Bronhiidist vabanemine

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

Bronhiidist vabanemine

PostitusPostitas trintsu111 » 11. Veebruar 2007, 16:58

kas mingit imerohtu keegi ei tea millega saaks teisipäevaks bronhiidist lahti ja mis nii uimaseks ei teeks et enam palli ei näe..
mul on vaja kiiresti terveks saada :(
ja kui ma´reedeks ka terveks ei saa siis on ikka kohe päris jamasti :'(
nii nõme :(
trintsu111
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 318
Liitunud: 23. September 2006, 16:52

PostitusPostitas Priit » 11. Veebruar 2007, 17:27

Pole vaja kiirustada, muidu jääb üldse ravimata. Aga kaani koguaeg kuuma teed sisse, võta rohtu jne.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Ralf » 11. Veebruar 2007, 19:09

Katsu palju magada ja teed juua (koos meega).
See on siiski parim ravi. 8)
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Robert » 11. Veebruar 2007, 19:33

Osta apteegist Paiselehe teed. Ära tee pakendi juhendi järgi vaid joo iga õhtu ühe korraliku kruusitäie 1 minuti jooksul ära. Mitte vähem ega rohkem ja seda tee õhtul. Aga hommikust õhtuni joo vähemalt 30 (Võib ka rohkem, kuid üle 50 ei soovita) kruusi teed (ükskõik millist, aga mitte mingeid strawberry flavoured paska) ja ürita sinna sisse ka mett panna. Peale selle ole kindlasti ka soojas. See peaks üldiselt aitama, aga ainult siis kui teed TÄPSELT nagu ma ütlesin.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas crackhead » 11. Veebruar 2007, 20:34

Üldiselt nii palju vedelikku nagu Robert nimetas, oleks päeva jooksul üsna eluohtlik ära juua, oleneb kui suur tass on muidugi, kui veerand liitrine tass, siis pole veel väga hullu, mitte mingil juhul ära aga joo 30+ pooleliitrist kruusi ära-teed endale otsa peale. Omalt poolt soovitaks bronhiidi puhul teha auruhingamist. Paned kaussi keeva vett, siis paned rätiku telgina pea kohale, et ümbritsevat õhku juurde ei pääseks peale kausist tuleva auru, siis hingad auru sisse niikaua kui jaksad (soovitatavalt vähemalt 10 minutit). Head paranemist!
Viimane vaadatud film: On Golden Pond 9/10
Viimane ostetud DVD: Blood Diamond 10/10

Pilt
Kasutaja avatar
crackhead
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1135
Liitunud: 04. Aprill 2005, 08:49
Asukoht: Hirvepark/Siselinna kalmistu/Varblane/Harju mägi

PostitusPostitas Robert » 11. Veebruar 2007, 21:33

Jah, ma mõtlesin siiski veerandliitrist kruusi. Eks see oleneb üldiselt organismist ja harjumustest kah, näiteks mulle poleks päevas 30+ kruusitäit teed mingi probleem ära juua.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Sepateus » 11. Veebruar 2007, 21:54

Noh, ma loodan, et eelnevatest soovidest on ikka abi. Inimene on nii individuaalne isiksus, et ühest retsepti on raske anda. Minul näiteks pole tavaliselt rohtudest suurt abi. Avastasin üle kümne aasta tagasi enda jaoks rohkem alternatiivse ravimeetodi, kuid tõsi ta on, et nii rasket haigust nagu bronhiit pole ma selle abil ravinud kuna olen üldiselt päris terve inimene. Igatahes ürita lisaks eelnevale kõvasti positiivselt mõelda ning ükskõik, mis sa ka ei teeks, usu sellesse. Head paranemist! :))
si vis pacem para bellum
Kasutaja avatar
Sepateus
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 221
Liitunud: 15. September 2006, 20:22
Asukoht: tartu

PostitusPostitas Peata Ratsanik » 11. Veebruar 2007, 21:59

Üks hea asi, mis mõnikord aitab isegi valudest üle saada ja haiglusetundest, on liigutamine ja millegi meeldivaga tegelemine.
Mind on see tihti aidanud, et kui ma leian endale tõeliselt huvitava tegevuse, ma unustan valu ja mul hakkab tunduvalt parem.
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2036
Liitunud: 02. Märts 2005, 19:30

PostitusPostitas Priit » 11. Veebruar 2007, 22:38

Robert kirjutas:Jah, ma mõtlesin siiski veerandliitrist kruusi. Eks see oleneb üldiselt organismist ja harjumustest kah, näiteks mulle poleks päevas 30+ kruusitäit teed mingi probleem ära juua.


Ja mitu korda sa siis päevas urineerid? :D
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas crackhead » 12. Veebruar 2007, 00:20

Priit kirjutas:
Robert kirjutas:Jah, ma mõtlesin siiski veerandliitrist kruusi. Eks see oleneb üldiselt organismist ja harjumustest kah, näiteks mulle poleks päevas 30+ kruusitäit teed mingi probleem ära juua.


Ja mitu korda sa siis päevas urineerid? :D



Elab kempsus, ma pakun
Viimane vaadatud film: On Golden Pond 9/10
Viimane ostetud DVD: Blood Diamond 10/10

Pilt
Kasutaja avatar
crackhead
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1135
Liitunud: 04. Aprill 2005, 08:49
Asukoht: Hirvepark/Siselinna kalmistu/Varblane/Harju mägi

PostitusPostitas sutsaki » 12. Veebruar 2007, 00:23

crackhead kirjutas:
Priit kirjutas:
Robert kirjutas:Jah, ma mõtlesin siiski veerandliitrist kruusi. Eks see oleneb üldiselt organismist ja harjumustest kah, näiteks mulle poleks päevas 30+ kruusitäit teed mingi probleem ära juua.


Ja mitu korda sa siis päevas urineerid? :D



Elab kempsus, ma pakun



???

Kui on juba bronihiidiga palavik nagu vahel kipub ka olema siis ei pea urineerimine asjaga üldse kaasas käima. Soojas teki all olles ja kuuma teed juues, on higistamine just see millega kaotad vedelikke ja mis sind ravib. Ega tee ei ravi vaid suurim pluss ongi higistamine. Haigus välja nagu naksti.
Kasutaja avatar
sutsaki
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 393
Liitunud: 30. Aprill 2006, 02:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Robert » 12. Veebruar 2007, 00:42

No mis. Kui ma teed joon, siis ma ikka võtan seda 4 kruusi kaupa näiteks. Nii et ma ei käi üldiselt palju peldikus, harva, aga kõvasti :D Pealegi tee pole õlu, et tihti vaja käia.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas trintsu111 » 12. Veebruar 2007, 00:44

Robert kirjutas:Osta apteegist Paiselehe teed. Ära tee pakendi juhendi järgi vaid joo iga õhtu ühe korraliku kruusitäie 1 minuti jooksul ära. Mitte vähem ega rohkem ja seda tee õhtul. Aga hommikust õhtuni joo vähemalt 30 (Võib ka rohkem, kuid üle 50 ei soovita) kruusi teed (ükskõik millist, aga mitte mingeid strawberry flavoured paska) ja ürita sinna sisse ka mett panna. Peale selle ole kindlasti ka soojas. See peaks üldiselt aitama, aga ainult siis kui teed TÄPSELT nagu ma ütlesin.

ok kuulan su sõna ja teen täpselt nii nagu sa ütlesid :)) kuigi teega võib tõesti raskeks minna, täna sain jagu ainult 9(aga suht suurest) kruusist teest.. :$ vanaema tõi mingit rohelist tee puru mida ma nüüd siis joon :)
crackhead kirjutas:Omalt poolt soovitaks bronhiidi puhul teha auruhingamist.

tiad see on päris hea idee... proovisin järgi ja pärast polnd kõhida enam kaa üldse nii valus :))
Peata Ratsanik kirjutas:Üks hea asi, mis mõnikord aitab isegi valudest üle saada ja haiglusetundest, on liigutamine ja millegi meeldivaga tegelemine.

pean endale korvpalli tuppa tooma ;)

aitähh igasugu soovituste eest, proovin kõik läbi, et ruttu ruttu tervaks saada :))
homme ma arvatavasti foorumisse ei jõua kuna istun terve päeva teetassiga kempsus pea auru sees :D
enivei tänud abi eest ;)
nüüd siis Fletchu soovituse järgi tudile, head ööd :))
trintsu111
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 318
Liitunud: 23. September 2006, 16:52


Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 66 külalist