Loomade nülgimine NB! Nõrganärvilistele ei soovita

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas albski » 12. Veebruar 2007, 22:47

Robert kirjutas:Jah, ma olen seda juba suht ammu näinud. Kuid point on selles, et seda nülgijat ei saa süüdistada. See on ilmselt lihtsalt vaene kohalik, kellele on see kõige tasuvam töövõimalus. Ta ei ole selles süüdi - tegelikult on süüdi firmad, kes seda karusnahka toodavad.


Tekkis paar ideed.
1) Kui firmad lõpetavad töötamise jäävad töötajad ka vaeseks.
2) Loomade hukkamiseks on palju viise, kindlast elusatel loomadel naha maha koorimine pole õige, on ka palju valutumaid viise. Seda annab ka korralda selliste vaestes kohtades.
----
Ma ei taha õigustada sellega karusnahatootjaid aga süüdi on ostjad kes annavad võimaluse firmadele toota kes omakorda annavad kohalikele võimaluse loomi jõhkralt tappa.
Aaaa see värk ka veel et need loomad, kelle nahku kasutatakse vähegi soliitsete firmade, hoitakse heades tingimustes kuna looma peksmine / näljutamine lõhub karva. Nii et selle klipi võrdluse prnstusmaa kallite disaini rõivastega on vale.
albski
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 219
Liitunud: 20. Jaanuar 2007, 23:34
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas trintsu111 » 13. Veebruar 2007, 16:19

Robert kirjutas:See on ilmselt lihtsalt vaene kohalik, kellele on see kõige tasuvam töövõimalus. Ta ei ole selles süüdi

no kui loom on nülgimise ajal elus siis see ikka on küll tema süü :vihane:
albski kirjutas:on ka palju valutumaid viise

no on küll valutumaid kaa.. aga kus on mõte :pööritus: kas kõige valutum ei oleks neid ellu jätta :?: fakk see on ju samasugune mõrv nagu minna ja lüüa oma naabrimehele nuga neeru :x
ma ei saa aru kas nendel vastikutel rikastel eitedel endal ei teki süümekaid laip selljas ringi käia..
kui ma täneval näen mingit mutti laip seljas vastu tulemas siis mul tekib alati kiusatus talle halvasti öelda....
vihkan karusnahka :vihane: !
trintsu111
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 318
Liitunud: 23. September 2006, 16:52

PostitusPostitas albski » 13. Veebruar 2007, 18:43

ilma ühtegi looma tapmata me elada ei saaks, nüüd piir mille pärast tasub tappa on väha hägune ja sõltub igaühe maailmavaatest.
albski
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 219
Liitunud: 20. Jaanuar 2007, 23:34
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Pixie » 07. Mai 2007, 00:42

Nääh. :'( Mai suuda ja ei taha ja ei mõtlegi seda videot vaadata!
Olen ülitundlik kõige sellise suhtes nagu laste ja loomade piinamine!
Vihkan selliseid inimesi ja ei vastuta oma teguse eest nende lähedalolekul. :vihane:
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Eelmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 66 külalist