Kiiksud

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas breakout » 19. Märts 2009, 20:43

Kuulan kõrvaklappidega liiga palju muusikat, joon kohvi suht palju, räägin vahest endaga. Lisan selle ka, et ei meeldi luukered( eriti south parki omad) :))
Kasutaja avatar
breakout
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 120
Liitunud: 31. Jaanuar 2007, 21:13

PostitusPostitas seeru1980 » 20. Märts 2009, 00:15

Igatahes on endal niimoodi, et kõik peab olema sümmeetriliselt korras(voodid, riided jne) ja veel räägin endaga vahel.
Gunnery Sergeant Hartmann: "I'm Gunnery Sergeant Hartman, your senior drill instructor, from now on you will speak only when spoken to, and the first and the last word out of your filthy sewers will be "Sir". Do you maggots understand that?"
Kasutaja avatar
seeru1980
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 556
Liitunud: 12. Juuli 2006, 18:21
Asukoht: Oleneb olukorrast....

PostitusPostitas Rain » 22. Märts 2009, 20:28

Edvard kirjutas:Ma räägin ka pidevalt iseendaga, aga millegipärast ainult inglise keeles.:)
AvP_75 kirjutas:Hehe, minuga on sama lugu. Enamasti inglise keeles. :D
LadyBug kirjutas:Kusjuures ma harrastan ka omaette rääkimist...ja millegi pärast juhtub see tavaliselt inglis keeles. :)
-sander- kirjutas:Räägin enda ette inglise keeles.

Kusjuures ma ka räägin pidevalt enda ette inglise keeles, ei tea miks... :pööritus: . Aga vähemalt pole ma ainuke. :))
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas Ralf » 19. Mai 2009, 16:51

Mul on uus kiiks: iga kord kakale minnes tekib mul põrguhirm, et mul tuleb rektaalne prolaps ja seda alates hetkest mil sellisest õudsest asjast kuulsin. Mõte sellest, et su päraku sisu su kehast väljub - võeh! Pilti olen ka näinud ja ausalt öeldes valiksin pigem HIV kui tolle.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Risko » 19. Mai 2009, 17:33

Mul on mingil määral selline veider foobia nagu trypophobia

http://ezinearticles.com/?Fear-of-Holes---Trypophobia&id=1629724

Pilt

the horror
Kasutaja avatar
Risko
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 218
Liitunud: 20. Juuni 2007, 23:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ronet » 20. Mai 2009, 11:39

fear of a$$holes. muhihihi.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas Luc » 20. Mai 2009, 16:13

Rain93 kirjutas:
Edvard kirjutas:Ma räägin ka pidevalt iseendaga, aga millegipärast ainult inglise keeles.:)
AvP_75 kirjutas:Hehe, minuga on sama lugu. Enamasti inglise keeles. :D
LadyBug kirjutas:Kusjuures ma harrastan ka omaette rääkimist...ja millegi pärast juhtub see tavaliselt inglis keeles. :)
-sander- kirjutas:Räägin enda ette inglise keeles.

Kusjuures ma ka räägin pidevalt enda ette inglise keeles, ei tea miks... :pööritus: . Aga vähemalt pole ma ainuke. :))

Liitun seltskonnaga. Ei tea, kust selline harjumus tulnud on. Vahest keele arendamine? :D
Kasutaja avatar
Luc
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 272
Liitunud: 08. September 2008, 18:53

PostitusPostitas Pikku My » 20. Mai 2009, 17:25

Kui ma poest väljudes rahakoti käekotti panen katsun pärast läbi koti mitu korda kas see ikka on seal.
Mulle meeldib vahel süüa soolast ja magusat koos, näiteks jäätist ja praemuna :) (Mitte et ma muna peale jäätist määriks, vaid võtan mõlemast ampsu ja söön siis)
Meeldib mullikilega plaksatusi teha.
Kasutaja avatar
Pikku My
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 99
Liitunud: 04. Aprill 2009, 19:00

PostitusPostitas tharts » 20. Mai 2009, 20:19

Mul on vahel nii et ma mõtlen et nt peaks saia kappi panema, aga käed käituvad teisiti ja tahavad seda prügikasti panna ja siis viimasel hetkel saan aru mida ma teen :) ... ja nii on päris paljude asjadega-mingi hooajavärk vist :pööritus: ja kaaskodanlased ma räägin ka vahepeal endaga, vahetevahel karjun ka kui millegist aru ei saa enda peale. Kõige naljakam on siis kui ma fifat mängin... siis on nii et oma häält on võimatu kontrollida kui mäng ei lähe ja mul ei ole vahet kas on öö või päev :)) :))

See kes tahab natuke naerda millised on imelikumad kui meie siis teile video: http://www.youtube.com/watch?v=TTwgNhX4BSo
Kasutaja avatar
tharts
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 163
Liitunud: 19. Detsember 2007, 15:41

PostitusPostitas Forzelius » 20. Mai 2009, 21:45

Pikku My kirjutas:Kui ma poest väljudes rahakoti käekotti panen katsun pärast läbi koti mitu korda kas see ikka on seal.


Mul sama, ja mitte ainult rahakotiga, vaid ka teiste väärisesemetega. Mul üldse foobia, et kogu aeg midagi kaotsi läinud.

Ja tharts, Angry German Kid on juba legendaarne :)
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Spellbound » 20. Mai 2009, 21:47

Vist eriti kiikse pole, aga kui mõtlema hakata, siis alati kui kuskile lähen kontrollin iga viimse kui asja üle, kas see mul ikka kaasas on ja nii teen päris mitu korda. Ma ei tea, kas seda kiiksuna lugeda, aga maniakaalne enesekontroll käib peal kui kuskile minna, et kas raha, bussipilet vms ikka kaasas on.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Soprano » 31. Mai 2009, 12:55

Avastasin omal sellise fenomeni: kui keegi teeb kirjutades trükivea, siis vaatan alati klaviatuurile, kas need tähed asuvad kõrvuti. MILLEKS?

nt. Filmiveev
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Forzelius » 31. Mai 2009, 13:17

Soprano kirjutas:Avastasin omal sellise fenomeni: kui keegi teeb kirjutades trükivea, siis vaatan alati klaviatuurile, kas need tähed asuvad kõrvuti. MILLEKS?

nt. Filmiveev


Irw, ma teen sama asja :P
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Kiiksud?

PostitusPostitas CM-Girl » 03. September 2009, 22:05

Weirdo kirjutas:Mis on teie kiiksud, veidrused või kuidas iganes neid nimetada? :P Mis pole eriti tavaline.

mulle meeldivad loomad rohkem kui inimesed (lihtsalt kui isiksused, ma ei ole mingi zoofiil),


Sama siin. Ühes foorumis läks mul adminniga vaidluseks. Oma kutiga on vaidluseks läinud. Minu kutt ja ka ema on öelnud et hoolin loomadest rohkem kui inimestest.

Loomadel on ju palju positiivseid omadusi mis inimestel puuduvad tglt kui aus ju olla.


AvP_75
Ma räägin iseendaga.



Sama siin. Paganama tihti. :D Ja kui olen nt kellegiga koos yhes ruumis,vaatame telekat vms,siis tuleb mingi mõte ja siis on kaks asja:kas lähen teise tuppa või katan kõrvad . :))


Ralf
Telekat vaadates kommenteerin ma filmi oma laelambile ja räägin niisama ka iseendaga.

Kiiks ka see, et närin huule sisekülgedel olevat nahka ja nahka sõrmeküünte ümber.


Same here . :$ :P

Kui kodunt välja lähen siis mitu korda katsun kas uks on ikka lukus,samuti kui magama lähen katsun kas uks on ikka lukus.Samuti kas rahakott ja mobiil olemas kui välja lähen ja ka enne koju tagasi jõudmist kuskilt(poest,klubist jne). Närvi ajab tglt aga pole midagi teha.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Kiiksud?

PostitusPostitas Ralf » 03. September 2009, 22:06

CM-Girl kirjutas:Loomadel on ju palju positiivseid omadusi mis inimestel puuduvad tglt kui aus ju olla.

Jep, maitsevad paremini.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 75 külalist