Piraatlus

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Taavi » 27. Mai 2005, 00:53

The Department of Homeland Security, the FBI, and the Motion Picture Association of America joined forces Wednesday to shut down Elite Torrents, accusing the website of helping people download illegal copies of copyrighted movies. (eile uudis..)

... kel keelega raskusi
Igast ametivõimud ühinesid, et panna kinni Torrentitega tegelev sait, süüdistades neid autorikaitse all olevate filmide keelatud levitamises ...
Varsti ongi lõpp?
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Cochrane » 09. Juuni 2005, 11:56

Muul ei ole mind seni veel kordagi alt vedanud. Ja selline tõmbamine ja omast vabast ajast tõlkivate inimeste subtiitrite tirimine on vähemalt mõnel puhul ainuke võimalus filmi eesti keeles vaadata. Näiteks ei tea ma ühtegi poodi eestis kus saaks osta filme Hellraiser või Phantasm. Rääkimata siis veel sellest et neid eesti keeles osta. Andke teada, kes minust selles osas rohkem teab.
Ja paljud müügil olevad dvd'd on kusagilt sisse toodud ning keelevalik on rootsi, norra, taani, soome. Nägin üht jaapani filmi ja ma ei ole kindel et seal lisaks eelmainitutele ilmtingimata ingliskeel peal on... võib-olla on, aga karbilt välja ei lugenud.
Mis inglis- ja saksakeelseid filme puudutab, siis neid eelistan nagunii originaalkeeles vaadata. Aga prantsuskeelsete filmide puhul pean tõlke peale lootma... ahjaa, kas keegi teab, kus poest saaks filmi Suur jalutuskäik eestikeelse tõlkega?
Võimalusel muidugi ostan dvdsid kah, sest see on parem, kui allatiritud filmijupid. Aga LOTR: FOTR Extended Editioni otsin 550 krooni eest eestist ja sealseteks keelevalikuteks olid muuhulgas vist valgevene, bulgaaria jms. imelikud. Mitte et venekeel mind aitaks või huvitaks, aga see sealt puudus, kuigi oleks suht loogiline valik siin kandis müüdava dvd jaoks. Järgmised sai igatahes USAst tellitud, kusjuures maksin ühe eest vist 420 ja teise eest 460... midagi sinnakanti. Ning alla laetud sai kah, sest taaskord ei ole DVD-mängija jaoks minu teada Extended Edition versiooni eestikeelsena saada, ning on inimesi, kes ei oska ingliskeelt. Videot ma ei tahtunud, kuna oleksin pidanud selleks ka videomaki juurde ostma.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas M|S|W » 10. Juuni 2005, 10:58

Taavi kirjutas:Kui oleks valida kas vaatan kodus või kinos.. siis valiks kindlasti kino .. mõtlen, et kui saaks tasuta
vähemalt plazast küll ära ei ütleks.. kosmoses on külm ja kasin see olemine.. plaza on mõnus,, soe .. talvel siis .. heli ja pilt on head .. kodus ikka midagi sellist kätte ei saa .. eriti tulevad igast efektid välja .. a kahju et see pilet nii kalliks on läind


IMHO Plaza heli nüüd küll viimase peal ei ole. Minu arvates on heli seal totaalselt paigast ära keeratud. Effektid ei tähenda seda, et sul pärast filmi vaatamist kõrvad lukus on ja s**avett jooksevad. Kodus on võimalik tunduvalt parem helipilt ja helide liikumised saada kui kinos. Loomulikult kõik see maksab ja mingist kodukinokomplektist on kino kindlasti parem. :wink:
M|S|W
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 5
Liitunud: 10. Juuni 2005, 10:45

PostitusPostitas Taavi » 10. Juuni 2005, 11:10

Mul pole veel juhtunud et kõrvad oleksid lukus olnud .. *-)
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas M|S|W » 10. Juuni 2005, 13:48

Taavi kirjutas:Mul pole veel juhtunud et kõrvad oleksid lukus olnud .. *-)

Sa oled, siis lihtsalt selle Plaza heliga nii ära harjunud, et ei saa enam aru, milline on hea heli ja milline mitte. Või on karu su kõrvade peale astunud :lol:
M|S|W
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 5
Liitunud: 10. Juuni 2005, 10:45

PostitusPostitas merca86 » 11. Juuni 2005, 17:44

Ma tõmban ka netist filme, kuigi need tulevad mul suht kaua :S
aga samas tahaksin lemmikfilmid ka DVD'na endale soetada...aga need DVD'd on nii kallid:S
merca86
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 6
Liitunud: 04. Juuni 2005, 17:48

PostitusPostitas M|S|W » 11. Juuni 2005, 19:55

merca86 kirjutas:Ma tõmban ka netist filme, kuigi need tulevad mul suht kaua :S
aga samas tahaksin lemmikfilmid ka DVD'na endale soetada...aga need DVD'd on nii kallid:S

Ka netist saab DVD-na "tõmmata" :roll:
M|S|W
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 5
Liitunud: 10. Juuni 2005, 10:45

PostitusPostitas Silver » 12. Juuni 2005, 14:09

Kinos on se ka vastik, et kui on mingi väiksemgi nali siis ikka on saalis neid kes naeravad täiest kõrist pool tundi selle peale. Proovi siis veel aru saada mis filmis toimub. Ning kodu + on veel, et kui midagi aru ei saa on olemas rewing.. Nohh mul vähemalt kuna ma vaatan alati filme arvutist.
Chill
Silver
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 57
Liitunud: 19. Veebruar 2005, 23:16
Asukoht: Haapsalu

PostitusPostitas Izabella » 23. Juuli 2005, 23:08

Silver kirjutas:Ma tõmban ühelt ühelt interneti lingilt http://fun.webs.ee aga sinna peaksid saama aint need kellel EWN


Mis asi on EWN ???
Kasutaja avatar
Izabella
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 89
Liitunud: 30. Juuni 2005, 20:32
Asukoht: Eestimaa

PostitusPostitas Taavi » 23. Juuli 2005, 23:15

Estonian Wireless Network. Läänemaal tegutsev internetti pakkuv firma (koguaeg pidid mingid jamad olema sellega .. Mingi seade läheb katki .. parandavad ära. Lähevad neti kadumist kaevanud inimese ukse taha ja küsivad talt parandamiseks kulunud summat) .. nii olen mina aru saanud .. ainult vingutakse selle kallal ..
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Izabella » 23. Juuli 2005, 23:23

asooo Ma juba lootsin et sellelt aadressilt saab kergemini filme tõmmata ... :(
Kasutaja avatar
Izabella
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 89
Liitunud: 30. Juuni 2005, 20:32
Asukoht: Eestimaa

PostitusPostitas Forzelius » 25. Juuli 2005, 16:50

õige robert ma käin ka kinos, ja seal on kümme korda parem filme vaadata
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Izabella » 10. August 2005, 14:10

kas te kõik tõmbate filme arvutist we?
või mõni laenutab kah?
kas siin leidub ka mõni selline kespole üldse kunagi arvutist filme tõmmanud?
Kasutaja avatar
Izabella
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 89
Liitunud: 30. Juuni 2005, 20:32
Asukoht: Eestimaa

PostitusPostitas Izabella » 10. August 2005, 14:24

powerslave kirjutas:Mulle oleneb filmist. Teatud filme saab ainult kinos vaadata. Aga mingi mõttetu komöödia peale küll pappi ei maksa. Samas on neewd Hollywoodi stuudio bossid ka niigi paksud. Saavad igalt poolt pappi filmile juurde. Film peaks olema ikka kunst ja meelelahutus. Hollywoodis on aga kõik raha peal väljas.



mix sulle komöödiad ei meelid? minu arust on paljud komöödiad väga head. :?
Kasutaja avatar
Izabella
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 89
Liitunud: 30. Juuni 2005, 20:32
Asukoht: Eestimaa

PostitusPostitas Cochrane » 10. August 2005, 15:31

Laenutada mulle ei meeldi. Ennem käin kinos. Ühekordse maksmise eest parem elamus. Aga kui juba ametlikult, siis ostan. Amazon.com kaudu on mitmed asjad ostetud. Lord of the Rings Extended Edition 1-3, Simpsonte kolm esimest hooaega, Blue Man Group, Hitchikers Guide to the Galaxy (seriaal). Paar asja veel. Eestist on kah mõned odavamad asjad ostetud. Aga jah, suur osa on netist laetud, vaatan liiga palju, et kõike osta jõuaks.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 64 külalist