Unetud (postitada vahemikus 00:00 - 06:00 !!!)

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Jolt » 27. Mai 2009, 05:06

Ma proovisin seda sama kella 2:30st 4:00ni (-Kevin Smith). Poolteist pudelit energiajooki, mis õhtu jooksul manustatud sai (too kogus on ligilähedaselt võrdne poolega sellest, mis kogu eelneva elu jooksul ära olen joonud), hoidis sellise poweri sees, et kuidagi ei suutnud magama jääda. Nüüd õpin edasi.
Mul on vist ka juba paar SModcasti tagantjärgi kuulata.

+ Loen jahutust ja see kõik tundub kuidagi üllatavalt lihtne ja loogiline. Liigne magamatus tekitab vist luulusid.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Soprano » 06. Juuni 2009, 00:41

Kas "Muumide ohtlik jaanipäev" esikal keegi ei käinudki või?
Ma lihtsalt ei saa, kui jube selle treiler on http://www.youtube.com/watch?v=CxS4aLJoPpY
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas hau » 06. Juuni 2009, 01:02

Oeh. See trailer on lihtsalt nii kohutav, et ma vaataks parema meelega ükskõik millist hollywoodi trailerit kui seda. See pealelugemine....
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas IlseV » 06. Juuni 2009, 01:14

Kuidagi kahtlased muumid paistavad. Mu õde vaatas kunagi vist jaapanis valminud varianti, kus nad nägid veidi paremad välja, aga see eestikeelne pealelugemine on hkmm-köhh-köhh-köhh.

Pagan, mu küll iidamast-aadamast pärit aga siiamaani väga head kõrvaklapid otsustasid siiski jupsima hakata.
Kasutaja avatar
IlseV
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1816
Liitunud: 13. August 2008, 20:12

PostitusPostitas Jolt » 06. Juuni 2009, 01:23

Ühinen klubiga.
Enne oli nii, et igal filmile poogiti külge samatüübilisi trailereid või nii. Viimased kolm korda kinos käies olen näinud täpselt samu trailereid, täpselt samas järjestuses.
Igal korral on see neetud Muumide filmi trailer samuti näitamisele tulnud. Ma ei jaksanud juba esimesel korral selle lõppu kuidagi ära kannatada ja igal järgneval vaatamisel on need paar minutit näiliselt veelgi kauem kestnud ja veel rohkemgi pinda käinud.
Ma tõesti vihkan seda trailerit, üliväga. Poolteist tundi sarnast jura kannatada, ooo fck, see oleks ikka erakordselt ja jõhkeralt ebameeldiv.

+Jaapani muumid on väga okeid. Neid sai mingil määral isegi vaadatud. :pööritus:
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Forzelius » 06. Juuni 2009, 01:32

Need, mis etv pealt tulevad vahest? Neid sai ikka kunagi vaadatud, jah.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas IlseV » 06. Juuni 2009, 01:42

Just vaatasin, et meil on kodus üpris palju muumisid, neid jaapani omasid. Oma kümme VHSi pluss veel posu DVDsid.
Kasutaja avatar
IlseV
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1816
Liitunud: 13. August 2008, 20:12

PostitusPostitas Soprano » 06. Juuni 2009, 01:48

Kahju, et mul pole hetkel käekõrval oma ~10 a. taguseid Muumitrollide raamatuid (eesti keeles). Ainult head mälestused nende lugemisest, naera puruks huumor oli seal kohati. Muumitrollide jõulud ja mis need kõik võisid olla. On keegi neid lugenud?

Ei leia netist isegi pilte nende kohta :(
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Forzelius » 06. Juuni 2009, 01:53

See Tove Janssoni poolt kirjutatud? See sai isegi mingi väga arvestatava kirjanduspreemia, kui ei eksi. Anderseni preemia, nagu wikisurfist selgus. http://en.wikipedia.org/wiki/Moomin - sulle Sõuprano.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Garli » 06. Juuni 2009, 01:57

Soprano kirjutas:Kahju, et mul pole hetkel käekõrval oma ~10 a. taguseid Muumitrollide raamatuid (eesti keeles). Ainult head mälestused nende lugemisest, naera puruks huumor oli seal kohati. Muumitrollide jõulud ja mis need kõik võisid olla. On keegi neid lugenud?

Ei leia netist isegi pilte nende kohta :(

mina lugesin neid kunagi! raamatukogus aint nende laenutamise pärast käisingi.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas Soprano » 06. Juuni 2009, 02:12

Forza kirjutas:See Tove Janssoni poolt kirjutatud? See sai isegi mingi väga arvestatava kirjanduspreemia, kui ei eksi. Anderseni preemia, nagu wikisurfist selgus. http://en.wikipedia.org/wiki/Moomin - sulle Sõuprano.

Tove Jansson minu arust ainult Muumitrolle kirjutabki - teised ainult tõlgivad.
Arvan, et need olid Egmont Estonia kirjastuselt, sest seda kraami kogusin toona massiliselt. Saan hiljem järgi kontrollida... helistan koju.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas lostinthemist » 06. Juuni 2009, 02:20

Mul on siiani alles üsna suur kuhi (väike kuhi võrreldes Miki Hiirega) Muumi koomikseid. Te tekitasite nüüd ikka suure nostalgia tunde. :d
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas Garli » 06. Juuni 2009, 02:24

Okei, soovitage mulle nüüd häid õudukaid mida on hea vaadata seltskonnaga. Homseks oleks vaja.
Pohui, kas remake või originaal. Originaalkeeleks võiks inglise keel olla, subadega ei viitsi jamada. Ringe ja Grudgesid ja selliseid ärge soovitage.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas LiveForThis » 06. Juuni 2009, 02:29

Jah, Muumisid vaatasin ka mina. Vahel kui aega on, siis vahest viskan isegi praegu pilgu peale. See uus on aga kriipivalt häiriva traileriga, mis tõesti peletab eemale.
Endalgi Jannsoni raamat olemas, kunagi sai loetud, kuid miks ka mitte uuesti lugeda. Nii palju kui algust mäletan, siis kõige sobilikum aeg selle lugemiseks on mõnus vaikne talveõhtu. ;-)
Japside Muumide pealelugemine on aga kohati hüsteeriliselt koomiline, kuid sellegipoolest täiesti vaadatav.
Oh seda nostalgiat :P
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Garli » 06. Juuni 2009, 02:34

Aa, muide. Täna on 6. juuni. Täpselt 3 aastat tagasi pandi mul jalg kipsi! Kuupäev oli siis 06.06.06 :ülivihane:
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 29 külalist