Operaatoriks õppima!

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

Operaatoriks õppima!

PostitusPostitas barbara novak » 25. September 2006, 19:28

BFM filmikunsti õppetool võtab veel vastu üliõpilasi Rein Marani operaatoritöö aluste lisaerialale. Tunnid toimuvad kolmapäeviti-neljapäeviti kell 14.00-17.30 Sütiste 21 II korrus.
Registreerumine kohapeal.

NB! Osaleja ei pea olema üliõpilane. Kandideerida saavad kõik, läbi TLÜ Avatud Ülikooli. Lisainfo lypulk@tlu.ee
Kasutaja avatar
barbara novak
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 55
Liitunud: 16. September 2006, 21:09

PostitusPostitas hau » 25. September 2006, 19:31

Kahju, et ma Tallinnas ei ela :(
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas barbara novak » 25. September 2006, 19:48

Kasutaja avatar
barbara novak
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 55
Liitunud: 16. September 2006, 21:09

PostitusPostitas hau » 25. September 2006, 19:57

Muidu kas täiskursusena seda asja ei ole? Või kahte lisakursust ei saa võtta? Palju muidu see asi maksab kah
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas barbara novak » 25. September 2006, 20:30

hau kirjutas:Muidu kas täiskursusena seda asja ei ole? Või kahte lisakursust ei saa võtta? Palju muidu see asi maksab kah

Ma ei tea, mida sa täiskursuse all silmas pead? BFM-is on võimalik filmindust õppida kas põhierialana või lisaerialana. Mõlemad on päevases õppevormis. Lisaerialana õppides toimub õppetöö 2 päeval nädalas, põhierialal iga päev. Lisaeriala kestab 1 aasta, põhieriala 3 aastat. Võib võtta loomulikult ka kaks lisaeriala. Mina ise ilmselt võtan ka. Sel aastal võtan režii+montaaži ning järgmisel aastal operaatori. Neile, kes on immatrikuleeritud üliõpilased kas siis TLÜ-s või mõnes muus ülikoolis, kel on TLÜ-ga vastav leping, neile on BFM-ist lisaeriala võtmine tasuta. Teistel tuleb maksta vastavalt ainepunkti hinnale. Ainepunkti hind on BFM-is 900 krooni, õppekavas annab 15 punkti, seega maksab lisaeriala kokku 13 500 krooni ehk 6750 poolaastas (semestris). Mina ise olen see õnnelik, kes saab tasuta (kuna õpin TÜ-s).
Kasutaja avatar
barbara novak
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 55
Liitunud: 16. September 2006, 21:09

PostitusPostitas hau » 25. September 2006, 20:51

Ega TLÜs midagi muud põhikursusena õpid pead ikka maksma ju?
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas barbara novak » 25. September 2006, 21:26

hau kirjutas:Ega TLÜs midagi muud põhikursusena õpid pead ikka maksma ju?
Ei, just tasuta on. Seda ma räägingi, et kui oled TLÜ või mõne TLÜga vastavas lepingulises suhtes oleva ülikooli üliõpilane, siis on see tasuta. TLÜ-s on ju enamikel üliõpilastel mingi lisaeriala ka, keegi ei maksa nende eest. Kõik õppekavad sisaldavad kas 15 punkti ulatuses lisaeriala või sama hulga punktide eest põhieriala süvendatud aineid. Enamik valib mingi lisaeriala. See annab õiguse vastaval alal hiljem magistrantuuri minna. Sisuliselt on tegemist ju vastava eriala magistrantuuri eeldusainetega.
Kasutaja avatar
barbara novak
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 55
Liitunud: 16. September 2006, 21:09

PostitusPostitas barbara novak » 25. September 2006, 21:30

Nii palju veel, et isegi, kui õpid TLÜ-s REV kohal ja maksad oma põhiõppe eest, siis lisaeriala eest juurde maksma ei pea. Lisaeriala võimalus sisaldub igal juhul õppekavas.
Kasutaja avatar
barbara novak
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 55
Liitunud: 16. September 2006, 21:09


Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 40 külalist