Edgar Savisaar sai tänaval peksa

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

Edgar Savisaar sai tänaval peksa

PostitusPostitas näks » 01. Aprill 2007, 10:35

Quote from epl :


Eile õhtul kella poole 7 paiku kõndis tulevane Tallinna linnapea Edgar Savisaar vanalinnast, Stenbocki majast parkla poole oma auto järele. Äkki hüppasid nurga tagant välja 5 vene keelt kõnelevat noormeest, kes kandsid metallist külmrelvasid ning lõid oma ohvri pikali. "Tänav oli suhteliselt inimtühi ja nad tulid nii järsku," sõnas Edgar Savisaar, hääl värisedes, pressile. Tegelikult on see aprillinali, kuid kui keegi kavatseb kohe lõpuni kerida, seda eeldades, siis teeks neile väikese tünga. Edgar Savisaar sai näkku kaks sügavat haava, ta vasak jalg oli muljutud ja kaks ribi murdunud. Politsei pole veel kurjategijaid leidnud. Kõigil, kes märkasid antud kellaajal Pikal tänaval kahtlast kampa ringi jõlkumas, palub Eesti Politsei hädaabitelefonil märku anda.


Päris hea :pööritus:
näks
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 71
Liitunud: 18. Veebruar 2007, 17:43
Asukoht: Asukoht: Asukoht: Asukoht:

PostitusPostitas hau » 01. Aprill 2007, 10:51

head esimest aprilli
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas DjD » 01. Aprill 2007, 10:53

hiihiiii :D
minu poolt ka iad nalja teile ;)
DjD
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 292
Liitunud: 27. Jaanuar 2006, 18:42

PostitusPostitas Milenko » 01. Aprill 2007, 11:01

:)) palju 6nne!
Kasutaja avatar
Milenko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 626
Liitunud: 28. Juuli 2006, 01:45

PostitusPostitas crackhead » 01. Aprill 2007, 11:08

Jäin juba uskuma :D
Viimane vaadatud film: On Golden Pond 9/10
Viimane ostetud DVD: Blood Diamond 10/10

Pilt
Kasutaja avatar
crackhead
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1135
Liitunud: 04. Aprill 2005, 08:49
Asukoht: Hirvepark/Siselinna kalmistu/Varblane/Harju mägi

PostitusPostitas TripoDGrupp » 01. Aprill 2007, 11:29

Näh :vihane: .....nii ei tohi ma juba nii lootsin..... oleksid võinud selle aprillinalja teema sinna loo lõppu panna mitte vahele :pööritus: ....aga jh ma juba mõtlesin et kuna Savisaarel Venelastest pooldajaid oli palju siis ei saand ma aru miks venelased talle kallale tulid aga jh.....
Vänge nali :D
Kirjutame,Teostame,Monteerime!!!
TripoDGrupp
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 28
Liitunud: 21. November 2006, 09:37
Asukoht: Haapsalu

PostitusPostitas trintsu111 » 01. Aprill 2007, 14:25

irw kui ma seda siin kugesin siis juba suu kiskus vaikselt muigele.......
aga siis lugesin kommentaare ja sain aru et täna on ju 1 aprill :D
trintsu111
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 318
Liitunud: 23. September 2006, 16:52

PostitusPostitas Forzelius » 01. Aprill 2007, 17:00

Nii kui nägin, et kuupäev on esimene aprill, tabasin ära. Head 1.st aprilli kõigile...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Weirdo » 01. Aprill 2007, 19:04

Ma olin piisavalt idioot, et pealkirjast mitte aru saada alguses, et tegu on aprillinaljaga. Lugesin ette ka teistele kodus, kuni paar sõna sai loetud ning taipasin, et aprill! aprill!! Seega sai tünga peale minu ka veel teisi inimesi.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas Forzelius » 01. Aprill 2007, 19:12

Siin üks huvitav uudis veel, jalgpallihuvilistele:

Teddy Sheringham liitub FC Floraga

Inglismaa koondise endiste aegade täht Teddy Sheringham liitub suvel FC Floraga. Homme, 2. aprillil 41. sünnipäeva tähistav West ham Unitedi ründaja leping lõppeb 30. juunil ning juba varem oli teada, et Londoni klubi talle uut kontrahti ei paku. Kõigi eelduste kohaselt saabub Sheringham Eestisse 20. mail ning ei ole välistatud, et ta osaleb 26. mail peetavas liigakohtumises Viljandi JK Tuleviku vastu. Esialgsete plaanide kohaselt mängib ta Floras hooaja lõpuni.

FC Flora koosseis on väga noor ning leiti, et meeskond vajab Eesti meistritiitli võitmiseks kogenud ründajat. Sheringham on vaatamata oma vanusele suurepärases kehalises vormis ning seda tõestab ka see, et ta mängib Inglismaa kõrgliigas. Hiljuti oli veteranründajast huvitatud ka Austraalia meeskond FC Sydney, kuid nemad leidsid, et sealne kliima võiks Sheringhami mänguvormile halvasti mõjuda. Sheringhamilt endalt polnud võimalust kommentaari saada, kuid mängija agendi Barry Neville sõnul otsustas tema klient Eesti kasuks eelkõige seetõtu, et soovib oma karjääri lõpetada mujal kui Inglismaal.

"Kui kuulsime, et Sydney teda siiski ei soovi, olime mõistagi pettunud, kuid Eestist võeti meiega ühendust ning pärast mõningast mõtlemist oli Teddy Flora pakutuga nõus. Palgas polnud tema jaoks küsimus, ta on pika karjääri jooksul juba piisavalt teeninud. 1985. aastal mängis ta laenulepingu alusel edukalt Djurgårdens'is, seega soovis ta veel korra välismaal mängida," kommenteeris Neville. "Ta on Eesti kohta palju uurinud ning ootab väga sealses liigas mängimist," jätkas mängija agent. Ka Florast ei õnnestunud kommentaari saada, kuid uudis valmistab rõõmu ka konkurentidele. "Ma olen tohutult rahul, et selline mees Eesti liigasse mängima tuleb, usun, et publiku vähene huvi kaob nüüd korstnasse," kommenteeris uudist tundmatuks jääda soovinud rivaalklubi liige.

41-aastaseks saav Sheringham on vanim väljakumängija, kes Premier League'is platsil käinud, samuti on ta vanim väravalööja. Sheringham on pika karjääri jooksul mänginud Millwallis (1984-1991), Nottingham Forestis (1991-1992), Tottenham Hotspuris (1992-1997 ja 2001-2003), Manchester Unitedis (1997-2001), Portsmouthis (2003-2004) ning aastast 2004 West Hamis. Inglismaa koondist esindas ründaja 51 korral ning lõi 11 väravat.

SPORTNET


:):)
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas hau » 01. Aprill 2007, 19:30

selliseid uudiseid käis ka läbi:


Brad Pitt quits acting; concentrate on family

Brad Bird will direct a live-action JOHN CARTER OF MARS for Pixar, set for release in 2009.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 01. Aprill 2007, 19:55

hau kirjutas:selliseid uudiseid käis ka läbi:


Brad Pitt quits acting; concentrate on family

Brad Bird will direct a live-action JOHN CARTER OF MARS for Pixar, set for release in 2009.


Hihi:) Päris hea...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Milenko » 03. Aprill 2007, 01:19

TripoDGrupp kirjutas:Näh :vihane: .....nii ei tohi ma juba nii lootsin.....


Kuidas sa yldse saad sellist asja loota? :?
Kasutaja avatar
Milenko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 626
Liitunud: 28. Juuli 2006, 01:45


Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 66 külalist