Kiiksud

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Chras » 08. August 2006, 16:21

Ma ei tea kas seda võib just kiiksuks nimetada, aga ma ei salli kaameraid ja fotokaid... need ajavad mind närvi..., ja veelvähem, kui mind pildistatakse või filmitakse, ja isegi kui ma poes käis siis üritan võimalikult kiirest ära osta....
Chras
Registreerimata kasutaja
Registreerimata kasutaja
 

PostitusPostitas Forzelius » 08. August 2006, 18:13

Chras kirjutas:Ma ei tea kas seda võib just kiiksuks nimetada, aga ma ei salli kaameraid ja fotokaid... need ajavad mind närvi..., ja veelvähem, kui mind pildistatakse või filmitakse, ja isegi kui ma poes käis siis üritan võimalikult kiirest ära osta....


Mind ajab see närvi mu ema puhul, kes on pildistamisfanatt, igalpool, kus me vahest perega käime, on tal fotokas kaasas...
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Chras » 08. August 2006, 18:15

Forza kirjutas:
Chras kirjutas:Ma ei tea kas seda võib just kiiksuks nimetada, aga ma ei salli kaameraid ja fotokaid... need ajavad mind närvi..., ja veelvähem, kui mind pildistatakse või filmitakse, ja isegi kui ma poes käis siis üritan võimalikult kiirest ära osta....


Mind ajab see närvi mu ema puhul, kes on pildistamisfanatt, igalpool, kus me vahest perega käime, on tal fotokas kaasas...


Mul enamvähem samamoodi, aint mu isa ja kaameraga....
Chras
Registreerimata kasutaja
Registreerimata kasutaja
 

PostitusPostitas Chras » 09. August 2006, 20:53

Aa ja mul on selline kiiks kah veel et, Mulle meeldivad täiega armid...
Ma pole kunagi Õmblemas käinud...
täiega tahaks sellist armi nagu LOSTIS Lockil on...
Chras
Registreerimata kasutaja
Registreerimata kasutaja
 

PostitusPostitas LadyBug » 12. August 2006, 17:52

Chras kirjutas:Aa ja mul on selline kiiks kah veel et, Mulle meeldivad täiega armid...
Ma pole kunagi Õmblemas käinud...
täiega tahaks sellist armi nagu LOSTIS Lockil on...


nja arm kaunistab meest....ja mulle meeldi ka kui kuttidel mõni väiksem arm on või nii...aga endale küll ei tahax...
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas Weirdo » 12. August 2006, 20:15

See on tõesti huvitav arvamus, et arm kaunistab meest...Ausalt öeldes ma küll armide fänn ei ole, aga samas ei häiri ka. Endal mul ka igasuguseid väikseid arme, millel igal oma saamislugu, kuigi ma pole mees.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas Robert » 12. August 2006, 20:22

No üldiselt kipub nii olema, et ega igale naisele kah armid ei meeldi, i guess. Ja üldiselt on naistega vastupidi, et vähemalt mulle küll ei meeldi, kui naisel mingi ilge arm kuskil oleks...
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Chras » 12. August 2006, 20:38

Naisele ja minu arust armid ei sobi...noh need väiksemad võivad olla aga need suured ei kõlba kuskile...
Chras
Registreerimata kasutaja
Registreerimata kasutaja
 

PostitusPostitas BTW. » 12. August 2006, 21:46

räägin iseendaga+unistan liiga palju+vahest nokin nina.
BTW.
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 54
Liitunud: 11. August 2006, 16:52

PostitusPostitas Chras » 12. August 2006, 21:49

BTW. kirjutas:räägin iseendaga+unistan liiga palju+vahest nokin nina.



Usun Et Nina Nokivad enamus inimesi :D
Chras
Registreerimata kasutaja
Registreerimata kasutaja
 

PostitusPostitas LadyBug » 12. August 2006, 22:29

Chras kirjutas:Naisele ja minu arust armid ei sobi...noh need väiksemad võivad olla aga need suured ei kõlba kuskile...



Njah eks igal ühel oma arvamus asjast. Ega jah ei ole ilus kui naisel haigutab suur arm keset bnägu või ükskõik kus. Ega see meeste puhulgi ilus ei ole. Aga need pisemad armid on suva.

Kusjuures ma harrastan ka omaette rääkimist...ja millegi pärast juhtub see tavaliselt inglis keeles. :)
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas Forzelius » 07. September 2006, 20:46

Mul on selline kiiks, et kui kuskilt trepist alla sammun, siis seda alati hüpates või joostes...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Priit » 07. September 2006, 21:04

Mudu kui vahel mingi eriti kaasakiskuv videomäng on, siis hakkan kaasa elama. Näiteks FPS'ides on tavaliselt nii, et omaette pomisen: Die, mothafuckas, die!!! :D Ja automängudes on niiviisi, et kui puldiga mängin, siis liikudes liigutan ennast kah nagu sinnapoole või nii. :)
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Chras » 07. September 2006, 21:35

Priit kirjutas:automängudes on niiviisi, et kui puldiga mängin, siis liikudes liigutan ennast kah nagu sinnapoole või nii. :)


Seda olen ma ise kah näinud, kui sõber mängib pleistaga automängu siis pöörab enanst samale poole kus autogi, vahepeal tõuseb isegi püsti.....
Aga mu sugulane paneb hästi, ükskord kui me pleistat mängisime, siis ta pööras puldi Peaaegu enda seljataha... ime et ta pulti välja ei tõmmanud...:D
Chras
Registreerimata kasutaja
Registreerimata kasutaja
 

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 07. September 2006, 21:57

mulle ei meeldi kui keegi kõva kriginaga õuna hammustab, matsutab, suitsetab minu kõrval, ja kui ma unes pingviine näen kukun alati voodist maha. muidu nad mulle meeldivad aga minu unenäkku ärgu kooserdagu.
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 17 külalist

cron