Suvi otsakorral ja kool algamas

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

Suvi otsakorral ja kool algamas

PostitusPostitas Priit » 14. August 2006, 21:19

Nonii, suvi siis vaikselt lõppemas ja kool algamas. Muidugi mitte kõikidel, sest mõned on siit juba lõpetanud. Nonii, olete suvega rahul? Oli teie arust suvi piisavalt pikk ja puhkasite ilusasti välja? Kuidas koolisse suhtute, kas ajab teid see marru või lähete suu naerul kooli?
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Ralf » 14. August 2006, 21:43

Ei seda ega teist. Suht neutraalne olek on, "mitteootust" ei ole, aga ei kibele ka. Eks ma passi viimased nädalad rahulikult arvutis ja võtan septembrikuu pikemalt mõtlemata vastu.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas LadyBug » 14. August 2006, 22:11

oh jah..suvi..MA ARMASTAN SEDA!!!!!!!!
tgelt muidu polnud vigagi...sai tehtud ja käidud küll...vahel oli igavus hetki ka...eriti viimased nädalad....
aga väga palju on ilusaid mälestusi! Aga seekordki jõudis kohale, et ette planeerimiisega eriti midagi ei saavuta, siis ei tule asjadest midagi välja..pigem olid kõik asjad viimase minuti omad ja nagu vette hüpped tundmatusse kohta..aga jah...paar seiklust ehk ootab veel, aga ei tea midagi...kooli ma kl minna ei taha...ma vihkan seda kohta iga aastaga aina rohkem....alles oli 22 juuni, kui me kõndisin sõbrannaga pargis mäest üles ja naersime, siis aga lahvatas mulle pähe et see kolm kuud on tegelikult nii lühike aeg ja varsti on juba augusti lõpp..ning siis juba september ja hakkab jälle peale see puhas pask.(sorry väljenduse eest)
Jah ma tean et seda on vaja...aga nii paljud asjad teevad selle nii raskeks ja tüütuks...ja nüüd ma siis põengi ja ootan hirmuga seda...
puhatud sai kl vist välja...aga mulle oleks nagu kevad väsimus alles nüüd augustis kohale jõudnud...nii masekas ja tühi tunne on...ja koguaeg on ilgelt uni...aga ehk see sellest suve lõppemisest ja algavast sügisest olegi..
Kooli ähen ma...mai teagi kuidas...igaljuhul nagu aru saite siis see eriti mind ei rõõmusta..
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas Cochrane » 14. August 2006, 22:36

Ülikooli lõppu olen muudkui edasi lükanud, aga see sügissemester on plaan ripakile jäänud asjad ja lõputöö ära teha. Aga kui oled töötamist juba alustanud, siis on ülikooli lõpetamine tõesti keeruline, prioriteedid kipuvad kangesti targutamiselt teenimisele liikuma.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Nestonia » 14. August 2006, 22:42

Vihma oli liiga vähe, minu jaoks on suvi siis korda läinud kui 3st kuust vähemalt 2 nädalat on vihmased! Kool oli eelmine aasta midagi puhkuse sarnast, ülikool pole nagu keskkool, planeerid oma aega ise, suvi tundub selle kõrval lihtsalt väikese vaheldusena.
Nestonia
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 320
Liitunud: 24. Juuli 2005, 00:05

PostitusPostitas tam » 15. August 2006, 00:10

see suvi on olnud parim!
alguses töö, siis pidu, siis nädal amsterdamis (ooh! see oli meeletu!), siis veel chillimist, siis folk, nüüd töö, varsti london. appi nii palju toredaid asju, mida kaua mäletada.

aga kooli ei lähe. ka see aasta mitte. sest ma ei saanud sisse, sinna, kuhu ma tahtsin.
tam
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 215
Liitunud: 10. Jaanuar 2006, 11:36

PostitusPostitas Weirdo » 15. August 2006, 15:28

Oeh :( Kooli nüüd küll absoluutselt minna EI taha. Suvi oli kuidagi igav ja veelgi üksluisem kui tavaliselt. Täitsa uskumatu! Alles oli juuli algus, nüüd aga koolini vaid kaks nädalat...Piisavalt välja ei ole vist kunagi puhanud. Selleks oleks vaja vähemalt pooleaastast puhkust.

Ajab marru see kooliminek. Ainuke asi, mille peale mingi naer näkku tuleks, on eneseiroonia, et ma krdi loll suutsin jälle suve mõttetult raisku lasta. Ainus asi, millest puudust tunnen, on klassikaaslased. Nagu ikka.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas Ralf » 15. August 2006, 17:05

Ühte siiski ootan: varahommikusi suitse läbi metsa jalutades. Tegelt ma saan kodu juurest ümber nurga bussipeatusesse ka minna, aga mulle meeldib järgmisesse minna läbi metsa ja suitsu teha. Varahommikul on see veelgi mõnusam, eriti sügisilmas. (Y)
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Storm » 15. August 2006, 17:26

Fletchu kirjutas:Ühte siiski ootan: varahommikusi suitse läbi metsa jalutades. Tegelt ma saan kodu juurest ümber nurga bussipeatusesse ka minna, aga mulle meeldib järgmisesse minna läbi metsa ja suitsu teha. Varahommikul on see veelgi mõnusam, eriti sügisilmas. (Y)



Selle suitsu asemel parem onaneeri :roll: . S22stad raha, ei riku tervist ning selle varahommikuse m6nu saad ka k2tte :wink: (Y).
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Ralf » 15. August 2006, 17:29

Aga ma teen seda mõnusa kümneminutilise jalutuskäigu ajal. Kas ma pean siis metsas onaneerima... : P
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Storm » 15. August 2006, 18:13

OffT: no 2ra vast p2ris metsas ka hakka, kuid hommikul 2rkad, vetsu p6it tyhjendama, pesed nt hambad ka 2ra, ona, hommikus66k jne :wink: . Sest olgem ausad, ning ma olen kindel, et see k2ib mingil m22ral ka sinu kohta, et nii pubeka eas tehakse seda, kuna kas tahetakse olla lahe vms (tavaliselt ma ei ole selline moraali lugeja :lol: , kuid minu endaga oli suht t2pselt selline asi). Selle asemel TEE iga hommik kuskil 20-30 k2tek6verdust, k6htu natuke ning tegele aktiivselt spordiga. Sest sa ei kujuta ette kuidas see su kopsudele m6jub :wink: . Ise m6tlesin samamoodi kuni lasingi arstijuures k6psudest pildi teha, mis n2itas t6esti kuidas see m6jub. Sest ma ei taha uskuda, et sul t6esti mingi "s6ltuvus" sellest on, mida paljud ettek22ndeks toovad :? . Olgu, ma ei saa kyll sinu eest m6elda, selleks pead ikka enda ajusid kasutama ning m6tlema, mis endale parem on :P (mida suits kohe kindlasti pole :!: ) ning muud midagi, EDU.


OnT: Ise ootan ka kooliminekut sel eesm2rgil, et klassikaaslastega uuesti kokku saada ning et ka 6ppida ja targaks saada :twisted: . Suvi m66dus t2iesti kesiselt. Ujumas sai ainult v2he k2idud :roll:
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Ralf » 15. August 2006, 18:41

Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Wisegirl » 15. August 2006, 19:08

Täiesti ükskõik on. Päris kooli ma see aasta ei lähe. Mingisugune aastase kursuse võtsin. 4 aastat ülikooli ei taha. Viimane kord ei tulnud sellest midagi välja: ahistatult tunnen end ja mõte sellest, et seon oma tuleviku Eestiga... ei taha.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

PostitusPostitas Robert » 16. August 2006, 10:28

Nojah, suvi läks kiiresti, kuid lohutuseks on see, et augusti lõpus veel Ida-Virumaa, Saaremaa, Hiiumaa ja Soome + see aasta on 1. september reedene päev, nii et õige kool algab ju alles 4. sep. Ja siis on 9 kuud kooli... Ujuda sai liiga vähe, sest vesi oli enamus ajal väga külm.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Priit » 16. August 2006, 13:26

Robert kirjutas:Nojah, suvi läks kiiresti, kuid lohutuseks on see, et augusti lõpus veel Ida-Virumaa, Saaremaa, Hiiumaa ja Soome + see aasta on 1. september reedene päev, nii et õige kool algab ju alles 4. sep. Ja siis on 9 kuud kooli... Ujuda sai liiga vähe, sest vesi oli enamus ajal väga külm.


Ida-Virumaalt sa tagasi ei tule. :lol:
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

Järgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 116 külalist