Piraatlus

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Izabella » 10. August 2005, 16:00

kuidas sealt Amazon.com leheküljelt osta saab ja kas seal on hinnad suured we?


ma tõbaks kah filme hea meelega kui oskaks aga praegu põhiliselt laenutan ja sedagi harva nii palju filme on mida tahaks vaadata aga ei saa ja osta kah kõiki ei jõua :cry:
Kasutaja avatar
Izabella
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 89
Liitunud: 30. Juuni 2005, 20:32
Asukoht: Eestimaa

PostitusPostitas Cochrane » 10. August 2005, 17:45

Amazon.com lehelt ostimiseks läheb vaja krediitkaarti. Aga kui seda pole (nagu minul) siis Ühispanga konto olemasolu korral saab seal U-Kaat nime kandva virtuaalse krediitkaardi teha. Sellega saab sama edukalt sealt osta.
Hinnad normis. Tuleb muidugi arvestada, et lisandub postikulu ja suuremate ostude puhul ka käibemaks. Kusjuures mõnikord lipsab mõni pakk läbi nii, et käibemaksu juurde ei küsita. Ma ei teagi praegu, mis see täpne summa oli, kus seda küsiti. Vist kusagil 300-400 krooni oli piiriks. Hoolimata sellest võib mõni asi sealt odavam osta olla kui eestist. Sõrmuste isanda 4DVD versioonide juures hoidsin raha kokku. Lisaks sellele ei olnud seal mingeid üliveidraid keeli ja karp oli korralikum. Üliveidrate keelte all mõtlen valgevene, horvaatia jms. keeli, mis oli esimese osa dvdl, mille ostsin eestist ja mis umbes 130 krooni kallimaks läks. Vene keelt seal ei olnud.
Amazon.co.uk ja Amazon.de (ehk siis vastavalt Suurbritannia ja Saksamaa amazon-poed) on üldjuhul kallimalt. Aga enne mingi konkreetse plaadi ostmist tuleb alati võõrelda hindu. Tulemused võivad väga erinevad olla. USAst ostes tuleb muidugi arvestada sellega, et seal on 1. regiooni DVDd, mis vajavad regioonivabat mängijat. Aga neid on piisavalt saadaval.

Mainiks veel, et Amazon.com'ist tellitud DVDd on kõik kahjustusteta kohale jõudnud. Ainult jõulude-aastavahetuse ajal tuli üks plaat kauem, aga seda oligi oodata, kuna tellisin liiga hilja. Kuuldavasti pidigi Amazon üks usaldusväärsemaid olema, sest kui siiski midagi plaadil viga on, siis asendatakse see tasuta. Nii vähemalt on foorumites kuulda olnud, endal pole õnneks probleeme esinenud.

Aga tõmbamiseks on eMule kõige parem (minu arvates).
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Izabella » 10. August 2005, 18:13

njah...äkki siis tellingi sealt mõne kunagi
aga filmide tõmbajat minust ei saa ... ei oska ma seda arvutiasjandust ja viirused võivad tulla ......selle tõmbamisega on sada jama
kuigi siinse jutu järgi paistab kõik nii lihtne :(
Kasutaja avatar
Izabella
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 89
Liitunud: 30. Juuni 2005, 20:32
Asukoht: Eestimaa

PostitusPostitas Robert » 10. August 2005, 20:20

Okei, ma aitan sind veits.
1. Tõmba endale programm iMESH.
2. Installeeri ära.
3. Otsi selle "search" alt filmi nime, mida sa tahad.
4. Kui tulemused on tulnud, siis tõmba ainult filme, mis on üle 690 MB, sest need, mis on väiksemad, ei ole hea kvaliteediga või on viirused.
5. Vahel võib filmi tõmbamise ajal ette tulla "Queued", siis vahel tuleb lihtsalt oodata.
6. Alati tuleb kannatust varuda. Vahel võib film tõmmata päev, kuni kaks kuud..
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Izabella » 10. August 2005, 20:56

aitäh abi eest aga ma ei saa vist tõmmata,kuna ma pole arvutisse mingit viirusetõrje programmi pannud ..
mõned räägivad et ostavad selliseid programme aga kas neid siis tõmmata ei saa kuskilt...

kui ma arvuti ostsin siis kas mingi selline programm sees kah on või ..

sorry et ma nii lolle küsimusi esitan aga mul tõesti pole kedagi kes nendest värkidest räägiks ja loomulikust inteligentsist sellised teadmised ei tule

mul on vist filmide tõmbamise jaoks natikiirus kah hästi aeglane

ja aitäh robert et viitsisid aidata :)
Kasutaja avatar
Izabella
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 89
Liitunud: 30. Juuni 2005, 20:32
Asukoht: Eestimaa

PostitusPostitas Robert » 10. August 2005, 21:10

Tegelikult võib ka ilma viirusetõrjeta ju programmi ju arvutisse tõmmata. http://www.imesh.com Ja alguses ei ole kohe kindlalt ühtki filmitõmbamise programmi arvutis sees. Aga ma kah laenutan suht tihti, sest pole alati raha, et kinno minna. Laenutused ei ole praegult eriti kallid, kui on kliendikaart kah tehtud. Ja õnneks telekas on kah olemas;)
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Izabella » 10. August 2005, 21:32

tegelikult ma mõtlesin et kas alguses on mõni viirusetõrjeprogramm arvutis?kas sul endal on mõni viirusetõrjeprogramm..ja milline?


mina enamus filme vaatangi telekas kuigi sealt tuleb harva midagi tõeliselt head...
ja kuna ma elan külas,kus pole videolaenutust siis ei saa ma tavaliselt ka laenutusest neid võtta....aga nüüd suvel olin natuke aega rakveres sugulaste juures ja vähemalt igal õhtul laenutasin mõne filmi seal on selline hea koht ja ainult 15 kr maksis, ei pidanud mingit kliendikaarti tegema ja suht hea filmivalik oli :D kui palju seal teie filmide laenutamine maksab?
kinos üritan kah käia kui õnnestub...see filmiasjandus on mind kohe tõsiselt huvitama hakanud :lol:
Kasutaja avatar
Izabella
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 89
Liitunud: 30. Juuni 2005, 20:32
Asukoht: Eestimaa

PostitusPostitas Robert » 10. August 2005, 22:00

Mul ei olnud kohe alguses kah arvutis viirusetõrje programmi, aga ma leidsin ühe päris hea programmi internetist. Siit saab tõmmata: http://www.avup.de/personal/en/avwinsfx.exe
Siin Tallinnas on hinnad suht erinevad.
Videoclub: Vanemad filmid 15.- Uuemad filmi 35.-
Videoline: Vanemad filmid 20.- Uuemad filmid 25.-
Nendes ma saan laenutada odavamalt, kuna on kliendikaart. Vahel on ühes laenutuses olemas üks film, mis teises pole. Muideks, kus sa täpsemalt elad?
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Izabella » 10. August 2005, 22:07

valgamaal elan :)
päris kaugel Tallinnast :wink:

kui vana sa oled kui küsida tohib?
Kasutaja avatar
Izabella
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 89
Liitunud: 30. Juuni 2005, 20:32
Asukoht: Eestimaa

PostitusPostitas Robert » 10. August 2005, 22:09

Ehhehee. Sinust kindlasti noorem, I guess. 13 olen.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Izabella » 10. August 2005, 22:11

mix sa nii arvad?
Kasutaja avatar
Izabella
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 89
Liitunud: 30. Juuni 2005, 20:32
Asukoht: Eestimaa

PostitusPostitas Robert » 10. August 2005, 22:11

Ei tea, tundus lihtsalt nii:P
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Izabella » 10. August 2005, 22:14

õigesti tundus tegelikult ....15 olen ma
Kasutaja avatar
Izabella
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 89
Liitunud: 30. Juuni 2005, 20:32
Asukoht: Eestimaa

PostitusPostitas Robert » 10. August 2005, 22:18

Muideks, sul msn on?
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Izabella » 10. August 2005, 22:20

ok ...ma homme proovin siis mõnda filmi tõmmata ..aitäh abi eest :D

on küll msn
Kasutaja avatar
Izabella
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 89
Liitunud: 30. Juuni 2005, 20:32
Asukoht: Eestimaa

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 91 külalist