Raamatukogu

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

Raamatukogu

PostitusPostitas Cochrane » 29. August 2007, 21:22

Prooviks siis ka sellist nimekirja teha. Pange siis siia nimekirjad oma raamatukogudest. Et asi liiga pikaks ei veniks, siis piirduge siiski raamatutega, mida konkreetselt kogute (minu puhul ulmekirjandus) või raamatud, mis teil on ja teile meeldivad. Kõiki majas leiduvaid raamatuid pole vast vaja.
Minu ulmekirjanduse kogu asub siin:
http://cochrane.planet.ee/ULMERAAMAT.html
Kokku hetkel 36 eestikeelset, 9 inglisekeelset ja 14 saksakeelset.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas KiiZ » 29. August 2007, 21:29

ise ei kogugi eriti , aga kodus on tuhandeid raamatuid ja mitmeid seeriaid. Märkimisväärseim neist on arvatavasti 'Seiklusjutte Maalt ja Merelt' originaalseeria, mida isegi innukalt loen. Isa koguga on tegemist. Ja kõik raamatud on olemas sellest seeriast.
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas albski » 29. August 2007, 21:42

palju neid on seal kokku, mul on ka sellest seeriast aga pole kindel kas kõik.
albski
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 219
Liitunud: 20. Jaanuar 2007, 23:34
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas KiiZ » 29. August 2007, 22:02

53 tükki peaks olema
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas kigents » 30. August 2007, 00:43

jeah mul on üks raamat "Peata Ratsanik" :P
kigents
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 741
Liitunud: 02. Jaanuar 2007, 17:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Risko » 30. August 2007, 16:33

Ise olen ostnud ainult 3 raamatut, millest kõigist on kunagi filmid saanud: Thin Red Line, Children of Men ja War of The Worlds. Plaanis osta veel American Psycho ja Fight Club.

Harry Potteri raamatud ka kõik olemas, mõned isegi kahes keeles, aga ärme sellest räägi irw.
Kasutaja avatar
Risko
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 218
Liitunud: 20. Juuni 2007, 23:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Pixie » 31. August 2007, 23:26

Ma ise raamatuid ei kogu ega loe ka väga tihti.
Mul on mõned toredad inimesed,kes varustavad mind raamatutega.
1 töötab raamatupoes ja teine tassib mulle millegi pärast EP raamatuid. :pööritus:
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Jolt » 01. September 2007, 01:33

OT:Kahetsusväärne... ma olen elu jooksul kohanud lihtsalt liiga palju inimesi, kes uhkustavad sellega, et pole elu jooksul mitte ühtegi raamatut läbilugenud, ja on keskkoolist läbi saanud või miskit muud sarnast, argumendid on sellelaadsed, et "kuidas sa saad raamatut nautida, kui neljanda lehekülje juures ei mäleta sa ju enam, et millest seal alguses juttugi oli". Ja seetõttu tunnen kaasa kõigile inimestele, kes julgevad avalikult kuulutada, et nad raamatuid ei loe.

Ise ma suurem asi raamatukoguja ei ole, külastan Keskraamatukogu üle kolme nädala ja võtan tavaliselt kaks raamatu, mis selle aja jooksul üritan läbilugeda.
Aga olen juba mõelnud teatud raamatute ostmisele ja see käiks eelkõige autorite järgi - ASIMOV, BRADBURY, VONNEGUT, BULGAKOV ja nii mõnedki üksikteosed. Liikide poolest ennekõike ulme ja siis lihtsalt poolfilosoofilised romaanid.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Pixie » 01. September 2007, 12:05

Mul käib lugemine pigem hooti.
Mingi aeg oli peal noorsookirjanduse hullustus; Ann'i raamatud, "Mängult on päriselt" jne.
Ma tõsiselt ei kannata pakse romaane. Üle 100 või isegi kuni 200 lk on veel mõeldav.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 01. September 2007, 14:06

jeekum speekum kes neid jõuab kokku arvata, kui vaatan valget riiulit, noh, 7 vahet, igas topelt raamatuid, ütleme 80 kuni 90 tükki ühes vahes see on 600, pruun riiul, raamatud 4 vahes igatepidi, ütleme 350, pluss mu laste luuleraamatute kollektsioon 220 umbes, pluss suur riiul, entsüklupiidjad ja elulood ja sõnaraamatud on kah ca 250, ja siis on veel kuskil 70 - 80 taskuformaadis raamatut ja Viljandis on osa mu raamatuid nagu laste- juturaamatud (kogun illustratsioonide pärast, eesti tippgraafikud ) mida võib olla ca 160, ja siis Hunteri raamatud siin laua pial, praegu ainult 5 tk.
no palju sai.
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

Re: Raamatukogu

PostitusPostitas CM-Girl » 12. Veebruar 2016, 00:36

Elulooraamatud - Eelistatumad on raamatud muusikutest või filmitegijatest (näitlejad / lavastajad)
Armastusromaanid - Harlequini seeriast on raamatuid kõige rohkem. Kunagi sai ostetuid neid raamatuid täishinnaga, nüüd pigem ostan neid siis kui soodukad. Cartlandi raamatuid on ka omajagu.

Plaan on hankida endale "Seiklusjutte maalt ja merelt" seeria.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Raamatukogu

PostitusPostitas Forzelius » 12. Veebruar 2016, 03:52

CM-Girl kirjutas:Plaan on hankida endale "Seiklusjutte maalt ja merelt" seeria.


Heh, olen oma vanaisalt aastaid noolinud seda. Meil selline musta huumoriga jutt olnud, et pärandab mulle need.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Raamatukogu

PostitusPostitas Rasmus » 12. Veebruar 2016, 17:43

Kas "Seiklusjutte maalt ja merelt" seeria ei koosne mitte umbes sajast raamatust?

Nimekirja koostada ei viitsi, nii et lähen lihtsama vastupanu teed ja panen pildi.
Spoiler :
Pilt

Pilti täissuuruses uurides peaksid pealkirjad ka näha olema. Minu enda panust on kõige tugevamalt tunda alt teise ja kolmanda riiuli vasakus ääres ja neljanda keskosas. Ülejäänud on suuremas osas ema ja isa omad, ehkki ma kahtlen, et nemadki neid kunagi lugenud on - pigem lihtsalt oma vanemate käest mingil moel kaasa saanud. Loodan kunagi jõuda ka sinnamaale, et terve riiul on täis loetud raamatuid, aga hetkel on isegi minu enda ostud vähemalt 30% ulatuses lugemata. "The Disaster Artist" ei kvalifitseeru, see on tegelikult Jazi oma.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Raamatukogu

PostitusPostitas Forzelius » 12. Veebruar 2016, 23:44

100 raamatut küll polnud imo. Ja isegi kui on, siis raamatukogu ongi midagi suurt ju.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22


Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist