Kiiksud

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Weirdo » 07. August 2006, 12:28

Storm kirjutas:Ma usun, et 1 mu nn. suurimaid kiikse on yxi k6rvaklapid peas musa kyylata ja siis proovida kaasalaulda ning siis vahepeal kas suuga v6i k2tega rytmi kaasa tega :?

Mul ka selline kiiks :lol: Kui kedagi kodus pole, saab kaasa laulda või ümiseda ja kui keegi parajasti ei näe, siis ma tõmblen niisama muusika rütmis kaasa. Pidevalt käte või jalgadega teen rütmi kaasa, eriti siis kui Bob Marley laulab. Nagu praegusel hetkelgi :P

ma tahan surra.mitte enesetappu sooritada,vaid surra.
seda võib kiiksu alla panna.


Kahju. (Ma mõtlesin tõsiselt seda). Paljud mu tuttavad on sellised. Ise olin ka kunagi selline. Tegelikult olen kogu aeg depressiivne olnud ja elu on s.tt. Samas nii kaua, kui mingit tugevat füüsilist viga küljes pole või on ikka rõõme elus, ei taha küll surra.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas Storm » 07. August 2006, 13:01

Weirdo kirjutas: eriti siis kui Bob Marley laulab.



Jah, temaga koos on v2ga tore Jammida
:)
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Nestonia » 07. August 2006, 15:16

V kirjutas:
Nestonia kirjutas:
V kirjutas:ma tahan surra.mitte enesetappu sooritada,vaid surra.
seda võib kiiksu alla panna.


Ise ka aru saad mida sa kirjutasid või?
vägagi hästi.Või on sul probleeme mu sõnavõtuga,sest see sobib ilusti selle teema alla.


Ma arvan, et arusaadav lause oleks selline:

"Ma tahan surra rahus, mitte enesetappu sooritades, vaid rahus."

Isegi kui see oleks nii ei kuuluks see mingil juhul kiiksu alla!
Nestonia
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 320
Liitunud: 24. Juuli 2005, 00:05

PostitusPostitas V » 07. August 2006, 20:02

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas Weirdo » 07. August 2006, 20:08

Nestonia kirjutas:
V kirjutas:
Nestonia kirjutas:[quote="V"]ma tahan surra.mitte enesetappu sooritada,vaid surra.
seda võib kiiksu alla panna.


Ise ka aru saad mida sa kirjutasid või?
vägagi hästi.Või on sul probleeme mu sõnavõtuga,sest see sobib ilusti selle teema alla.


Ma arvan, et arusaadav lause oleks selline:

"Ma tahan surra rahus, mitte enesetappu sooritades, vaid rahus."

Isegi kui see oleks nii ei kuuluks see mingil juhul kiiksu alla![/quote]

Ei tea, kas see kui mingi mõrvar inimese maha laseb või surnuks pussitab, on rahus suremine :?
Kiiks on suhteline asi.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas LadyBug » 07. August 2006, 22:27

See on see teismeliste värk või noh noorukite..kes pole eluga rahul..
aga siit ringi vaadates leidsin veel mõned tuttavad kiiksud..nt küünte übruse naha närimine, huule sisekülje närimine...aga hiljuti avastasin ma et mingi haiglane komme on mul veel...nimelt kui ma nutan siis mulle meeldib ennast peeglist vaadata...mingi eriti kahtlane... :roll:
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas Priit » 07. August 2006, 23:06

Tegelikult see on ka vist mu kiiks, et meeldib närida. Näiteks filmi ajal närin pudelikorke jne. Ei tea, imelik. :P
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Forzelius » 07. August 2006, 23:12

Kinos filmi ajal hakkan konsulteerima kaasvaatajaga, kui palju ma ühest näitljast tean jne...
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Chras » 07. August 2006, 23:22

Forza kirjutas:Kinos filmi ajal hakkan konsulteerima kaasvaatajaga, kui palju ma ühest näitljast tean jne...


Ah et sina olidgi siis see, kes ükskord mul filmi vaadata ei lasknud, ainult lobisesid... :D
Chras
Registreerimata kasutaja
Registreerimata kasutaja
 

PostitusPostitas Forzelius » 07. August 2006, 23:38

Ei, mitte päris nii kõvasti, kuid mida vaatamas käisid ja millal...
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas V » 08. August 2006, 00:01

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas Weirdo » 08. August 2006, 00:09

V kirjutas:
LadyBug kirjutas:See on see teismeliste värk või noh noorukite..kes pole eluga rahul..
see esienb ka paljudel täiskasvanutel.


Oleneb ju mida elult tahta. Kui piisab mõnest sõbrast ja pidutsemisest, et õnnelik olla, siis jah. (ei käinud LadyBugi kohta)
Tegelikult on elu ikka üks s.tt oma rahaahnete ja tundetute inimestega. Noored lihtsalt pole nii mugandunud ega harjunud sellega kui täiskasvanud, kes enamuses ei üritagi midagi muuta ja on leppinud.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas V » 08. August 2006, 00:29

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas Ralf » 08. August 2006, 02:59

Forza kirjutas:Kinos filmi ajal hakkan konsulteerima kaasvaatajaga, kui palju ma ühest näitljast tean jne...

Umbes sama siin, aga ma räägin seda laelambile telekat vaadates.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas LadyBug » 08. August 2006, 15:20

Weirdo kirjutas:
V kirjutas:
LadyBug kirjutas:See on see teismeliste värk või noh noorukite..kes pole eluga rahul..
see esienb ka paljudel täiskasvanutel.


Oleneb ju mida elult tahta. Kui piisab mõnest sõbrast ja pidutsemisest, et õnnelik olla, siis jah. (ei käinud LadyBugi kohta)
Tegelikult on elu ikka üks s.tt oma rahaahnete ja tundetute inimestega. Noored lihtsalt pole nii mugandunud ega harjunud sellega kui täiskasvanud, kes enamuses ei üritagi midagi muuta ja on leppinud.



selles ongi probleem et asjaga lepitakse ja keegi ei püüagi oma taguotsa liigutada et paremuse poole pürgida...
eile nt oli nii et käisin vanaemaga niisama linnapeal ja poodides ja nagu ikka ei meeldi talle minu maitse(vahel ka meeldib)...nagu tüüpilistel vanainimestele ikka...siis ta rääkis pikalt ja laialt kuidas neil vanasti oli ja mis nemad tegid ja et nemad pidid kõigega leppima...ja et tänapäeva noored on hukka läinud. ma ei hakkanud talle midagi ütlema kuna me lähme alati vaidlema ja ma ei viitsiks seda vingumis ära kuulata, aga ma mõtlesin kohe...et kui mul võimalused on , siis miks ma peaksin leppima vähemaga...alati tuleb teha enda heaks midagi ja kunagi ei tohi vähemusega leppida kui sa tead et sul oleks ju võimalus rohkemat saada.
Ja inimestel on üldse loll arusaam et raha on õnn...ei ole ju...kuigi mõnel määral ikka on ka...sest kui sull pappi tasus pole siis pole sul kus ja millest elada...nii langed sa tänavale ja see ei ole just hea..
Aga minu arust on noored just need kes nõuavad ja tahavad...vähemalt minule on selline mulje jäänud..


Kiiksudest niipalju et need pastaka ja korkide närimised ei olegi nagu mingi eriline kiiks...see tuleb närvidest...
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 34 külalist