Kasiinod

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas V » 28. Juuni 2006, 21:23

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas meinteil » 28. Juuni 2006, 21:29

V kirjutas:
meinteil kirjutas:ma räägin ikka enda arvamusest siin, ma loodan et sa said ikka aru et ma räägin sellest mis MINA avan. mu vanaema võiks ka miljoni võita ja mul oleks absoluutselt pohhui, sest ei mängi ja ei hakka ka neid loteriisi mängima.
mu tuttav mängib ka koguaeg loteriisi ja pole kordagi võitnud ja talle pole see mõttetu ja ta ostab ikka edasi.las ostab edasi. ma ei keela. aga minu jaox mõttetu.
kui ma kibestunud peaksin olema selle peale et mingi suvakas võidab näiteks miljoni siis peaks ma ammu juba psühhiaatri juures olema. nii hullusti ma ka nüüd ome elu ei ela.muideks.
kibestue all mõtlesin hoopis seda,et inimene tahaks ise võita,aga pole võitnud,seega talle on see mõttetu.vanaema võidab on pohhui,aga kui ise peaksid võitma,ikka on?
ning ära hüppa mulle turja,sama asi ka siin,mina avaldasin ka ENDA arvamust.Ja need olid MINU eeldused.


kle ja ma räägin ka ENDA arvamusest.milles probleem on? ma ütlesin et minu meelest mõttetu ja siis olid sina see kes kargas et "ma olen võitnud ja on ikka mõttetu vä bla bla bla".mulle jäi mulje nagu sa tahaksid mu arvamust muuta millegis.
kui mina võidaksin? ei vaata aga siisn on üksprobla..et nagu... ma ei saa võita kuna ma EI MÄNGI neid värke. mai tea mis siin arusaamatut on...
kui ma NIIIIIII NIII VÄGA tahaksin võita mingis loteriis siis ma arvan et mängiksin ka seda eksole. mul poleks raske minna putkasse ja osta ükskõik milline loteriipilet. aga mind ei huvita see värk.need kõiksugu loteriivärgid.täiesti külmaks jätab.
"No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore I am no beast."
meinteil
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 163
Liitunud: 21. Märts 2006, 09:58

PostitusPostitas Forzelius » 29. Juuni 2006, 17:15

Soome või Rootsi sõites ikka natuke mängin. Meinteil, mis lotoga sa 33000 eeku võitsid btw...
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas meinteil » 29. Juuni 2006, 18:12

LynyrdSkynyrd kirjutas:Soome või Rootsi sõites ikka natuke mängin. Meinteil, mis lotoga sa 33000 eeku võitsid btw...


mitte mina, vaid V võitis
"No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore I am no beast."
meinteil
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 163
Liitunud: 21. Märts 2006, 09:58

Re: Kasiinod

PostitusPostitas Forzelius » 29. Juuni 2006, 18:19

V kirjutas:
gambler777 kirjutas:tere!

kas teie käite kasiinodes? ma eriti ei viitsi käia, sest mis mõttega ikka raha kulutada? ja pealegi minu arust on kasiinos käijad ühed mõttetud debiiluškad....

ja pealegi kas te tahate kogu oma rahast ilma jääda?
vaata õige Las Vegas sarja,siis mõistad,mis asi on kasiino ja mängimine.See pole vaeste mäng.Mängivad ja lahutavad meelt need,kel on rahanatuke olemas.


Las Vegasele seda juttu nüüd küll vii, see on ikka kõik üks hollywood ja fake ka, sest pole võimalik, et nad igakord see Ed nad kätte saab, olles ise mingi vana ätt ja andes mingitele 20-dates eluaastates vantidele peksa. Aga V, mis lotoga sa võitsid 33 000 eeku.
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas V » 30. Juuni 2006, 01:48

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas Forzelius » 30. Juuni 2006, 12:04

Lihtsalt ma mõtlesin, et Eesti ja Ameerika kasiinod pole ju päris samad, kuna eestis vaevalt igapäev keegi miljon mängu paneb, Ameerikas jällegi on rohkem inimesi, ja seal pannakse rohkem mängu kah...
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas LadyBug » 30. Juuni 2006, 14:06

Seal on rikkamad inimesed ka kindlasti.
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas KiiZ » 06. Jaanuar 2008, 22:49

Leidsin ühe toreda vana teema , kuhu postitada.
Ise olen hasartmängude fänn juba päris pikka aega olnud. Lihtsalt mul on selline rahamehe hing sees ja tänu naabrile, kes ka selline rahavend on (mõtleb igast matemaatilisi värke välja, kuidas mingis kampaanias võita ja pettusi ja asju), on mul see huvi siiamaani püsinud. Ameerikas Renot ja Las Vegast külastades tundsin, et Nevada on koht, mis on täpselt minule sobiv. Soe kliima, kuna ma ei kannata absoluutselt külma, odav maa, legaalne prostitutsioon, raha, glamuur jne.
Kodus on mul mitu pokkerikomplekti ja saab väga tihti mängitud, kuna mul on eesmärk järjest harjutada ning asi on vilja ka kandnud, kuna on tunne, et jagan seda asja. Raha sellega veel ei teeni, kuna sõprusringis jäävad panused ikka nii, et üle mõnekümne krooni ei võida.
Kui kunagi peaks koitma päev, mil saan 21 aastat täis, siis ma hakkan kasiinodes päris tihti käima. Sellest võib ka jamasid tekkida, kuid kui oskab mängida ja enesekontrolli ka on, siis ei teki midagi. Isa töötas USAs ühe elukutselise mängija juures, kes pidevalt käis ja võitis jälle mingi summa. Enamik, kes kasiinodes käivad, võtavad drinke ja niisama naudivad, kas on siis turistid või lihtsalt tšillimas. Aga proffessionaalid jälgivad iga liigutust ja kõike, mis toimub, pingsalt ning amatööride seltskonnas ongi raha kerge tulema.
Nii et jamh, mind vist tulevikus kasiinodest eemale ei hoia.
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas albski » 07. Jaanuar 2008, 11:14

sõpradega on saanud ikka kõvasti hold 'em mängitud, veel sõltuvust ei ole :P
albski
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 219
Liitunud: 20. Jaanuar 2007, 23:34
Asukoht: Tartu

Eelmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 45 külalist