Prostitutsioon

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

Prostitutsioon

PostitusPostitas Creva4k » 27. September 2006, 05:41

vaatasin, et selline suhteliselt oluline teema on siit foorumist puudu. osadele foorumlastele ongi vara sellest rääkida, aga samas, ajalehti nad loevad ju nagunii...
kui modede arust ikkagi on tegemist vale teemaga siis kustutagu ära - ma ei nuta.

küsimus ongi selles mida loodetakse seksiostu keelustamisega saavutada. eks teised võivad lisapunkte tuua siia, aga mulle on jäänud kõrvu:
1. prostituudid vajavad kaitset. sh. vägistamiste, peksmiste ja võimu ostmise eest.
2. pahe on vaja ühiskonnast välja juurida.
3. eesti ei taha saada põhjamaise seksiturismi sihtkohaks.

esiteks on täiesti selge, et prostitutsiooni välja juurida ei õnnestu.

arvan, et seksiostu keelustamine ei vii meid kuhugi. ehkki juriidiliselt on kriminaaliks ostja siis reaalselt prostituut praeguse asjade seisu juures politseist kaitset otsida ei julge. ei julge ka siis kui ostja on muutunud kurjategijaks. kaldun arvama, et reaalselt saab kaitsta ainult ametlikult tegutsevaid prostituute. legaalselt prostituudilt ei saa ka osta midagi peale seksi. st. võimu saab osta ainult põrandaaluse prostituudi üle.

väidetakse, et prostitutsioon on ennekõike sotsiaalne probleem - kui 80. a oli tallinnas eesti ja vene rahvusest prostituute pooleks siis praegu on valdav enamik venelased. põhjus - nad ei leia õiget tööd.
st. selle asemel et illegaliseerida nende praegune tegevus tuleks tegeleda integratsiooni haridus-, ja regionaalpoliitikaga. muidugi - kui riigis on kõik korras ja kõigil inimestel on tagatud inimväärne elu siis millegipärast tüdrukuid jätkub ikkagi sellesse ametisse. tuleks lihtsalt teha tööd selle nimel, et see ei oleks sundvalik.

põhjamaise seksiturismi sihtkohaks ei tahaks tõesti muutuda. aga mis siis parata? et mis võiks olla arukas lahendus? jätkata keelamist ja pigistada silmi kinni? ma ei tea. tõesti ei tea.

ma ise, ehkki olen mees, ei saa aru kuidas on võimalik seksi osta. esiteks deklareerib ostja valjuhäälselt, et ükski (ihaldusväärne) naine teda tasuta ei taha. teiseks- olen küll vana inimene, aga ilma kiindumuseta ma seda asja endale ette ei kujuta.
teema alustamiseks peaks see piisav olema. kui tuleb mõtteid siis kirjutan juurde. ja tunnistan kohe, et ega ma ei tea asjast suurt midagi.
Creva4k
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 1
Liitunud: 27. September 2006, 05:41
Asukoht: USA

PostitusPostitas Kaido » 27. September 2006, 22:09

ma ei ole eriti sellele teemale mõelnud, kuid näiteks enamjaolt terves Lääne-Euroopas see legaalne. Miks? Mina näeb põhjust selles, et kui seda ei eksisteeriks, kuhu siis läheksid mehed, kes ei ole lihtsalt piisavalt "head", et endale naist saada? ja sealt võibki tulla neil selline idee, nagu on vägistamine, mis on kindlasti palju hullem kui seksiostmine.. Üldiselt, teatud piirangutega võiks seksiost siiski lubatud olla.
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas crackhead » 27. September 2006, 22:49

Mul kama kaks, sest õiged meesterahvad seksi ostma ei pea ja ma loodan selliseks hauani jääda
Viimane vaadatud film: On Golden Pond 9/10
Viimane ostetud DVD: Blood Diamond 10/10

Pilt
Kasutaja avatar
crackhead
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1135
Liitunud: 04. Aprill 2005, 08:49
Asukoht: Hirvepark/Siselinna kalmistu/Varblane/Harju mägi

PostitusPostitas V » 05. Oktoober 2006, 14:17

crackhead kirjutas:Mul kama kaks, sest õiged meesterahvad seksi ostma ei pea ja ma loodan selliseks hauani jääda
defineeri õiget meesterahvast.
V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas crackhead » 05. Oktoober 2006, 14:53

V kirjutas:
crackhead kirjutas:Mul kama kaks, sest õiged meesterahvad seksi ostma ei pea ja ma loodan selliseks hauani jääda
defineeri õiget meesterahvast.



need, kes ei pea litsimajas käima
Viimane vaadatud film: On Golden Pond 9/10
Viimane ostetud DVD: Blood Diamond 10/10

Pilt
Kasutaja avatar
crackhead
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1135
Liitunud: 04. Aprill 2005, 08:49
Asukoht: Hirvepark/Siselinna kalmistu/Varblane/Harju mägi

PostitusPostitas V » 06. Oktoober 2006, 18:12

crackhead kirjutas:
V kirjutas:
crackhead kirjutas:Mul kama kaks, sest õiged meesterahvad seksi ostma ei pea ja ma loodan selliseks hauani jääda
defineeri õiget meesterahvast.



need, kes ei pea litsimajas käima
siis on sul arusaam asjast tõesti limiteeritud.
ma ei raatsi seletada ka
V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas crackhead » 06. Oktoober 2006, 19:45

V kirjutas:
crackhead kirjutas:
V kirjutas:[quote="crackhead"]Mul kama kaks, sest õiged meesterahvad seksi ostma ei pea ja ma loodan selliseks hauani jääda
defineeri õiget meesterahvast.



need, kes ei pea litsimajas käima
siis on sul arusaam asjast tõesti limiteeritud.
ma ei raatsi seletada ka.[/quote]


samad sõnad sullegi
Viimane vaadatud film: On Golden Pond 9/10
Viimane ostetud DVD: Blood Diamond 10/10

Pilt
Kasutaja avatar
crackhead
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1135
Liitunud: 04. Aprill 2005, 08:49
Asukoht: Hirvepark/Siselinna kalmistu/Varblane/Harju mägi

PostitusPostitas LadyBug » 06. Oktoober 2006, 20:02

kle õige mees ei osta seksi naiselt kes on nii kergesti kääte saadav ja müüb ennast...nii madalele õige mees ei lasku.
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas Priit » 06. Oktoober 2006, 20:14

Ja see, kes peksab oma naist for example on õige mees?
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Mihkel » 06. Oktoober 2006, 20:25

Aga mina arvan seda, et õige mees litsimajas küll käima ei pea.
Kasutaja avatar
Mihkel
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 957
Liitunud: 20. Veebruar 2005, 22:08

PostitusPostitas crackhead » 06. Oktoober 2006, 20:26

Priit kirjutas:Ja see, kes peksab oma naist for example on õige mees?



see pole mitte mees, vaid siga hoopis, õigest mehest rääkimata
Viimane vaadatud film: On Golden Pond 9/10
Viimane ostetud DVD: Blood Diamond 10/10

Pilt
Kasutaja avatar
crackhead
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1135
Liitunud: 04. Aprill 2005, 08:49
Asukoht: Hirvepark/Siselinna kalmistu/Varblane/Harju mägi

PostitusPostitas LadyBug » 07. Oktoober 2006, 08:42

crackhead kirjutas:
Priit kirjutas:Ja see, kes peksab oma naist for example on õige mees?



see pole mitte mees, vaid siga hoopis, õigest mehest rääkimata


just.
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas DjD » 07. Oktoober 2006, 13:48

prostitutsioon : sellist asja ei saa mingil määral lubada või ss mingil määral mitte :P


ja need kes naisi pexavad we ... krt plaza taga nägin yks koed kuida yks venku yht plikat peksis, ega ei olnud kyll ilus vaatepilt. oleks tahtnud sellele tyybile pexa kyll anda aga sellistele ei piisa natukesest ja ma ei ole selline ka kes nii palju talle annaks..
ja natukene veel teemast mööda ... ja kui oleks ma vahele läinud sis oleks pärast see neiu eemal võib-olla selle eest et tüüp peksa sai veel rohkem ise saanud :P ja minu arust osad siuksed naised keda mehed peksavad on ka sellised, et kui on jälle korralikult peksa saanud sis natuke nutavad ja lähevad mehe juurde tagasi ja ise vabandavad ja räägivad kuidas nad ikke oma meest (see kes sis teda peksid) armastavad :P:P:P
DjD
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 292
Liitunud: 27. Jaanuar 2006, 18:42

PostitusPostitas Weirdo » 07. Oktoober 2006, 14:18

Tõsi see on, et osadele naistele lausa paistab meeldivat, kui neid alandatakse ja sõimatakse, pekstakse. Eneväärikus?? Minu meelest puudub eneseväärikus ka prostituutidel...

Prostitutsiooni kohta mul mingit väga kindlat arvamust pole, kuid arvan, et parem prostitutsioon kui vägistamine. See ei kao nagunii kuhugi, nii et pole ka erilist mõtet selle pärast nii palju tõmmelda. Prostitutsiooni peaks kuidagi piirama ja tagama prostituutidele mingigi kaitse.
On palju mehi,kellel on kas naine või pruut,kuid käivad seksi ostmas ikka,sest naine ei paku piisavalt palju seksi.(most women are like that).

Nõustun. Kuigi kahtlustan, et enamik selliseid otsib endale parem armukese. L.tsimajas käimine ehk liiga alandav.
kle õige mees ei osta seksi naiselt kes on nii kergesti kääte saadav ja müüb ennast...nii madalele õige mees ei lasku.

Aga on naisi, kes ennast sama kergesti kätte annavad ja veel tasuta...Huvitav, et mehed siis küll nii madalale laskuvad...
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas Priit » 07. Oktoober 2006, 14:37

DjD kirjutas:prostitutsioon : sellist asja ei saa mingil määral lubada või ss mingil määral mitte :P


ja need kes naisi pexavad we ... krt plaza taga nägin yks koed kuida yks venku yht plikat peksis, ega ei olnud kyll ilus vaatepilt. oleks tahtnud sellele tyybile pexa kyll anda aga sellistele ei piisa natukesest ja ma ei ole selline ka kes nii palju talle annaks..
ja natukene veel teemast mööda ... ja kui oleks ma vahele läinud sis oleks pärast see neiu eemal võib-olla selle eest et tüüp peksa sai veel rohkem ise saanud :P ja minu arust osad siuksed naised keda mehed peksavad on ka sellised, et kui on jälle korralikult peksa saanud sis natuke nutavad ja lähevad mehe juurde tagasi ja ise vabandavad ja räägivad kuidas nad ikke oma meest (see kes sis teda peksid) armastavad :P:P:P


Isegi näinud, kuidas üks vene mees peksis oma "tüdrukut" vms. Aknast nägin, kuidas võttis ta peast kinni ja lõi piki autokapotti.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

Järgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 45 külalist