Invaliidid

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Uku » 30. Juuni 2006, 15:17

ma ei naera invade üle.

kui mu sõbrad näevad, siis "KUULE UKU VAATA SEDA!"ja osutavad näpuga, siis ma vaatan sõbrale tuima näoga otsa ja olen vait. nemad ajavad oma vesipeade juttu edasi, aga ma ei pane tähele kuna nende mõistus polnud kah täielikult oma teha(sõprade). kui ma tänaval mõnda vanurit näen, alati läeb meel tõsiseks või kiurvaks. kui ma näen 1-8klassi inimesi vanurile näpuga näitavalt, sis alati mõtlen et neist võiks naxti vanurid saada, ja siis oi naeraks, naeraks surnuks, et neil riistadel häbi oleks vanurite üle naerda.
ma olen 15aastat vanaja sõbrad ütlevad, et mis sul viga on, kas ei ole naljakas v?ma olen vist liiga vana 15aastane...

see võib olla selest, et ma ei vaata miskeid manga multikaid päevad läbi, ei mängi yu-gi-oh kaarte, ei ole rasvas, teen igasugu eri töid(niidan muru, kütan ahju, raiun puid, põletan võsa jne.jne.jne)ja vaatan maailma loogilisest ja reaalsest küljest. siis kui on lõbus, siis mõnikord vaatab, et mis ebaloogika poolele sünnib. harva sinna astudes on täitsa lõbus ja huvitav...

ok nüüd läks lõpp teemast mööda aga...ehk leppite sellega
Uku
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 47
Liitunud: 25. Juuni 2006, 22:57

PostitusPostitas Forzelius » 30. Juuni 2006, 15:19

Tundub, et siin foorumis pole inimesi, kellel oleks midagi naermaajavat vanurite ja invaliidide juures, mis on väga hea...
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Priit » 30. Juuni 2006, 15:20

Ega anime ja manga vaatamine ei tähenda et sa tita oled. Muidu mul küll vanurit vaadates meel kurvaks ei lähe. Ta ei ole ju invaliid, ta on lihtsalt vana. Muidugi kui tema üle naerdakse, siis jah.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Uku » 30. Juuni 2006, 15:24

teie teema ajas mul meele nulli nüüd... :(
Uku
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 47
Liitunud: 25. Juuni 2006, 22:57

PostitusPostitas Robert » 30. Juuni 2006, 15:53

Uku kirjutas:teie teema ajas mul meele nulli nüüd... :(


Maailmas on alati igasuguseid idioote ja nende pärast ei tohi tuju nulli lasta :wink:
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas LadyBug » 30. Juuni 2006, 16:15

Uku kirjutas:ma ei naera invade üle.

kui mu sõbrad näevad, siis "KUULE UKU VAATA SEDA!"ja osutavad näpuga, siis ma vaatan sõbrale tuima näoga otsa ja olen vait. nemad ajavad oma vesipeade juttu edasi, aga ma ei pane tähele kuna nende mõistus polnud kah täielikult oma teha(sõprade). kui ma tänaval mõnda vanurit näen, alati läeb meel tõsiseks või kiurvaks. kui ma näen 1-8klassi inimesi vanurile näpuga näitavalt, sis alati mõtlen et neist võiks naxti vanurid saada, ja siis oi naeraks, naeraks surnuks, et neil riistadel häbi oleks vanurite üle naerda.
ma olen 15aastat vanaja sõbrad ütlevad, et mis sul viga on, kas ei ole naljakas v?ma olen vist liiga vana 15aastane...

see võib olla selest, et ma ei vaata miskeid manga multikaid päevad läbi, ei mängi yu-gi-oh kaarte, ei ole rasvas, teen igasugu eri töid(niidan muru, kütan ahju, raiun puid, põletan võsa jne.jne.jne)ja vaatan maailma loogilisest ja reaalsest küljest. siis kui on lõbus, siis mõnikord vaatab, et mis ebaloogika poolele sünnib. harva sinna astudes on täitsa lõbus ja huvitav...

ok nüüd läks lõpp teemast mööda aga...ehk leppite sellega



Minu arvates pole ka selles midagi naljakat...
nalja võib alati saada...ja naer on terviseks, aga kui hakatakse teiste inimeste üle nalja tegema ( vanurite, invaliitide, väikeste laste) siis ei leia ma midagi naljakat...
muidugi pole ma mingi pühak...kui väiksem olin, naersin ikka selliste asjade üle..kuid kasvatus õpetas juba varakult selliste asjade üle mitte naerma. Ja enam ma seda ei tee...ja kui vahel suu muigele kisub, siis mõttetes lasen pea longu ja tunnen häbi. Aga näpuga ma kunagi ei näita ja kõvahäälega ei kisenda.
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

Eelmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 71 külalist