Piraatlus

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Sigma » 30. September 2007, 14:09

Pole täielikult nõus albski jutuga.

Iga staari kohta, kes teenib miljoneid, on sadu näitlejaid/muusikuid kes tulevad ots-otsaga kokku, et omale elatist teenida. Igal alal on oma koorekiht kes teenib teistest kordades rohkem.
Sigma
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 31
Liitunud: 17. Märts 2007, 21:41

PostitusPostitas UFO TV » 29. Oktoober 2007, 18:39

JAH! Ja seda nii kaua kuni mul hakkatakse lubama raha trükkida või keegi toob mulle raha puu.
UFO TV
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 10
Liitunud: 28. Oktoober 2007, 19:21
Asukoht: Paide

PostitusPostitas kigents » 29. Detsember 2008, 20:07

põhimõtteliselt kui peab maksma programmide ja filmide eest siis piraatulus ei kao kuhugi. Piraatlus tuleb tagasi igal juhul ükskõik, kui palju levitajaid kinni pannkase.
kigents
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 741
Liitunud: 02. Jaanuar 2007, 17:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas rauls » 29. Detsember 2008, 20:46

Kindel EI! Pole kunagi ühtegi filmi alla laadinud ja ei hakka ka tulevikus. See tegevust on mulle lihtsalt vastumeelt. Üldiselt olen suur kinogurmaan. Kuskil 2/3 filmide vaatamistest leiab aset just kinos.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas LiveForThis » 29. Detsember 2008, 21:18

JAH

Enamus filme mu riiulil on piraati mängides kätte saadud. DVDle ostan tavaliselt filme, millest olen kuulnud ainult head või tegemist on mõne pärliga, mida peab omama.
Kinos püüan ka tihti käija, aga rahakott tuleb mõnikord kallale, nii et piirdun paari või kolme korraga kuus.

Mis teha kui igal mehel ei ole võimalik igat filmi DVDle osta. DVDsid on mul samuti küllaga. Paarkümmend vist oli.
Põhimõtteliselt olen poolt, kuna mul endal on nii mugav vaadata neid filme, mida tahan.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 29. Detsember 2008, 21:29

LiveForThis kirjutas:küllaga. Paarkümmend vist oli.


lol.

Ise aga jätkuvalt vastu..
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas IlseV » 29. Detsember 2008, 21:37

Forza, kas sa pole kunagi, mitte kunagi, ühtegi filmi tõmmanud?
Kasutaja avatar
IlseV
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1816
Liitunud: 13. August 2008, 20:12

PostitusPostitas LiveForThis » 29. Detsember 2008, 21:42

Forza kirjutas:
LiveForThis kirjutas:küllaga. Paarkümmend vist oli.


lol.


Krt ma panin ikka väga mööda. Unine vist, aga mul on tegelikult 114 ostetud DVD. Kaks riiulitäit ikka. Eks iga kuu tuleb üks või kaks juurde ka ;-)

Nii et minu puhul käib piraatlus ja poest ostmine käsikäes. :)
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Spellbound » 29. Detsember 2008, 21:48

Ostan, tõmban ja käin kinos. Vot nii :))
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas hau » 29. Detsember 2008, 21:51

IlseV kirjutas:Forza, kas sa pole kunagi, mitte kunagi, ühtegi filmi tõmmanud?

Ta on otse netist vaatanud. Ilma arvutisse tõmbamata. Which is practically same.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 29. Detsember 2008, 21:55

Tõmmanud jah 0, kuid netist paar tükki vaadanud, natuke seriaali ka. Siiski ütlen ei, sest teen seda megaharva ja siiski olen antipiraat..
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Kidd » 29. Detsember 2008, 22:41

Pole vastu, kuni pole keelatud tõmban kuis jaksan. 8)
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas master » 29. Detsember 2008, 23:25

Asko kirjutas:Kas piraatlus=varastamine? EI! Varastamine tähendab, et kelleltki võetakse midagi ära. Piraatluse puhul midagi sellist ju ei toimu. Enamikul piraatluse juhtudest ei teki ka varalist kahju filmistuudiotele, sest inimene, kes filmi alla laadis, ei oleks seda vaadanud, kui ta oleks pidanud selle eest raha välja käima. Loomulikult võib öelda, et "oleksit" ei saa tõestada jne. See aga ei muuda olukorda. Kui filmi võib arvutifailine kopeerida tuhandeid ja isegi miljoneid kordi, siis raha on siiski jääv suurus. See ei kao kuhugi, ega ei teki teda ka juurde. Igasugune filmistuudiote jutt saamata jäänud miljarditest dollaritest on täielik jama.


Sorry, aga sellise möla peale ütleks küll, et ära targuta.

Kogu piraatlus on üks SUUR varastamine.

Toon lihtsa näite: Ostad endale ilusti kenast Elionist interneti, maksad aga 500.- kuus ja mina oma kodus häkin ilusti sinu WiFisse ja käin nagu õige mees mööda internetimaailma.

Mis sa sellest arvaksid? Ma ei võta sult ju midagi ära, sinul on nett ikka olemas - varaliselt ei teki sulle kahju, lihtsalt võtan endale ka selle tasuta.

Ja ära räägi, et kui poleks siis ei oleks vaatama läinud. Kindlasti oleks filmidel siis vähem vaatajaid, aga 80ndatel, 90ndatel oli ka kino olemas ja käidi vaatamas ning piraatlus oli kordades väiksem.

Ja võid täiesti kindel olla, et kui ei oleks üldse piraatlust, veaksid nii sina, mina kui ka kõik teised oma persed kord kuus ikka kinno, et mingit filmikest vaadata.

Ja inimesed kes põhjendavad oma "piraatlust" sita rahaseisuga, well.. shit happens. Ei ole filmitootjad selles süüdi, et sina ei suuda endale piisavalt raha elamiseks hankida.

Kui mul jääb auto ostmisest raha puudu, siis ma ei osta teda või valin odavama mudeli, mitte ei lähe seda varastama.

Lõpetuseks, no offence kellegi vastu, mina arvamus asjast lihtsalt. Ise olen piraat ainult kallimate programmide puhul, mida on paariks korraks vaja ja maksavad kümneid tuhandeid kroone.
master
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 1
Liitunud: 29. Detsember 2008, 17:07

PostitusPostitas Forzelius » 29. Detsember 2008, 23:54

Nimi õigustab autorit, mis muu...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Kidd » 30. Detsember 2008, 05:15

master kirjutas:Toon lihtsa näite: Ostad endale ilusti kenast Elionist interneti, maksad aga 500.- kuus ja mina oma kodus häkin ilusti sinu WiFisse ja käin nagu õige mees mööda internetimaailma.

Mis sa sellest arvaksid? Ma ei võta sult ju midagi ära, sinul on nett ikka olemas - varaliselt ei teki sulle kahju, lihtsalt võtan endale ka selle tasuta.


Imelik näide minu meelest, mis ei tõesta just kui midagi. Just nimelt, mis mul selle vastu peaks olema, et keegi kasutab :shokeeritud: :shokeeritud: . Mul on kodus Elioni WiFi ja lausa ilma paroolita. Pole mul midagi selle vastu kui keegi kasutabki. Ega ma jää rikkamaks või vaesemaks sellest.
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist