Loomade nülgimine NB! Nõrganärvilistele ei soovita

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Sepateus » 05. Jaanuar 2007, 23:50

Kuule Trintsu, mis sel mu jänestel siis viga oli. Esiteks olidki nad söögiks kasvatatud ja teiseks ei poolda ma mingil juhul elusat nülgimist. Nii, et ma arvan, et NOT GUILTY!
si vis pacem para bellum
Kasutaja avatar
Sepateus
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 221
Liitunud: 15. September 2006, 20:22
Asukoht: tartu

PostitusPostitas BiLa » 06. Jaanuar 2007, 21:15

Ma ei vaadand seda lõpuni see on lihtsalt vastik :'(
BiLa
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 6
Liitunud: 04. Jaanuar 2007, 21:10

PostitusPostitas trintsu111 » 06. Jaanuar 2007, 23:34

Kuule Trintsu, mis sel mu jänestel siis viga oli. Esiteks olidki nad söögiks kasvatatud ja teiseks ei poolda ma mingil juhul elusat nülgimist. Nii, et ma arvan, et NOT GUILTY!

my bad :$
ma mõtlesin, et sa oled äkki mingi jahimees kes jänese oma lõbuks maha laseb, siis naha maha võtab, et see kusagile seina peale üles riputada...
aga kui söögiks siis on ok, sest ega ma ise pole kaa just mingi taimetoitlane, kuigi liha süües mõtlen ikka vahest sellele et see oli varem väike tore põrsas enne kui ma ta ära sõin :(
aga njah mis teha elu on karma...
trintsu111
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 318
Liitunud: 23. September 2006, 16:52

PostitusPostitas Robert » 06. Jaanuar 2007, 23:39

Jäneseliha on kusjuures päris hea...
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas trintsu111 » 06. Jaanuar 2007, 23:46

ma ei mäletagi kusjuures kuidas jänene maitseb. :P ma olin mingi viie aastane kui ma endale maalt jänese tõin keda kaa toiduks kasvatati. ta oli seline metsik ja suur...
....lõpuks tehti mu jänku ikkagi süldiks ja peale seda kadus mul jäneseliha isu ära.
trintsu111
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 318
Liitunud: 23. September 2006, 16:52

PostitusPostitas Weirdo » 06. Jaanuar 2007, 23:49

I hate animal haters and hunter.s
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas Sepateus » 08. Jaanuar 2007, 16:58

Ma pole jahimees kuid jäneselihal pole tõesti viga aga kuivem on ta küll kui looma- ja sealiha.
Jäneseliha pidi olema sama maitsega, mis kassiliha. Pole proovinud, kuid üks vägev nali on küll sellega seotud.
si vis pacem para bellum
Kasutaja avatar
Sepateus
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 221
Liitunud: 15. September 2006, 20:22
Asukoht: tartu

PostitusPostitas crackhead » 08. Jaanuar 2007, 17:59

Sepateus kirjutas:Ma pole jahimees kuid jäneselihal pole tõesti viga aga kuivem on ta küll kui looma- ja sealiha.
Jäneseliha pidi olema sama maitsega, mis kassiliha. Pole proovinud, kuid üks vägev nali on küll sellega seotud.



Kas vägev nali on Urmas Oti saatest pärit ja seostub Asso Kommeriga?
Viimane vaadatud film: On Golden Pond 9/10
Viimane ostetud DVD: Blood Diamond 10/10

Pilt
Kasutaja avatar
crackhead
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1135
Liitunud: 04. Aprill 2005, 08:49
Asukoht: Hirvepark/Siselinna kalmistu/Varblane/Harju mägi

PostitusPostitas Sepateus » 09. Jaanuar 2007, 01:30

See hakkab natukene juba vist teemast mööda minema, kuid sai juba õng vette visatud... Ei tea sellest Kommeri naljast midagi, arvestades sellist asja nagu ajateenija mentaliteediga võib nali olla mitte väga tõene, kuid teades mis nalju pataljonides tehtud võib see samahästi ka tõsi olla. Lugu selline:
Ühes pataljonis püüdsid luurerühma poisid kassi kinni ning nülgisid ära. Kuna vahepeal anti pataljonis häire, siis visati nülitud loom sööklasse kokamuttidele, et visake külmikusse, saime jänese kätte, kui tagasi tuleme teeme ära. Häirekorras mindi metsa ning kui reede õhtul mindi "jänest" nõutama sööklasse väitsid kokamutid, et elekter läks ära, või külmik p...se, igatahes teie jänes läks halvaks ning tuli ära visata. Noh ega luure vennadki kadedad polnud, ütlesid, et see oligi lahja kass. Kokamutid said peale seda mitu tundi oksendada, ning luurajatelt nad liha enam vastu ei võtnud.
si vis pacem para bellum
Kasutaja avatar
Sepateus
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 221
Liitunud: 15. September 2006, 20:22
Asukoht: tartu

PostitusPostitas crackhead » 09. Jaanuar 2007, 01:45

Sepateus kirjutas:See hakkab natukene juba vist teemast mööda minema, kuid sai juba õng vette visatud... Ei tea sellest Kommeri naljast midagi, arvestades sellist asja nagu ajateenija mentaliteediga võib nali olla mitte väga tõene, kuid teades mis nalju pataljonides tehtud võib see samahästi ka tõsi olla. Lugu selline:
Ühes pataljonis püüdsid luurerühma poisid kassi kinni ning nülgisid ära. Kuna vahepeal anti pataljonis häire, siis visati nülitud loom sööklasse kokamuttidele, et visake külmikusse, saime jänese kätte, kui tagasi tuleme teeme ära. Häirekorras mindi metsa ning kui reede õhtul mindi "jänest" nõutama sööklasse väitsid kokamutid, et elekter läks ära, või külmik p...se, igatahes teie jänes läks halvaks ning tuli ära visata. Noh ega luure vennadki kadedad polnud, ütlesid, et see oligi lahja kass. Kokamutid said peale seda mitu tundi oksendada, ning luurajatelt nad liha enam vastu ei võtnud.



Kommer rääkis Urmas Oti saates sellest kunagi, kuidas ta skaudirühma juhina väikesi skaute õpetas kasse püüdma, neid küpsetama ja nende liha sööma.
Viimane vaadatud film: On Golden Pond 9/10
Viimane ostetud DVD: Blood Diamond 10/10

Pilt
Kasutaja avatar
crackhead
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1135
Liitunud: 04. Aprill 2005, 08:49
Asukoht: Hirvepark/Siselinna kalmistu/Varblane/Harju mägi

PostitusPostitas Sepateus » 09. Jaanuar 2007, 04:15

Niipalju kui mina tean oli see ühes teatud pataljonis täiesti kindel laks, et luure sai kassi süüa. Loomadega on üldse palju nalja saanud. Ma arva, et sellest võibki rääkima jääda. Muide niipalju kui mina Kommerit olen näinud võtab ta noorte poisihakatiste õpetamist päris õhinaga. Kui ma õieti mäletan oli ta eelmise aasta Ernal ka oma parimate "poegadega" abis.
si vis pacem para bellum
Kasutaja avatar
Sepateus
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 221
Liitunud: 15. September 2006, 20:22
Asukoht: tartu

PostitusPostitas hunduke » 10. Jaanuar 2007, 16:31

See oli ikka tõeliselt räme
ma ei saa aru kuidas inimesed suudavad niimodi teha
see on lihtsalt jõhker
mitte ainult-nägite kuidas neid peksti vastu maad
ikka jumala töprad
loomapiinajad, ma ütlen
Kasutaja avatar
hunduke
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 45
Liitunud: 09. November 2006, 16:03

PostitusPostitas kbong » 10. Veebruar 2007, 17:38

Kõigile, kes siin halavad - tehke midagi kasulikku:

TEINE RAHVUSVAHELINE PROTESTIPÄEV HIINA KARUSNAHA VASTU MEELEAVALDUS HIINA SUURSAATKONNA EES TEISIPÄEVAL 13. VEEBRUARIL 2007.A.
(Tallinn)- Teisipäeval, 13. veebruaril 2007.a. kogunevad kaastundlikud inimesed 39 linnas üle kogu maailma Hiina saatkondade ette, et avaldada meelt Hiina karusnahatööstuse ülima julmuse vastu. Täielik nimekiri ülemaailmsetest meeleavaldustest leiate: http://www.antifurcoalition.org.

Hiina on maailma suurim karusnahaeksportija, kus toodetakse turu odavaimat karusnahka. Hiinas toodetud karusnahk müüakse üldiselt detailideks kasukatele, kinnastele, käekottidele ja mänguasjadele. Arvatakse, et Hiinas tapetakse üle 17 miljoni karuslooma aastas. Põhiliselt on need pesukarud, rebased, naaritsad, küülikud ja isegi koerad ning kassid. Hiinas puuduvad igasugused seadused karusloomade kaitseks.
Loomad, keda kasvatatakse karusnaha pärast, elavad masendavates tingimustes pisikestes räpastes puurides. Tavapärased on haigused, vigastused ja tõsised vaimsed häired. Ometi on eriti võigas hoopis viis, kuidas Hiinas karusloomi tapetakse, tehes Hiina karusnahatööstuse maailma julmimaks. Swiss Animal Protection/EAST International’i poolt tehtud salajased uuringud paljastasid, kuidas farmide töötajad peksavad loomi pähe, suruvad nad maha ja astuvad neile peale enne kui naha maha nülivad. Nülitud loomade rümbad visatakse hunnikutesse. Kuna loomi tihti enne nülgimist ei tapeta, siis nad hingavad jätkuvalt. Loomad vaatavad otse kaamerasse, pilgutavad silmi ja värisevad veel viis kuni kümme minutit pärast naha eemaldamist. Seda uuringut on kajastanud ka Beijing Times, kes kinnitas, et enamikes Hiina karusnahafarmides on selline käitumine levinud. Hiinas pole ühtegi seadust, mis keelustaks karusloomade julma kohtlemise.

Karusnahast tooteid välismaale eksportides on Hiina märgistused tihti valed. Hoolimata Ameerika Ühendriikide keelust müüa koera- ja kassinahka, on Humane Society of the United States avastanud, et mitmed suured kaubandusketid müüvad Hiinast pärit koeranahast tooteid kunstkarusnaha või pesukarunaha nime all.

Rahvusvahelisel Hiina karusnahatööstuse vastasel päeval kutsutakse inimesi pöörama tähelepanu Hiina karusnahatööstuse julmusele. Me palume tarbijaid loobuda julmusest moe nimel, keeldudes ostmast karusnahast või karusnahast detailidega tooteid ja boikoteerima 2008.a. Olümpiamänge Pekingis. Lisaks julgustame Hiina valitsust välja töötama loomakaitseseaduse, mis sisaldaks elusalt nülgimise keeldu ja koerte ning kasside karusnahaks kasvatamise keeldu.
Meeleavaldus Tallinnas toimub Hiina Suursaatkonna ees (Narva mnt . 98 ) kell 12.00-16.00.
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas trintsu111 » 10. Veebruar 2007, 20:36

p***i need kilid pole ikke normaalsed küll :vihane:
hmm see asi pani mõtlema :? krt ma ei saa ju kuidagi teisipäeval tallinna :( ja üksi bussis 4 tundi passida on kaa suht tüütu.
*läheb ja tüütab kedagi kuni ta kaasa nõustub tulema*
trintsu111
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 318
Liitunud: 23. September 2006, 16:52

PostitusPostitas trintsu111 » 11. Veebruar 2007, 16:54

krt küll nüüd jäin veel haigeks kaa :'(
milline hea ajastus kas pole? nüüd ei saa protestida ja korvi võistlustele kaa vist ei saa :(
trintsu111
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 318
Liitunud: 23. September 2006, 16:52

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 72 külalist