Hobid

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Wisegirl » 13. Jaanuar 2007, 18:15

Nii... minu hobid on jooksmine (niiii hea on joosta kuskil üksikul metsateel pimedal õhtul ning pidades tühiseid varje millekski muuks), kino/filmindus (kogun kinopileteid.. see pole mitte kogumine vaid kinopiletite mitte ära viskamine) ja origami.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

PostitusPostitas trintsu111 » 13. Jaanuar 2007, 19:31

gamma14 kirjutas:Aa ja mõnikord tuleb selline imelik tuju peale, et kirjutan mõne luuletuse. Tavaliselt inglise keeles.

ma unustasin kaa selle ära... kirjutan kaa vahest harva mõne luuletuse, aga tavaliselt siis kui olen väga vihane või siis ullu masekas.. headest asjadest ei oska lihtsalt..
kirjutan nii inglise kui ka eesti keeles..
trintsu111
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 318
Liitunud: 23. September 2006, 16:52

PostitusPostitas seeru1980 » 15. Jaanuar 2007, 13:57

unustasin ennist kirjutamast et hobid on ka veel matkamine, laskmine.
Gunnery Sergeant Hartmann: "I'm Gunnery Sergeant Hartman, your senior drill instructor, from now on you will speak only when spoken to, and the first and the last word out of your filthy sewers will be "Sir". Do you maggots understand that?"
Kasutaja avatar
seeru1980
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 556
Liitunud: 12. Juuli 2006, 18:21
Asukoht: Oleneb olukorrast....

Re: Hobid?

PostitusPostitas Ralf » 28. Detsember 2015, 00:10

Selles mõttes mul erilisi hobisid pole, et ma ei kollektsioneeri meelekindlalt midagi kindlat ega tegele näiteks usinalt linnuvaatlusega. Mõnes mõttes võib öelda, et blogi pidamine ja haldamine on hobi, sest tegemist niisuguse aktiivse meelistegevusega. Ei ole kombeks mõelda sellest kui tööst vms. Noh, üldisemalt - filmid ongi selline äge hobi. 8)
Meeldib muidugi suhelda Bob Dylani fännidega ja ikka silma peal hoida, mis kirjandust sel teemal avaldatakse ja ise ka vahel raamatuid vms juurde osta riiulisse, või siis vanu intervjuusid, laulutekste jms uurida.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Hobid

PostitusPostitas Jolt » 04. Jaanuar 2016, 17:08

Õlle pruulimine.
Panustatud aja ja raha, loetud materjali hulga alusel võib seda nüüd hobiks nimetada küll. Ja ilmselt ka selle tõttu, et ettenähtavas tulevikus ei tasu see rahaliselt ära. Mitte, et alustades seda eesmärki olekski olnud.
Minimaalsel raskusastmel on pruulimine umbes sama keerukas kui purgisupi keetmine. Maksimaalseks tasemeks on ilmselt see, kui ehitada kättesaadavatest vahenditest automatiseeritud pruulimissüsteem. Sobivad aga ka kõik vaheastmed ja lõike millesse võib spetsialiseeruda, või millest võib pohh'yolo stiilis üle libiseda, on hulgim. Kui aga üritada mingit täpset maitset tabada, siis läheb see asi suht matemaatiliseks ära. Pole siis üllatav, et õlut loetakse inseneride* joogiks.

*Yo, Level, ma ei saa enam inseneridele FVs viidata, ilma et see laul meelde ei tuleks.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

Re:

PostitusPostitas Wisegirl » 06. Jaanuar 2016, 15:29

Wisegirl kirjutas:Nii... minu hobid on jooksmine (niiii hea on joosta kuskil üksikul metsateel pimedal õhtul ning pidades tühiseid varje millekski muuks), kino/filmindus (kogun kinopileteid.. see pole mitte kogumine vaid kinopiletite mitte ära viskamine) ja origami.


Vot seda postitust ei mäleta mitte, aga jooksmine meeldib hetkel eriti.
Egas suurt midagi teha pole, kui vaba aeg käes.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

Re: Hobid

PostitusPostitas CM-Girl » 11. Veebruar 2016, 23:33

Kunagi sai hästi palju erinevaid mängukaarte ostetud. Kui miskit silma jääb siis aegajalt saab ikka neid ostetud. Kui poes (või neti avarustes) mingi äge kruus (või muu jooginõu) silma jääb, siis ostan ära. Leidsin ühelt saidilt ägedaid joogialuseid & magneteid mida tellida. Kui poes midagi sellist (huvitavat) silma jääb, siis miks mitte osta. Magneteid külmikule mahub veel lisada. :)
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Hobid

PostitusPostitas laurakohlin » 11. Jaanuar 2021, 16:48

Minu hiljaaegu avastatud hobi on laskmine, mis pakub hästi palju emotsioone ja adrenaliini. Sõbrad üllatasid sünnipäeval taktikalise laskmise keskus 
laurakohlin
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 1
Liitunud: 11. Jaanuar 2021, 16:36

Eelmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist

cron