PRONKSSÕDUR ?! ( Ära vaata kui teema sulle ei meeldi/sobi!

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

PRONKSSÕDUR ?! ( Ära vaata kui teema sulle ei meeldi/sobi!

PostitusPostitas LadyBug » 30. Mai 2006, 19:54

Vabandust, et ma selle teema siia tõin
aga kui ei meeldi, lase kiiresti varvast! ( on hoiatatud )
Niisiis..Mis te arvate sellest värgist?
Kas võtta maha või mitte? Põhjendage ka siis eks.
Ja mis te arvate, või mida Te teate sellest miks venelased seda nii väga austavad ja eestlased mitte?!
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas crackhead » 30. Mai 2006, 20:22

villu ja janno võiksid selle venemaale seljas vedada, las edgar täidab piitsutaja kohuseid.

eestlased ei salli seda seepärast, et tegu on punaarmee sõduri kujutisega ja kuna venemaa on eesti alaline vaenlane, siis ei taheta et sihuke monument keset linna seisaks
Viimane vaadatud film: On Golden Pond 9/10
Viimane ostetud DVD: Blood Diamond 10/10

Pilt
Kasutaja avatar
crackhead
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1135
Liitunud: 04. Aprill 2005, 08:49
Asukoht: Hirvepark/Siselinna kalmistu/Varblane/Harju mägi

Re: PRONKSSÕDUR ?! ( Ära vaata kui teema sulle ei meeldi/s

PostitusPostitas meinteil » 30. Mai 2006, 20:37

oh jah...sel teemal olen ma juba maiteamitumustmiljonfoorumites juba kõnelenud ja ma ei väsi kordamast et:
praegu on juba liiga hilja see maha võtta ilma et see ei tekitaks suurt pahameelt siin ühiskonnas. fakt on see et kui sinna kohapeale just mingit kaubamaja peale ei ehitata pärast kuju ära viimist käivad venelased 9 mail ikkagi sinna lilli viimas!!! või siis vabaduskella alla...
"No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore I am no beast."
meinteil
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 163
Liitunud: 21. Märts 2006, 09:58

Re: PRONKSSÕDUR ?! ( Ära vaata kui teema sulle ei meeldi/s

PostitusPostitas LadyBug » 30. Mai 2006, 20:56

meinteil kirjutas:oh jah...sel teemal olen ma juba maiteamitumustmiljonfoorumites juba kõnelenud ja ma ei väsi kordamast et:
praegu on juba liiga hilja see maha võtta ilma et see ei tekitaks suurt pahameelt siin ühiskonnas. fakt on see et kui sinna kohapeale just mingit kaubamaja peale ei ehitata pärast kuju ära viimist käivad venelased 9 mail ikkagi sinna lilli viimas!!! või siis vabaduskella alla...


parem hilja kui mitte kunagi. :wink: :D
aga jah. sinu arvamus. mõnes mõttes on isegi õigus sul.
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas Kaido » 30. Mai 2006, 21:40

Mina olen lihtsalt seda meelt, et see minema viia. Ma ei salli sellist asja, et kunagised okupandid käivad oma "kunagist v6imu" näitamas ja meelde tuletamas. Viigu see pronkss6udur Narva.. seal ei riivaks see ilmselt kellegi silma.
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas Nemesis » 30. Mai 2006, 21:52

Kaido kirjutas:Mina olen lihtsalt seda meelt, et see minema viia. Ma ei salli sellist asja, et kunagised okupandid käivad oma "kunagist v6imu" näitamas ja meelde tuletamas. Viigu see pronkss6udur Narva.. seal ei riivaks see ilmselt kellegi silma.


Täpselt!

Samas aga ma eriti ei usu et see eemaldamine lähiajal aset leiab, sest poliitikut (saviets) on venelaste lükata-tõmmata.
Ja siis oleks jälle Venemaal võimalus kogu maailmale meie peale näpuga näidata, kui pahad ja ebaõiglased me oleme.
Kasutaja avatar
Nemesis
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 92
Liitunud: 23. Jaanuar 2006, 19:46
Asukoht: Läänemaa

PostitusPostitas meinteil » 30. Mai 2006, 21:52

Kaido kirjutas:Mina olen lihtsalt seda meelt, et see minema viia. Ma ei salli sellist asja, et kunagised okupandid käivad oma "kunagist v6imu" näitamas ja meelde tuletamas. Viigu see pronkss6udur Narva.. seal ei riivaks see ilmselt kellegi silma.


seda on need nooremad venalased, kes seal käivad oma punast lippu lehvitamas. need vanurid pole sellised sest nemad käivad tõepoolest oma sugulasi, kes hukkusid 2-ses maailmasõjas, mälestamas. aga noorema generatsiooni esindajad...neist suurem osa on niisama seal või selleks et eestlasi ärritada, eriti veel nüüd kus see probleem on eriti teravaks läinud eestlaste ja venelaste vahel.
tegelikult olen mina kõige rohkem seda meelt et see okupatsiooni muuseumi viidaks. aga nagu ma juba ütlesin ei paranda see midagi. nakuinii viiakse lilled sinna kuhu praegugi.
"No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore I am no beast."
meinteil
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 163
Liitunud: 21. Märts 2006, 09:58

PostitusPostitas LadyBug » 30. Mai 2006, 22:24

Kaido kirjutas:Mina olen lihtsalt seda meelt, et see minema viia. Ma ei salli sellist asja, et kunagised okupandid käivad oma "kunagist v6imu" näitamas ja meelde tuletamas. Viigu see pronkss6udur Narva.. seal ei riivaks see ilmselt kellegi silma.



Nagu mu klassivend ütles, et viigu narva eest piirile...näoga venemaa poole...
las siis kummardavad seal:P
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas LadyBug » 30. Mai 2006, 22:25

Nemesis kirjutas:
Kaido kirjutas:Mina olen lihtsalt seda meelt, et see minema viia. Ma ei salli sellist asja, et kunagised okupandid käivad oma "kunagist v6imu" näitamas ja meelde tuletamas. Viigu see pronkss6udur Narva.. seal ei riivaks see ilmselt kellegi silma.


Täpselt!

Samas aga ma eriti ei usu et see eemaldamine lähiajal aset leiab, sest poliitikut (saviets) on venelaste lükata-tõmmata.
Ja siis oleks jälle Venemaal võimalus kogu maailmale meie peale näpuga näidata, kui pahad ja ebaõiglased me oleme.




Just nimelt....siis räägitax kõigile et meil siin ei sallita teisi rahvusi ja me kiusame neid..see on ka üks põhjusi mix maha ei taheta võtta.
aga samas kui nad ise rüvetavad meie maal meie lipus seda rebides ja kividega loopides....ja seal kuju juures nad ju karjusid ka et paras meile et meid küüditati ja et nad küüdutavad veel(ei ole kindel et see oli nii, aga kuskilt ma kuulsin)

Aga kes täna reporterit vaatas...siis seal räägiti ju sellest et venelased kiruvad eestlasi interneti foorumis...et laske eestlased maha, tapke ära jms....vot see ajab kl juba kõvasti närvi..pöördesse...hullult kettasse! :evil:
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas meinteil » 30. Mai 2006, 22:53

LadyBug kirjutas:
Nemesis kirjutas:
Kaido kirjutas:.


.





Aga kes täna reporterit vaatas...siis seal räägiti ju sellest et venelased kiruvad eestlasi interneti foorumis...et laske eestlased maha, tapke ära jms....vot see ajab kl juba kõvasti närvi..pöördesse...hullult kettasse! :evil:


sama teevad ka eestlased foorumis. ajavad täpselt sama juttu venelaste kohta. üks ees, teised järgi.
"No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore I am no beast."
meinteil
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 163
Liitunud: 21. Märts 2006, 09:58

PostitusPostitas LadyBug » 30. Mai 2006, 22:58

meinteil kirjutas:
LadyBug kirjutas:
Nemesis kirjutas:[quote="Kaido"].


.





Aga kes täna reporterit vaatas...siis seal räägiti ju sellest et venelased kiruvad eestlasi interneti foorumis...et laske eestlased maha, tapke ära jms....vot see ajab kl juba kõvasti närvi..pöördesse...hullult kettasse! :evil:


sama teevad ka eestlased foorumis. ajavad täpselt sama juttu venelaste kohta. üks ees, teised järgi.[/quote]


Nojah, seda küll.
aga millest üleüldse jama tuli...
sellest et venelased tahtsid meie Eestit ja küüditasid ning tapsid meid..
ja on siiani kadedad et meil oma vaba riik on
ja sellepärast eestlased sibulaid ei salligi!!
kaasa-arvatud mina
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas Weirdo » 30. Mai 2006, 23:02

Igatahes pooldan kuju äraviimist. Nüüd jah tekitaks see veel suuremaid konflikte ja venkud leiaksid nagunii uue koha, kus käia, aga mis parata.

See tohutu probleem selle kuju ümber näitab ju selgelt, et eestlased ja venelased ei saa üldsegi läbi. Venelased laiavad meie maal ja ei taha meie keelt õppida ega rääkida ning meie tahame neist lahti saada.

Tänases SLÕhtulehes oli ka artikkel Jüri Estmanist, kes lasi end arreteerida ja politsei veel rebis talt lipu käest. Ühesõnaga, Eesti lipuga liikumine on Eesti riigis keelatud. Ebanormaalne! :evil: Nagu oleks ikka mingi okupatsioon. Mis vahet seal on, kus kohas, Eesti riigis peaks ikka tohtima ükskõik kus riigilipuga käia.

Kas te olete ikka oma hääle andnud? :)
http://www.zone.ee/mahapronkss6dur/
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas Priit » 31. Mai 2006, 18:01

Miks kohe Narva? Kui juba tahetakse lahti saada, siis visaku merre või pangu põlema, kuid niisama seda teise kohta viimine ei tee üldse head. Ikkagi riivab eestlaste silmi!
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas LadyBug » 31. Mai 2006, 18:47

Narva oli lihtsalt üks väike naljaga poolex näide!
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas Nemesis » 31. Mai 2006, 19:21

Robert kirjutas:Idapiiri TAHA! Kas Narva asub idapiiri taga?

Geograafiliselt vist mitte, kuid etniliselt pole ta vist siia poole kuulunudki.
Kasutaja avatar
Nemesis
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 92
Liitunud: 23. Jaanuar 2006, 19:46
Asukoht: Läänemaa

Järgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 60 külalist