Riigikogu valimised 2007

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas DjD » 05. Märts 2007, 04:53

tundub, et siin on ikke nö normaalsed inimesed, kes ikke teavad keda valida ja miks valida (Y)

Näiteks käisin sõbraga valimas ja see valis Riisalu (K nagu kohuke), kui küsisime tema käest, et miks tema, sis vastas selle peale, et ah see oli ainuke keda ma teadsin . See näitab seda, keskerakonna igatepidi läbinähtav jama ikkagist töötab :P õnneks küll ei saanud naad enamust riigikogus :)

ise alguses arvasin, et valin IRL`i aga minu valimisjaoskonnas polnud, kedagi sellist, keda oleks teadnud ja siis valisin Oravad ja Ansipi :P kuna peaministrina ta tundus arukas ja mõtlev inimene olevat ja kui riigis oli midagi valesti siis ta ikke suunas sellele tähelepanu ja ütles välja ka oma arvamuse :P

:)
DjD
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 292
Liitunud: 27. Jaanuar 2006, 18:42

PostitusPostitas Kaido » 05. Märts 2007, 14:49

rahul olen sellega, et Reform Keskerakonnale ära tegi. IRL oleks võind aga rohkem hääli saada..
Rohelised üllatasid ka positiivselt
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas Forzelius » 05. Märts 2007, 16:53

Kaido kirjutas:rahul olen sellega, et Reform Keskerakonnale ära tegi. IRL oleks võind aga rohkem hääli saada..


Seda küll, ainuke normaalne erakond Eestis...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Sepateus » 05. Märts 2007, 17:50

Nii nagu enamik normaalseid eestimaa inimesi (va. venelased ja penskarid) ei suuda ma taluda seda kr...i Keskerakonna võimutsemist. Tavaliselt olen andnud oma hääle just Reformierakonnale, kuid seekord ei saanud ma neid eriti valida. Esimene põhjus on hr. Ligi, kes on koos reformierakonnaga hakanud ajama tõeliselt ajalagedat kaitsepoliitikat oma palgaarmeega, lisaks toimus selle aasta alguses Kaitsejõududes tohutu palgareform selle vahega, et palk mis pidi tõusma 15% tõusis väiksema auastmega tegelastel vist umbes 2-2,8%. Lisaks veel, et olen Ansipit juba Tartu linnapeast alates toetanud, kuid nüüd on isegi tema hakanud ajama tõeliselt utoopilist rahapoliitikat. Kahju.
Seega valisin Sotsiaaldemokraate.
Hea on, et kesikud valimisi ei võitnud. Nüüd tuleb siis oodata kellega oravad koalitsiooni moodustavad. Neil on kokku kolm varianti ja uudiseid on vast kõik lugenud. Loodan, et parempoolsed parteid suudavad koos tööd teha ning kesikud jäävad opositsiooni.
Lisaks veel niipalju, et need inimesed kes ei käi valimas ärgu kritiseerigu ka poliitikuid ning kui eestlased käiksid rohkem valimas siis jääb kesikutele lihtsalt vähem hääli. Iga hääl loeb ning kui arvate, et poliitikud ajavad nagunii pappi oma tasku siis valige see, kes seda lihtsalt vähem teeb. Valige siis halvast valikust vähim halvem.
si vis pacem para bellum
Kasutaja avatar
Sepateus
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 221
Liitunud: 15. September 2006, 20:22
Asukoht: tartu

PostitusPostitas Priit » 05. Märts 2007, 17:58

Sepateus kirjutas: Lisaks veel niipalju, et need inimesed kes ei käi valimas ärgu kritiseerigu ka poliitikuid ning kui eestlased käiksid rohkem valimas siis jääb kesikutele lihtsalt vähem hääli. Iga hääl loeb ning kui arvate, et poliitikud ajavad nagunii pappi oma tasku siis valige see, kes seda lihtsalt vähem teeb. Valige siis halvast valikust vähim halvem.


Kahjuks ma ei saakski seda teha. :)
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Pixie » 11. Juuni 2007, 14:04

Wisegirl kirjutas:
Priit kirjutas:Mu sokid on ka kasulikumad kui nood mehed riigikogus. Sestap pean ka valimisi mõtetuteks, eriti poliitikuid, kelle ainus missioon on oma rahakotti raskemaks teha.

Ei usu, et kõik poliitikud sellised on.
Käisime klassiga Riigikogus ja saime ka jälgida istungit.
Mul oli ikka paha-paha vaadata,kuidas seal end üleval peetakse! :x
Need,kes vaevusid kohale tulema,olid täiesti omas mullis.
Seda,kes rääkis,ei kuulatud. Lobiseti omavahel ja ei kuulatud Ene Ergma juttu.
Ta pidi korra (pool)saalitäis täiskasavanuid korrale kutsuma! :shokeeritud: Nagu koolis,nah.
Ja kes omavahel ei jutustanud,tukkus,luges lehte või näperdas läpakat.
Väärikamalt käitusid vanemad saadikud.
Sellised nagu Lenk ja Riisalu käisid vähemalt kohal ja pidasid end isegi hästi üleval.
Võrreldes näiteks Vilja Savisaarega. :x
Kõik valijad peaks käima ja üle vaatama,mis pull seal käib.
Mul oli totaalselt pettumus. :(
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Eelmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 66 külalist