Kiiksud

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Priit » 09. September 2007, 22:30

on ütlemist?
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Pixie » 09. September 2007, 23:18

Ei. :irw:
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Ralf » 17. Märts 2009, 08:57

Mina olen küllaltki julge vennike, kuid ei istu mulle need ämblikud sugugi. Surnud peast võin nad rahumeeli üles korjata ja kuskile vetsupotti või õue visata, kuid hirmutab hoopis nende kehakeel ja liikumine... Kord vist oli AvP_75 või Forza minu pool ja kamandasin teda ämblikku toast ära koristama. Ma lähen ikka väga ähmi täis kui näen sellist suurt tohutu karvase rasvase tagumikuga elukat üle mööbli või valge pinna sibamas, samas kui antud olevus oleks sussid püsti visanud poleks mul probleemi laiba elimineerimisega.

Endalgi tekib aeg-ajalt see teada-tuntud efekt, et midagi on ununenud või kaotsi läinud. Istun 80% juhtudest jalg üle põlve kummalise harjumuse pärast (juba neljandas klassis sai nii istutud ja muusikaõpetaja koguaeg manitses, et ära istu nii, mis valmistas mulle segadust, kuna natuke survet veel ja saaks ilusa sopranohääle...) ning teleka heli kruttides peab see olema miskipärast paarisarv. Tunnen end kuidagi ebamugavalt, kui helitugevus jääb 7 või 11 peale. :P

Räägin alatasa endaga, närin huule sisekülgi ja sõrmeküünte ümber olevat nahka ning kasutan tihtilugu väga räiget huumorimeelt ja olen lihtsalt vahel kergelt ekstsentriline. Mind huvitavad sarimõrvarid ja koolitulistamised ning viimase soovin kangesti ka omal nahal üle elada. Nii on.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas hau » 17. Märts 2009, 10:55

Ralf kirjutas:Mina olen küllaltki julge vennike, kuid ei istu mulle need ämblikud sugugi. Surnud peast võin nad rahumeeli üles korjata ja kuskile vetsupotti või õue visata, kuid hirmutab hoopis nende kehakeel ja liikumine... Kord vist oli AvP_75 või Forza minu pool ja kamandasin teda ämblikku toast ära koristama. Ma lähen ikka väga ähmi täis kui näen sellist suurt tohutu karvase rasvase tagumikuga elukat üle mööbli või valge pinna sibamas, samas kui antud olevus oleks sussid püsti visanud poleks mul probleemi laiba elimineerimisega.

Endalgi tekib aeg-ajalt see teada-tuntud efekt, et midagi on ununenud või kaotsi läinud. Istun 80% juhtudest jalg üle põlve kummalise harjumuse pärast (juba neljandas klassis sai nii istutud ja muusikaõpetaja koguaeg manitses, et ära istu nii, mis valmistas mulle segadust, kuna natuke survet veel ja saaks ilusa sopranohääle...) ning teleka heli kruttides peab see olema miskipärast paarisarv. Tunnen end kuidagi ebamugavalt, kui helitugevus jääb 7 või 11 peale. :P

Räägin alatasa endaga, närin huule sisekülgi ja sõrmeküünte ümber olevat nahka ning kasutan tihtilugu väga räiget huumorimeelt ja olen lihtsalt vahel kergelt ekstsentriline.


Samad sõnad.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas ingrids » 19. Märts 2009, 00:29

väldin kanalisatsioonikaevude peale astumist. kunagi päris väiksena keegi ütles mulle, et see toob ebaõnne ja siis ma ei julgenud astuda ja siiamaani on see lihtsalt külge jäänud, vahel isegi ei pane ise tähele, et seda teen. lähen alati kõrvalt, kui ei ole ruumi kõrvalt minna, siis hüppan lihtsalt üle. nii et kui keegi sellist tüdrukut näeb, kes kuskil tänaval üle kanalisatsioonikaevude hüppab, siis teadke, et see olen mina:D

kui pulgajäätist söön, siis pean alati pulga ära närima, enne, kui ära viskan.

laulan peaaegu kogu aeg ja igal pool kõvasti ja valesti

ilma coca lighti ja kohvita ei suuda oma elu ette kujutada, tarbin neid meeletutes kogustes iga päev

kunagi vaatasin pidevalt selja taha, et vaadata, kui pika maa juba ära olen kõndinud, nüüdseks olen sellest märkamatult lahti saanud

jne
Kasutaja avatar
ingrids
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 165
Liitunud: 15. Märts 2009, 13:17

PostitusPostitas hau » 19. Märts 2009, 00:30

Ei suitseta ega joo kohvi.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas eerik » 19. Märts 2009, 00:46

Ma olen kofeiinisõltlane. :pööritus:
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Forzelius » 19. Märts 2009, 00:56

kohvi aeg-ajalt ikka, jah
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas LiveForThis » 19. Märts 2009, 03:49

Kohvi on mu parim semu :P
Eriti veel hommikuti.
Ka üks sigaret on hommikusel kargel kooliteel lahutamatu kaaslane.


Ragistan pidevalt sõrmi - see on vist siis minu kiiks. Praegu unise peaga ei tule rohkem eriti meelde.
Mõnikord mõtlen et miks ma neid krt üldse ragistan, aga näed märkamatult on see nõme harjumus külge hakanud.

Kiiksust veel niipalju, et ma kipun filme elavalt ümber jutustama, mis võib mõnele sõbrale veider tunduda. ;-) Isegi ka kõige väiksema filmi puhul.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Wisegirl » 19. Märts 2009, 18:38

KiiZ kirjutas:minu kiiksud: ...ma tahan seksida rohkem, kui vaja...

Ohhoo! Kas siis see on ära määratud kuidagi? Või kuidas sa selgeks teed, et seksid rohkem kui vaja?
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

PostitusPostitas IlseV » 19. Märts 2009, 19:04

ingrids kirjutas:väldin kanalisatsioonikaevude peale astumist. kunagi päris väiksena keegi ütles mulle, et see toob ebaõnne ja siis ma ei julgenud astuda ja siiamaani on see lihtsalt külge jäänud, vahel isegi ei pane ise tähele, et seda teen. lähen alati kõrvalt, kui ei ole ruumi kõrvalt minna, siis hüppan lihtsalt üle. nii et kui keegi sellist tüdrukut näeb, kes kuskil tänaval üle kanalisatsioonikaevude hüppab, siis teadke, et see olen mina


Või mina.
Kasutaja avatar
IlseV
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1816
Liitunud: 13. August 2008, 20:12

PostitusPostitas ingrids » 19. Märts 2009, 19:06

IlseV kirjutas:
ingrids kirjutas:väldin kanalisatsioonikaevude peale astumist. kunagi päris väiksena keegi ütles mulle, et see toob ebaõnne ja siis ma ei julgenud astuda ja siiamaani on see lihtsalt külge jäänud, vahel isegi ei pane ise tähele, et seda teen. lähen alati kõrvalt, kui ei ole ruumi kõrvalt minna, siis hüppan lihtsalt üle. nii et kui keegi sellist tüdrukut näeb, kes kuskil tänaval üle kanalisatsioonikaevude hüppab, siis teadke, et see olen mina


Või mina.



haha hea teada, et ma pole ainuke, aga miks sina neid väldid?
Kasutaja avatar
ingrids
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 165
Liitunud: 15. Märts 2009, 13:17

PostitusPostitas IlseV » 19. Märts 2009, 19:26

Kunagi päris väiksena keegi ütles mulle, et see toob ebaõnne ja siis ma ei julgenud astuda ja siiamaani on see lihtsalt külge jäänud, vahel isegi ei pane ise tähele, et seda teen.

Kanalisatsiooniauku võib sisse ka kukkuda.
Kasutaja avatar
IlseV
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1816
Liitunud: 13. August 2008, 20:12

PostitusPostitas ingrids » 19. Märts 2009, 19:35

IlseV kirjutas:
Kunagi päris väiksena keegi ütles mulle, et see toob ebaõnne ja siis ma ei julgenud astuda ja siiamaani on see lihtsalt külge jäänud, vahel isegi ei pane ise tähele, et seda teen.

Kanalisatsiooniauku võib sisse ka kukkuda.


lol, kui kaas on peal, siis üldjuhul ikka ei kuku.
Kasutaja avatar
ingrids
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 165
Liitunud: 15. Märts 2009, 13:17

PostitusPostitas IlseV » 19. Märts 2009, 20:04

ingrids kirjutas:
IlseV kirjutas:
Kunagi päris väiksena keegi ütles mulle, et see toob ebaõnne ja siis ma ei julgenud astuda ja siiamaani on see lihtsalt külge jäänud, vahel isegi ei pane ise tähele, et seda teen.

Kanalisatsiooniauku võib sisse ka kukkuda.


lol, kui kaas on peal, siis üldjuhul ikka ei kuku.


aga see võimalus on olemas. ;-)
Kasutaja avatar
IlseV
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1816
Liitunud: 13. August 2008, 20:12

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 71 külalist