusi sellest saadik, kui ta eelmine aasta välja tuli.

Kuna Valve on ise oma mängude levitaja läbi Steami, siis selletõttu on ka hind tunduvalt odavam, kui poest ostes. Pole vaja maksta levitajale, kes hinda kergitab ja ka kohalike poodide protsent jääb välja. :)

EDIT:

Kusjuures mul on üks TF2'e Guest Pass. Kui tahad, siis võin sulle ta saata, sest mul sõpradest pole keegi huvitatud.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas kbong » 28. August 2008, 19:43

Kusjuures mul on üks TF2'e Guest Pass. Kui tahad, siis võin sulle ta saata, sest mul sõpradest pole keegi huvitatud.


Olen rohkem kui huvitatud! :)
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Hülss » 28. August 2008, 19:45

kbong kirjutas:
Kusjuures mul on üks TF2'e Guest Pass. Kui tahad, siis võin sulle ta saata, sest mul sõpradest pole keegi huvitatud.


Olen rohkem kui huvitatud! :)


Sellisel juhul anna mulle oma email ja saadan teele. ;-)
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas kbong » 28. August 2008, 19:46

Profiilis olemas muidu: ollkoll@hotmail.com

EDIT: Danke schön! Hea, nüüd vabad päevad vähemalt sisustatud... :)
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Hülss » 28. August 2008, 19:53

kbong kirjutas:Profiilis olemas muidu: ollkoll@hotmail.com


Saatsin teele. Ma ei tea kaua sellega mängida saab, aga tõenäoliselt on see 1 või 2 päeva hetkest, kui mängu hakkad downloadima.

Igatahes head pelamist. ;-)

EDIT: Võta heaks.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 28. August 2008, 19:56

Steam on muidu hea asi, ainult kahju on sellest, et minu acc enam korralikult ei t88ta. Viskab v2lja ja ei otsi korralikult servereid Cs-is. See pole nii ainult minu arvutis, olen seda kolmes erinevas proovinud..
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Hülss » 28. August 2008, 20:03

Forza kirjutas:Steam on muidu hea asi, ainult kahju on sellest, et minu acc enam korralikult ei t88ta. Viskab v2lja ja ei otsi korralikult servereid Cs-is. See pole nii ainult minu arvutis, olen seda kolmes erinevas proovinud..


Kõlab imelikult. Enamus väiksemad probleemid lahendab ClientRegistry.blob faili kustutamine Steami folderi alt, aga kui kolmes arvutis sama jama, siis on raske öelda, mis võib põhjuseks olla.

Siit saad rohkem abi, minu teadmised on kahjuks suhteliselt piiratud selles vallas:
http://forums.steampowered.com/forums/f ... dfb0d&f=17

EDIT:

Kas kõik on ikka legaalne ? Muidu ei soovita seal foorumis postitada. :))
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas kbong » 28. August 2008, 20:04

Hülss kirjutas:
kbong kirjutas:Profiilis olemas muidu: ollkoll@hotmail.com


Saatsin teele. Ma ei tea kaua sellega mängida saab, aga tõenäoliselt on see 1 või 2 päeva hetkest, kui mängu hakkad downloadima.

Igatahes head pelamist. ;-)

EDIT: Võta heaks.


3 päevane on see.
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Hülss » 28. August 2008, 20:08

kbong kirjutas:3 päevane on see.


Mykke bro. 8)
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Soprano » 30. August 2008, 22:42

hau tahtis teada mõndasid Frets on Fire skoore. Ega mul millegi üle uhkust tunda pole, aga tegin täna mõned:

Black Sabbath - Iron Man - 117202 (Easy)
Black Sabbath - Paranoid - 93311 (Easy)
Black Sabbath - War Pigs - 155262 (Easy)
Guns N' Roses - Sweet Child O' Mine - 183608 (Easy)
Guns N' Roses - Welcome to the Jungle - 149971 (Easy)
Metallica - Whiskey in the Jar - 156666 (Medium)
Rage Against the Machine - Killing in the Name - 206082 (Easy)
Van Halen - You Really Got Me - 77357 (Easy)

Kui mõne üle mängid, siis anna teada, teen paremini. ;-)
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 66 külalist