Piraatlus

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Kaido » 19. Märts 2005, 12:43

Kama kirjutas:ma jumala poolt...kino on kaugel kah ja raha ka ei raatsiks raisata..


Muidugi on ka Tallinnas kino hinnad lihtsalt jubedalt kõrged (Plazas)
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas Robert » 19. Märts 2005, 12:51

Kaido kirjutas:
Kama kirjutas:ma jumala poolt...kino on kaugel kah ja raha ka ei raatsiks raisata..


Muidugi on ka Tallinnas kino hinnad lihtsalt jubedalt kõrged (Plazas)


On olemas ka Kosmos :P
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas xR » 20. Märts 2005, 18:05

Robert kirjutas:Mis sul siis kino vastu on? :?

Midagi..Lihtsalt meeldib kodus vaadata..
Kasutaja avatar
xR
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 176
Liitunud: 11. Märts 2005, 18:50

PostitusPostitas Taavi » 20. Märts 2005, 19:12

Kui oleks valida kas vaatan kodus või kinos.. siis valiks kindlasti kino .. mõtlen, et kui saaks tasuta
vähemalt plazast küll ära ei ütleks.. kosmoses on külm ja kasin see olemine.. plaza on mõnus,, soe .. talvel siis .. heli ja pilt on head .. kodus ikka midagi sellist kätte ei saa .. eriti tulevad igast efektid välja .. a kahju et see pilet nii kalliks on läind
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas athen » 20. Märts 2005, 19:20

Just. Kodu vs kino võtaks kino efekte arvestades. Aga mingid ennastäis nolgid jätaks kinos ära :D
athen
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 98
Liitunud: 04. Märts 2005, 12:27

PostitusPostitas d33m0n » 23. Märts 2005, 22:15

Kõige rohkem ajabki kinos närvi see, et mingisugused krõbistajad ilmuvad platsi ja hakkab see kammajaaa pihta - proovi siis veel filmi vaadata. Ei no kui just kammajaaa ei hakka, siis mõned otsustavad just selja taga lakkuma (musitama) hakata, tatistavad seal poole filmi näitel nii et tuba on jura täis. :x

Kui need asjad ära jätta, siis oleks hea isegi kinos käia :!:
kui kokku saame, siis kirjutame
Kasutaja avatar
d33m0n
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 367
Liitunud: 27. Jaanuar 2005, 16:48
Asukoht: -=filmilindil=-

PostitusPostitas klaabu » 27. Märts 2005, 16:18

õmmatud koopiast saab reeglina küllalt hea pildi ette millega tegu on. Siis kui tõesti hea film, läed ka kinno ise veel vaatama - pettumusi vähem.
Teisalt on võrgus valik võrratult laiem kui kinos, võrgust leiab selliste maade filme mis iial meie kinolevisse ei satu, samuti ka neid mis aastakümneid tagasi tehtud ning mida ei liigu ka videolevis.

kui tööstus piiranguid teha tahab, siis võiks olla miskit sellist et alla kolme aasta vanuseid filme võiks piirata, vanemaid mitte; ning piirang võiks olla seostatud koopia kvaliteeditasemega - näiteks saan aru kui soovitakse piirata kvaliteetse täieliku DVD image tõmbamist. Kahtlen aga selles kas on mõtet piirata ühele CD-le kokkupakitud filmi levi. See ju nagu demo, filmitööstusele tasuta reklaam. Ja nende filmide osas mida (enam) ei kohalikus kinos ega videolevis ei leia, on piirang lihtsalt ajuvaba.

Teisalt, kui palju on meil maakohtades kinosid, kus stabiilselt ka uuemad filmid?
Võib ju sedasi vaadata et filmikunst tuleb rahvale lähedale viia. Kui ei ole vaatajale lähemal kui 10 km (või mingi muu kokkulepitud number) kino või videolaenutust kust konkreetset filmi leida võiks, siis ei tohiks ka tõmbamine ja tõmmatu vaatamine olla karistatav.

Võiks aru piirangutest nende suhtes kes tõmmatud kraami ketastele kopeerivad ja koopiaid müüvad (hinnaga mis oluliselt ületab tooriku maksumust), maksmata seejuures kümnist filmi tootjatele. Kuid ka seda vaid kvaliteetse DVD image puhul. Ja teiselt poolt, kas ei sisalda kõik andmekandjad (CD ja DVD toorikud) juba mingit maksu autoriõiguste kaitsjatele? Ehk siis ette lunastatud indulgentsi?
klaabu
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 4
Liitunud: 27. Märts 2005, 15:47

PostitusPostitas powerslave » 04. Aprill 2005, 22:56

Mulle oleneb filmist. Teatud filme saab ainult kinos vaadata. Aga mingi mõttetu komöödia peale küll pappi ei maksa. Samas on neewd Hollywoodi stuudio bossid ka niigi paksud. Saavad igalt poolt pappi filmile juurde. Film peaks olema ikka kunst ja meelelahutus. Hollywoodis on aga kõik raha peal väljas.
Tell me why I had to be a Powerslave
powerslave
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 48
Liitunud: 04. Aprill 2005, 22:45
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Taavi » 04. Aprill 2005, 23:19

Mina isiklikult suudan kõiki filme ka kodus vaadata .. a kino annab tõesti väga palju juurde.
Meie madala elatustaseme ja kõrge piletihinna juures vähemalt poolte filmide eest mina piletiraha välja ei oleks nõus käima ...
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

Filmi tõmmamine

PostitusPostitas raimond83 » 23. Mai 2005, 21:56

kust om kõige mõtekam filme tommata
raimond83
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 1
Liitunud: 23. Mai 2005, 20:00

PostitusPostitas Kaido » 23. Mai 2005, 22:04

tegelikult on filmide tõmbamine illegaalne. aga nohh, parim on minu arvates Ares. Kazaa ja erinevad ftp aadressid on ka ok.
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas Robert » 23. Mai 2005, 22:09

Mul tulevad suht kiiresti filmid iMESHist.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Asko » 23. Mai 2005, 23:41

bittorrent 8)
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
Kasutaja avatar
Asko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 636
Liitunud: 28. Detsember 2004, 18:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Taavi » 23. Mai 2005, 23:56

Torrentid on tegelt ju välja suremas juba .. kõik paremad lehed on tasulised ....
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Asko » 24. Mai 2005, 19:07

Taavi kirjutas:Torrentid on tegelt ju välja suremas juba .. kõik paremad lehed on tasulised ....
Paraku nii ta kipub olema... seni olen veel ikka leidnud üles, mis tarvis. Muide viimane tore asi oli ju see, et telesarjade torrenteid pakkuvad lehed kaevati kohtusse. Mina ei saa sellele küll pihta, miks seda vaja teha oli. No ma saan aru, et ei taheta levitada filme, mis kinodes jooksevad või DVD/VHS-i peal müügil on. Aga no andke andeks, miks ei või levitada telesarju? Eestis näiteks nagunii ei näidata neid sarju niipea ja kui näidatakse, siis aastate pärast. Ma kas näen telesarja bittorrenti vahendusel või ei näegi. Puhas kadedus ju... :vihane:
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
Kasutaja avatar
Asko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 636
Liitunud: 28. Detsember 2004, 18:39
Asukoht: Tallinn

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 43 külalist